Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 61, 200m Ryggsim Damer C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
1 |
|
Linnea Haraldsson |
2005 |
HVETLANDA |
2:41.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Amanda Böhrén |
2005 |
ELFSBORG |
2:40.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
496 |
3 |
|
Louise Franks |
2005 |
TÄBY SIM |
2:38.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
4 |
|
Amanda Cederqvist |
2005 |
S02 |
2:37.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
5 |
|
Elin Sjöberg |
2005 |
GÖTEBORG |
2:38.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
513 |
6 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
2:39.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
7 |
|
Miray Beybutov |
2005 |
S02 |
2:40.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
8 |
|
Emmy Fjeld |
2006 |
ELFSBORG |
2:42.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 61, 200m Ryggsim Damer C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
643 |
1 |
|
Mina Mai-Linh Khuu |
2005 |
Lambertset |
2:36.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
2 |
|
Elsa Dittmer |
2005 |
S02 |
2:34.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
3 |
|
Albertine Røhne |
2006 |
Lambertset |
2:34.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Signe Wahlberg |
2005 |
ELFSBORG |
2:33.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
512 |
5 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
TÄBY SIM |
2:34.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
661 |
6 |
|
Iben Eline Wilhelmsen |
2006 |
Lambertset |
2:34.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
7 |
|
Alba Arberg |
2005 |
JÖNKÖPING |
2:36.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
8 |
|
Olivia Andersson Jansen |
2005 |
KALMAR SS |
2:36.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 61, 200m Ryggsim Damer C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
650 |
1 |
|
Tora Elise Lynes Nordli |
2005 |
Lambertset |
2:32.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Elsa Sjöström |
2006 |
ELFSBORG |
2:31.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Saga Johannesson |
2005 |
GÖTEBORG |
2:29.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
648 |
4 |
|
Celina Nguyen |
2005 |
Lambertset |
2:22.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
631 |
5 |
|
Sophie Keser Bakken |
2005 |
Lambertset |
2:27.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
6 |
|
Ella Holmqvist |
2005 |
S02 |
2:30.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
638 |
7 |
|
Agnes Sortvik Hansen |
2005 |
Lambertset |
2:31.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
654 |
8 |
|
Isebel Matoe Singsaas |
2006 |
Lambertset |
2:33.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-23 18:16:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
|
|
|
|