2020-04-01   18:46:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1, lördag fm, start kl 10:00

Document
Startlista
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Plats: Munktellbadet Arrangör: Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
9 100m Medley Damer
Sponsor: Sparbanken Rekarne
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 63 Julia Lindgren Falu Simsällskap 2004 AN0604 25m 1:07.22
2 194 Julia Månsson Örebro Simallians 2002 BL9202 25m 1:07.62
3 106 Embla Börjesson Täby Sim 2002 AZ1802 25m 1:07.93
4 61 Amanda Jobs Falu Simsällskap 2003 AK0203 25m 1:09.58
5 18 My Larsson Eskilstuna Simklubb 2005 AF8405 25m 1:10.50
6 28 Elin Logander Eskilstuna Simklubb 2005 AS8605 25m 1:10.55
7 160 Sofia Tossavainen Täby Sim 2005 AJ2805 25m 1:10.80 EFT
8 109 Ingrid Franks Täby Sim 2003 AT5603 25m 1:11.32
9 27 Sammi Thai Eskilstuna Simklubb 2005 AK6405 25m 1:11.72
10 157 Amanda Sandberg Täby Sim 2003 CC3403 25m 1:12.00
11 9 Adina Nyström Eskilstuna Simklubb 1999 BD3699 25m 1:12.26
12 177 Linnea Zetterlund Upplands-Bro Simsällskap 2003 AO5403 25m 1:12.59
13 65 Tuva Hjemli Falu Simsällskap 2005 AN8805 25m 1:12.73
14 176 Selma Åström Upplands-Bro Simsällskap 2003 AA5403 25m 1:13.06
15 15 Lovisa Laine Eskilstuna Simklubb 2005 AB9405 25m 1:13.16
16 197 Alina Umbaeva Örebro Simallians 2005 AG4605 25m 1:13.32
17 199 Filippa Sjöholm Sundström Örebro Simallians 2003 BQ8203 25m 1:13.43
18 67 Sara Strömsöe Falu Simsällskap 2006 AV2406 25m 1:13.79
19 104 Anna Ladis Täby Sim 2001 BH7801 25m 1:14.21
20 29 Maja Björkbacka Eskilstuna Simklubb 2005 AU9205 25m 1:14.61
21 108 Jennie Ewerbring Täby Sim 2003 AT6603 25m 1:15.04
22 187 Jennifer Titus Örebro Simallians 2002 AG5402 25m 1:15.56
23 62 Ellen Lundin Falu Simsällskap 2005 AB5405 25m 1:15.58
24 80 Filippa Karlsson Katrineholms Simsällskap 2004 AF8804 25m 1:16.40
25 227 Emma Sebelius Hallsberg Kumla Simklubb 2002 AN7402 25m 1:17.58
26 25 Sigrid Bengtsson Eskilstuna Simklubb 2005 AI3205 25m 1:18.89
27 97 Ellen Persson Mariestads Simsällskap 2004 AN7804 25m 1:19.30
28 26 Alice Roos Eskilstuna Simklubb 2007 AA7407 25m 1:19.64
29 183 Ebba Fors Upplands-Bro Simsällskap 2006 BI7806 25m 1:20.00
30 31 Selma Hasanbegovic Eskilstuna Simklubb 2005 BC6605 25m 1:20.13
31 231 Felicia Sobotka Hallsberg Kumla Simklubb 2005 AQ2805 25m 1:20.15
32 19 Ellen Roos Eskilstuna Simklubb 2005 AF1605 25m 1:20.29
33 244 Tyra Håkanson Reneström Strängnäs Simklubb 2003 CA3603 25m 1:21.83
34 96 Elsa Olsson Mariestads Simsällskap 2003 AP4803 25m 1:22.46
35 22 Frida Karlsson Eskilstuna Simklubb 2005 AH0405 25m 1:23.15
36 235 Vera Romin Strängnäs Simklubb 2005 AG1605 25m 1:23.49
37 3 Tilde Svegårdh Simklubben Ena 2005 BD5805 25m 1:23.56
38 202 Ellen Jörstad Örebro Simallians 2007 AK3407 25m 1:23.66
39 84 Kajsa Ejdvinsson Katrineholms Simsällskap 2004 BH5604 25m 1:23.66
40 85 Elin Andersson Katrineholms Simsällskap 2005 AU7405 25m 1:25.05
41 228 Tyra Jacobsson Hallsberg Kumla Simklubb 2005 AB0805 25m 1:25.72
42 73 Doris von Hofsten Falu Simsällskap 2008 AE9808 25m 1:26.03
43 179 Linnea Malm Upplands-Bro Simsällskap 2005 AS2405 25m 1:26.11
44 30 Amanda Malmström Eskilstuna Simklubb 2007 AE1407 25m 1:26.29
45 201 Linnea Andersson Örebro Simallians 2004 BN0804 25m 1:26.95
46 180 Elin Söderlund Upplands-Bro Simsällskap 2006 AJ6206 25m 1:27.19
47 70 Emma Färlin Falu Simsällskap 2006 AV8206 25m 1:27.52
48 240 Liv Ahlqvist Lundberg Strängnäs Simklubb 2008 AB9608 25m 1:27.85
49 208 Tilde Rilvén Örebro Simallians 2008 AG4408 25m 1:27.93
50 1 Tindra Bärgård Simklubben Ena 2006 AB8606 25m 1:28.62
51 66 Moa Öhlund Falu Simsällskap 2005 AU0805 25m 1:28.64
52 91 Agnes Skog Katrineholms Simsällskap 2006 BG4406 25m 1:29.01
53 100 Emmie Wendborg Nyköpings Simsällskap 2006 AN1606 25m 1:29.64
54 2 Thea Eriksson Simklubben Ena 2006 AB9606 25m 1:29.80
55 75 Thea Klingberg Falu Simsällskap 2006 BC1806 25m 1:29.82
56 182 Ellen Sundquist Upplands-Bro Simsällskap 2006 AU8406 25m 1:30.30
57 74 Ida Tengvall Williams Falu Simsällskap 2005 BM6405 25m 1:30.95
58 178 Elsa Kjellström Upplands-Bro Simsällskap 2006 AA1406 25m 1:31.06
59 204 Rosa Jansson Örebro Simallians 2008 AD7208 25m 1:31.33
60 69 Alice Lundin Falu Simsällskap 2007 AJ3207 25m 1:31.83
61 71 Carla Karsberg Falu Simsällskap 2007 AJ1407 25m 1:32.09
62 245 Lora Encheva Strängnäs Simklubb 2004 BV9204 25m 1:32.16
63 207 Alice Larsson Örebro Simallians 2006 BD9406 25m 1:33.56
64 89 Cindra Lindström Katrineholms Simsällskap 2006 AS4806 25m 1:33.56
65 236 Thilde Roshag Strängnäs Simklubb 2006 AH3806 25m 1:34.04
66 42 Isabelle Marek Eskilstuna Simklubb 2008 AP7408 25m 1:35.47
67 38 Agnes Gustafsson Eskilstuna Simklubb 2007 AV1807 25m 1:36.25
68 43 Maya-Li Orrego Eskilstuna Simklubb 2008 AT0808 25m 1:36.37
69 206 Josefine Forsström Örebro Simallians 2007 AN2407 25m 1:36.90
70 39 Ellen Vikström Eskilstuna Simklubb 2006 BK8606 25m 1:37.57
71 205 Ingrid Hiding Örebro Simallians 2006 AX6406 25m 1:38.26
72 211 Matilda Larsson Örebro Simallians 2008 AJ8608 25m 1:39.76
73 212 Ronja Lindqvist Örebro Simallians 2008 AJ9608 25m 1:42.23
74 209 Rut Kämblad Örebro Simallians 2008 AG3408 25m 1:43.62
75 210 Ellen Lindskog Örebro Simallians 2007 AT6407 25m 1:52.84
76 78 Linnèa Eriksson Karlshamns Simklubb 2010 AF3410 25m 1:56.15
77 215 Laila Pietsch Örebro Simallians 2010 AB1410 25m 1:58.70
78 184 Noelia Cypriansen Upplands-Bro Simsällskap 2009 AG7409 25m
79 242 Louise Lowe Strängnäs Simklubb 2005 BJ2805 25m
80 238 Paula Edebrink Strängnäs Simklubb 2006 AP4806 25m
81 217 Cassandra Norlander Örebro Simallians 2008 AX7808 25m
2019-10-17 08:41:36 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Eskilstuna Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner