Program för UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Ägir |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Rödins Trä AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Emilia Sundholm |
2007 |
NJURUNDA |
3:13.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Olivia Palin |
2008 |
NJURUNDA |
3:15.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
3:01.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
SK ÄGIR |
2:51.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
SK ÄGIR |
2:45.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
2:47.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
SK ÄGIR |
2:55.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
HÄRNÖSAND |
2:42.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Meja Boson |
2006 |
SK ÄGIR |
2:39.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Ronja Widell |
2004 |
HÄRNÖSAND |
2:36.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Lovisa Lundblad |
2003 |
NJURUNDA |
2:36.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Tova Persson |
2005 |
NJURUNDA |
2:40.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
SK ÄGIR |
2:44.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Moa Berglund |
2004 |
HÄRNÖSAND |
2:35.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
SK ÄGIR |
2:34.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Ella Heed |
2005 |
HÄRNÖSAND |
2:32.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Ebba Lindblom |
2004 |
NJURUNDA |
2:33.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
HÄRNÖSAND |
2:35.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
HÄRNÖSAND |
2:36.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1 |
|
Irene Nasta |
2004 |
SK ÄGIR |
2:29.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
NJURUNDA |
2:28.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
SK ÄGIR |
2:21.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
SK ÄGIR |
2:27.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Petra Rasmuson |
2005 |
LULEÅ SS |
2:29.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
6 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
2:29.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
NJURUNDA |
2:18.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
SK ÄGIR |
2:15.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Sofia Boije |
2003 |
SK ÄGIR |
2:14.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Saga Persson |
2003 |
NJURUNDA |
2:14.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Ida Sundholm |
2005 |
NJURUNDA |
2:16.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
NJURUNDA |
2:19.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer UGP |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
SK ÄGIR |
2:12.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
NJURUNDA |
2:07.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
2:05.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Elise Öberg |
2002 |
NJURUNDA |
2:05.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Randi Arnesen |
2005 |
LULEÅ SS |
2:11.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Joyce Muzito |
2001 |
NJURUNDA |
2:12.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 12:53:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|