2020-02-20   00:46:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP1 och Brunflo Cup
Plats: Arrangör: SK Ägir
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
1 200m Frisim Damer UGP
Sponsor: Rödins Trä AB
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 24 Gloria Muzito Njurunda Simsällskap 2002 BO6202 25m 2:05.11
2 14 Elise Öberg Njurunda Simsällskap 2002 AE8402 25m 2:05.39
3 15 Elsa Bergh Njurunda Simsällskap 2002 AG7202 25m 2:07.25
4 10 Randi Arnesen Luleå Simsällskap 2005 AW8405 25m 2:11.38
5 58 Agnes Jakobsson Simklubben Ägir 2005 AF2805 25m 2:12.05
6 25 Joyce Muzito Njurunda Simsällskap 2001 BT4401 25m 2:12.86
7 56 Sofia Boije Simklubben Ägir 2003 BC2803 25m 2:14.69
8 16 Saga Persson Njurunda Simsällskap 2003 AI1203 25m 2:14.76
9 53 Selma Zachrisson Simklubben Ägir 2003 AS6803 25m 2:15.67
10 21 Ida Sundholm Njurunda Simsällskap 2005 AG2205 25m 2:16.91
11 18 Hanna Jonasson Njurunda Simsällskap 2004 AR0604 25m 2:18.11
12 23 Isabelle Grönlund Njurunda Simsällskap 2004 AR7604 25m 2:19.01
13 71 Tove Rehnstedt Simklubben Ägir 2005 AT7405 25m 2:21.27
14 85 Alice Eriksson Simklubben Ägir 2004 BQ0604 25m 2:27.16
15 12 Lotta Larsson Wermelin Njurunda Simsällskap 2002 AB4202 25m 2:28.53
16 9 Petra Rasmuson Luleå Simsällskap 2005 AS0405 25m 2:29.17
17 74 Irene Nasta Simklubben Ägir 2004 BP6404 25m 2:29.45
18 76 Arwen Wikström Simklubben Ägir 2006 AT0606 25m 2:29.65
19 3 Ella Heed Härnösands Simsällskap 2005 AR4205 25m 2:32.42
20 20 Ebba Lindblom Njurunda Simsällskap 2004 AR8404 25m 2:33.24
21 78 Kristina Kannegiesser Simklubben Ägir 2004 BQ8404 25m 2:34.63
22 4 Ida Eriksson Härnösands Simsällskap 2005 AZ9805 50m 2:35.28
23 2 Moa Berglund Härnösands Simsällskap 2004 BB8204 25m 2:35.30
24 6 Linnea Sjöberg Härnösands Simsällskap 2006 AN8806 25m 2:36.23
25 5 Ronja Widell Härnösands Simsällskap 2004 BM3204 25m 2:36.23
26 17 Lovisa Lundblad Njurunda Simsällskap 2003 AM1203 25m 2:36.84
27 73 Meja Boson Simklubben Ägir 2006 AR7206 25m 2:39.57
28 28 Tova Persson Njurunda Simsällskap 2005 AR5205 25m 2:40.21
29 1 Kristina Vestman Härnösands Simsällskap 2004 AN3404 25m 2:42.27
30 79 Ella Wesslau Simklubben Ägir 2004 BQ7404 25m 2:44.65
31 86 Theresia Haraldsson Simklubben Ägir 2006 AT9606 50m 2:45.44
32 39 Maja Modin Njurunda Simsällskap 2008 AG5408 50m 2:47.56
33 83 Linnea Betzel Simklubben Ägir 2007 AI0207 25m 2:51.30 EFT
34 75 Nike Wassberg Simklubben Ägir 2006 AR4406 25m 2:55.79
35 37 Elsa  Larsson Njurunda Simsällskap 2008 AG9208 25m 3:01.92
36 33 Emilia Sundholm Njurunda Simsällskap 2007 AG8807 25m 3:13.01
37 40 Olivia Palin Njurunda Simsällskap 2008 AG9408 25m 3:15.32
38 108 Carolina Sönner Södertälje Simsällskap 2007 AW6207 25m EFT
2019-10-13 13:32:50 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Ägir

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner