2021-03-06   02:43:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
53 50m Frisim Damer C
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 648 Celina Nguyen Lambertseter SK 2005 1026502
6
25m 27.19
2 549 Towe Andersson Växjö Simsällskap 2005 AC8605 25m 27.89
3 402 Amanda Cederqvist Simklubben S02 2005 AY2405 25m 28.17
4 121 Saga Johannesson Göteborg Sim 2005 AE3705 25m 28.58
5 650 Tora Elise Lynes Nordli Lambertseter SK 2005 1026297
7
25m 28.63
6 631 Sophie Keser Bakken Lambertseter SK 2005 1026295
5
25m 28.77
7 534 Linnea Haraldsson Hvetlanda Simsällskap 2005 AG6605 25m 28.85
8 110 Olivia Thonander Göteborg Sim 2005 AD7605 25m 29.03
9 417 Elsa Dittmer Simklubben S02 2005 BR3805 25m 29.13
10 28 Elsa Sjöström Simklubben Elfsborg 2006 AA0206 25m 29.15
11 67 Amanda Böhrén Simklubben Elfsborg 2005 AU8405 25m 29.26
12 643 Mina Mai-Linh Khuu Lambertseter SK 2005 1026296
6
25m 29.37
13 638 Agnes Sortvik Hansen Lambertseter SK 2005 1026294
4
25m 29.42
14 61 Sally Olsson Simklubben Elfsborg 2005 AP4405 25m 29.43
15 654 Isebel Matoe Singsaas Lambertseter SK 2006 1028376
7
25m 29.54
16 403 Ella Holmqvist Simklubben S02 25m 29.59
2005 AY3405
17 673 Nellie Skeppland Kalmar Simsällskap 25m 29.61 EFT
2006 AY7606
18 653 Albertine Røhne Lambertseter SK 25m 29.62
2006 1031411
1
19 512 Agnes Gustavsson Täby Sim 2005 AV3405 25m 29.66
20 43 Linnea Hyvönen Simklubben Elfsborg 2005 AB2405 25m 29.69
21 513 Ella Thermaenius Täby Sim 2005 BB7405 25m 29.76
22 597 Annamaria Girnus de Sousa Föreningen Uddevalla Sim 2005 AO2205 25m 29.78
23 404 Miray Beybutov Simklubben S02 2005 AY1405 25m 29.86
24 661 Iben Eline Wilhelmsen Lambertseter SK 2006 1029280
2
25m 29.87
25 70 Hilda Hou Vasiiliagou Simklubben Elfsborg 2006 AM3606 25m 29.89
26 641 Kine Solhjell Johansen Lambertseter SK 2006 1028352
1
25m 29.92
27 636 Maja Punnerud Devik Lambertseter SK 2006 1028952
7
25m 30.08
28 496 Louise Franks Täby Sim 2005 AG7605 25m 30.15
29 134 Elin Sjöberg Göteborg Sim 2005 AY9205 25m 30.20
30 596 Nora Eriksson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AN1805 25m 30.22
31 38 Signe Wahlberg Simklubben Elfsborg 2005 AA7805 25m 30.33
32 516 Clara Westerdahl Täby Sim 2005 BG4605 50m 30.47
33 535 Selma Glamocanin Hvetlanda Simsällskap 2005 AM4605 50m 30.52
34 615 Elise Dahlberg Falkenbergs Simklubb 2006 AY2806 25m 30.58
35 329 Clara Axelsson Kungälvs Simsällskap 2005 BG9805 25m 30.68
36 17 Erica Griberg Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 BS4405 25m 30.78
37 275 Olivia Andersson Jansen Kalmar Simsällskap 2005 AZ6405 25m 30.94
38 562 Nina Gustavsson Växjö Simsällskap 2006 AT2206 25m 31.00
39 363 Evelin Szilveszter Ljungby Simsällskap 2006 AF2806 25m 31.04
40 57 Emmy Fjeld Simklubben Elfsborg 2006 AE6806 50m 31.11
41 610 Maja Borg Föreningen Uddevalla Sim 2006 BI6206 25m 31.12
42 15 Lollobelle Nordström-Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AZ4205 25m 31.13
43 605 Ebba Kjellberg Föreningen Uddevalla Sim 2006 AZ2206 25m 31.13
44 394 Nelly Gripfors Simklubben S02 2005 AL4605 50m 31.22
45 132 Elin Ha Göteborg Sim 2006 AM7406 25m 31.23
46 628 Anna Tomine Vårli Angell Lambertseter SK 2006 1028365
5
25m 31.27
47 552 Elin Cronqvist Växjö Simsällskap 2005 AI1405 25m 31.36
48 609 Ella Cedergren Föreningen Uddevalla Sim 2006 BI7206 25m 31.37
49 455 Filippa Fritzson Simklubben 1970 2005 AE3205 25m 31.44
50 660 Live Wallman Lambertseter SK 2006 1031251
3
25m 31.53
51 48 Elly Sjöberg Simklubben Elfsborg 2005 AE6205 50m 31.58
52 561 Lily Provencher Växjö Simsällskap 2005 AR6605 25m 31.72
53 140 Ines Norlander Göteborg Sim 2006 BA1406 50m 31.82
54 154 Sara Högstedt Göteborg Sim 2005 BR7605 25m 31.82
55 486 Moa Larsson Trollhättans Simsällskap 2005 BF3805 25m 31.88
56 274 Sofia Marcusson Kalmar Simsällskap 2005 AL1805 25m 31.94
57 331 Linnéa Brüdigam Kungälvs Simsällskap 2005 BH0205 25m 31.98
58 50 Melina Eksell Simklubben Elfsborg 2005 AI5605 25m 31.98
59 54 Alma Berge Kleber Simklubben Elfsborg 2006 AD0606 25m 32.02
60 13 Julia Kantoluoto Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AQ2605 25m 32.20
61 117 Elma Eklund Göteborg Sim 2005 AG5205 25m 32.50
62 323 Maja Karlsson Kungälvs Simsällskap 2006 AA2206 50m 32.54
63 340 Matilda Magnusson Kungälvs Simsällskap 2005 BN0605 25m 32.55
64 276 Tuva Jämtin Kalmar Simsällskap 2006 AP2606 25m 32.61
65 558 Ella Harrysson Växjö Simsällskap 2005 AR4605 25m 32.73
66 461 Evelina Hallman Simklubben 1970 2006 AG8406 25m 33.13
67 79 Amanda Leonkrone Mankinen Simklubben Elfsborg 2006 AZ0606 25m 33.25
68 527 Ellie Söderholm Täby Sim 2005 BR1405 25m 33.29
69 145 Charlize Nyström Göteborg Sim 2005 BN7405 25m 33.35
70 18 Ida Haidari Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2006 BN8206 25m 33.38
71 151 Ava Abasi Göteborg Sim 50m 33.44
2006 BJ2606
72 338 Louise Ottosson Kungälvs Simsällskap 25m 33.66
2005 BN8405
73 333 Tilda Dohrner Kungälvs Simsällskap 50m 33.66
2006 AV7606
74 519 Ida Lindqvist Täby Sim 25m 33.96
2005 BH5205
75 78 Emelie Johansson Simklubben Elfsborg 2005 BH2205 25m 34.16
76 598 Moa Blomberg Föreningen Uddevalla Sim 2005 AN2805 25m 34.19
77 613 Emma Curlow Falkenbergs Simklubb 2005 AZ3205 25m 34.20
78 541 Wilma Eringfeldt-Lager Hvetlanda Simsällskap 2005 BR4405 25m 34.25
79 667 Ida Kristine Dervola Agersen Kirkenes Svømmeklubb 2006 25m 34.29
80 378 Alva Gunnarsson Ronneby Simsällskap 2006 AG2806 25m 34.97
81 68 Enna Karanovic Simklubben Elfsborg 2006 AM8206 25m 35.03
82 129 Alma Mellegård Fastén Göteborg Sim 2006 AM2406 50m 35.14
83 514 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 25m 35.16
84 124 Klara  Rask Göteborg Sim 2005 AL9405 50m 35.17
85 51 Svea Klasson Simklubben Elfsborg 2006 AC4406 25m 35.26
86 681 Ajla Vajzovic Simklubben S02 2006 AZ7606 25m 35.67
87 511 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m 35.80
88 149 Elsie Nysten Göteborg Sim 2006 BJ5606 50m 35.97
89 138 Sofia Isberg Göteborg Sim 2006 BA8206 25m 36.14
90 407 Anna-Maria Niemi Simklubben S02 2006 AU6206 25m 36.27
91 478 Olivia  Andersson Skene Sim o Idrottssällskap 2005 AY5205 50m 36.45
92 175 Ella L Baudone Göteborg Sim 2005 BW2605 25m 36.87
93 429 Emilia Rantanen Simklubben S02 2006 BT7406 25m 36.88
94 517 Linnea Wiberg Täby Sim 2006 AV1406 50m 36.92
95 290 Rebecka Hohensee Kungsbacka Simsällskap 2006 BE3406 25m 37.07
96 616 Wilma Carlsson Falkenbergs Simklubb 2005 BL8605 25m 37.64
97 4 Sofia Alwin Alingsås SLS 2005 BU7605 25m 37.89
98 160 Emma Nedholm Göteborg Sim 2005 BS7205 25m 37.93
99 166 Diba Mobini Göteborg Sim 2006 BQ2606 25m 38.66
100 84 Rieke Johannsmeyer Simklubben Elfsborg 2006 BQ1606 25m 38.90
101 153 Tilde Stridh Göteborg Sim 2006 BK2206 50m 38.91
102 542 Frida Blomqvist Hvetlanda Simsällskap 2006 BQ3806 25m 39.17
103 614 Freja Borgkvist Falkenbergs Simklubb 2006 AO9406 25m 39.44
104 435 Klara Zuvanovic Simklubben S02 2006 BU8806 25m 39.62
105 139 Agnes Morelli Göteborg Sim 2006 BA2406 50m 39.74
106 342 Hanna Halldorf Kungälvs Simsällskap 2006 BL5406 25m 41.53
107 427 Nathalie Borén Simklubben S02 2006 BS2806 25m 41.80
108 467 Frida Alfredsson Simklubben 1970 2006 BS3206 25m 44.17
109 543 Alma Elstad Arenkvist Hvetlanda Simsällskap 2006 BR2606 25m 59.08
110 99 Sofia Eriksson Brunius Göteborg Sim 2006 25m
2019-11-23 18:06:46 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner