2020-02-25   02:12:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1, lördag fm, start kl 10:00

Document
Startlista
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Plats: Munktellbadet Arrangör: Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
8 100m Ryggsim Herrar
Sponsor: Sparbanken Rekarne
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 111 Gustav Ahlqvist Täby Sim 2003 AK6503 25m 58.22
2 79 Kevin Grahn Katrineholms Simsällskap 2003 AH9103 25m 1:01.78
3 200 Rudolfs Stupans Örebro Simallians 1999 AX0599 25m 1:03.57
4 193 Hannes Börjel Örebro Simallians 2002 AO4502 25m 1:05.10
5 8 Eskil Jonsson Eskilstuna Simklubb 2003 AA5303 25m 1:05.36
6 12 Carl Roos Eskilstuna Simklubb 2004 AB8104 25m 1:05.69
7 24 Maximilian Holm Eskilstuna Simklubb 2005 AD7305 25m 1:09.34
8 115 Isac Rune Täby Sim 2003 AM9503 25m 1:09.64
9 98 Ludvig  Persson Nyköpings Simsällskap 2004 AD9304 25m 1:10.30
10 99 Lucas Wendborg Nyköpings Simsällskap 2004 AH1104 25m 1:11.13
11 152 Ludvig Berndtsson Täby Sim 2005 AR8705 25m 1:11.73
12 120 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 1:12.59
13 129 Jousef Hanna Täby Sim 2003 AS3503 25m 1:13.90
14 155 Robin Suves Täby Sim 2006 AS1306 25m 1:14.69
15 72 Linus von Hofsten Falu Simsällskap 2006 AN6306 25m 1:15.34
16 87 Amadeus Ahlman Katrineholms Simsällskap 2003 AW4703 25m 1:15.76
17 147 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 1:16.83
18 130 Albin Kappling Täby Sim 2003 AS2503 50m 1:17.75
19 64 Oscar Westman Falu Simsällskap 2005 AD9505 25m 1:19.62
20 150 Eric Fransson Täby Sim 2006 AN0506 25m 1:22.90
21 4 Viggo Redlund Simklubben Ena 2005 AV2305 25m 1:23.28
22 203 Emil Jörstad Örebro Simallians 2008 AB7508 25m 1:23.52
23 251 Filip Bjällås Upplands-Bro Simsällskap 2007 AA7107 25m 1:24.51 EFT
24 68 Gustav Bondensson Falu Simsällskap 2007 AD7307 25m 1:24.60
25 246 Thure Essén Strängnäs Simklubb 2005 AY1505 25m 1:26.31
26 158 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 1:26.57
27 88 Gustav Fager Katrineholms Simsällskap 2007 AC6707 25m 1:26.88
28 149 William Zhao Täby Sim 2006 AN8306 25m 1:27.71
29 153 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m 1:30.43
30 76 Linus Bäcke Falu Simsällskap 2006 AW0906 50m 1:30.95
31 254 Alfred Lindberg Upplands-Bro Simsällskap 2004 AX4304 25m 1:32.32 EFT
32 252 Albert Sjögren Upplands-Bro Simsällskap 2007 AA8107 25m 1:32.60 EFT
33 86 Felix Eriksson Katrineholms Simsällskap 2005 AI0705 25m 1:34.40
34 253 Axel Svensson Upplands-Bro Simsällskap 2006 AG1306 25m 1:34.68 EFT
35 35 Jacky Thai Eskilstuna Simklubb 2007 AF8707 25m 1:37.60
36 213 Edwin Svedell Örebro Simallians 2006 AS8106 25m 1:53.54
37 218 Boris Fernandez Örebro Simallians 2010 AC4310 50m 1:54.61
38 83 August Siverskog Katrineholms Simsällskap 2007 AA8707 25m 1:56.64
39 216 Sebastian Norlander Örebro Simallians 2007 AO1907 25m
40 41 Olle Jansten Eskilstuna Simklubb 2007 AM7707 25m
2019-10-17 08:41:35 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Eskilstuna Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner