2021-03-06   04:05:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
73 50m Frisim Herrar C
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 267 Hugo Fransson Kalmar Simsällskap 2005 AA4105 25m 26.19
2 663 Timon Alexander Øverby Lambertseter SK 2005 1026299
9
25m 26.39 EFT
3 564 Alwin Edqvist Växjö Simsällskap 2006 AM8906 25m 27.17
4 630 Christopher G. Augustsson Lambertseter SK 2005 1026291
1
25m 27.18
5 656 Mikkel Solhøy Lambertseter SK 2006 1028377
8
25m 27.42
6 459 Milton Hedendahl Simklubben 1970 2005 AC5305 25m 27.48
7 601 Petter Lundberg Föreningen Uddevalla Sim 2005 AP6905 25m 28.62
8 594 Jakob Simonsson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AF7705 25m 28.90
9 337 Linus Krohn Kungälvs Simsällskap 2005 AS3505 25m 29.02
10 649 William Phi Hai Nguyen Lambertseter SK 2005 1030441
3
25m 29.38
11 595 Marcus Östblom Föreningen Uddevalla Sim 2005 AF2705 25m 29.60
12 652 Mads Emil Rahlff Lambertseter SK 2005 1027587
0
25m 29.60
13 58 Lowe Stenberg Simklubben Elfsborg 2006 AC2506 25m 29.71
14 457 Leon Larsson Simklubben 1970 2005 AB6905 25m 29.83
15 623 Oliver Meisel Angereds Simklubb 2006 AM6106 25m 29.84
16 523 Oliver Haux Täby Sim 2005 AR4705 25m 29.99
17 456 Melker Boman Simklubben 1970 2005 AB2905 25m 30.16
18 376 Alfred Enlund Nässjö SLS 2005 AS3905 50m 30.24
19 522 Eric Fransson Täby Sim 2006 AN0506 25m 30.35
20 603 Leon Rössger Föreningen Uddevalla Sim 2006 AM5106 25m 30.53
21 604 Oliver Andersson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AQ5505 25m 30.55
22 148 Elias Lai Göteborg Sim 2006 AR4706 25m 30.82
23 602 David Happe Föreningen Uddevalla Sim 2006 AL9906 25m 30.95
24 530 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 31.09
25 131 Max Ha Göteborg Sim 2006 AF0906 25m 31.30
26 142 Jonathan Larsson Göteborg Sim 25m 31.69
2006 AN2306
27 144 Lucas Larsson Göteborg Sim 25m 31.77
2006 AN0306
28 137 Wille Damber Göteborg Sim 25m 31.81
2005 AR1105
29 525 Arvid Thoresson Täby Sim 25m 31.99
2005 AS5505
30 158 Hugo Sinclair Göteborg Sim 50m 32.16
2005 AV5305
31 332 Ludvig Kobel Kungälvs Simsällskap 25m 32.31
2006 AK5306
32 405 Jonas Shafie Simklubben S02 25m 32.55
2006 AF6906
33 159 Willem Barkebo Jalmgård Göteborg Sim 25m 32.74
2005 AV3305
34 327 Frej Andersson-Öberg Kungälvs Simsällskap 25m 33.33
2006 AD8106
35 326 Erik Isaksson Kungälvs Simsällskap 25m 34.65
2005 AD6505
36 434 Erik Paulin Simklubben S02 25m 34.67
2006 AY1106
37 409 Charlie Liu Simklubben S02 25m 35.13
2006 AM1306
38 526 Kevin Lenstad Täby Sim 25m 35.18
2005 AU3905
39 620 John Åhlund Falkenbergs Simklubb 25m 35.42
2005 AW8705
40 298 Liam Mumford Kungsbacka Simsällskap 25m 37.52
2006 AR8306
41 574 Joel Hughes Älmhults Simsällskap 25m 38.72
2005 AP5705
42 194 Mikael Pettersson Göteborg Sim 50m 42.43
2006 AY0106
43 193 Brian Rauch Göteborg Sim 25m 42.88
2006 AX7306
44 171 Axel Smith Göteborg Sim 25m 43.05
2006 AV5306
45 621 Yasir Ali Angereds Simklubb 25m
2006
2019-11-23 18:06:53 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner