Program for DM / JDM Skåne-Blekinge
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 30, 100m Fjrilsim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 55.06 | ||
2 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 50 m | 55.29 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 55.69 | ||
4 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 50 m | 55.84 | ||
5 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 56.56 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 56.72 | ||
7 | 34 | Sderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 57.06 | ||
8 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 50 m | 57.49 | ||
9 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 57.65 | ||
10 | 355 | Hangrd Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 58.50 | ||
11 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 58.75 | ||
12 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.17 | ||
13 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 59.19 | ||
14 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 59.70 | ||
15 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 59.76 | ||
16 | 335 | Jnsson Anton | 2001 | ESLVS SS | 25 m | 59.88 | ||
17 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:00.03 | ||
18 | 52 | Tjrnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 1:00.63 | ||
19 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:00.81 | ||
20 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:00.95 | ||
21 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.19 | ||
22 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:01.44 | ||
23 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:01.50 | ||
24 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.53 | ||
25 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:01.76 | ||
26 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 1:02.22 | ||
27 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.27 | ||
28 | 302 | Nordstrm Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:02.69 | ||
29 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:02.80 | ||
30 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:03.90 | ||
31 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 1:03.96 | ||
32 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.71 | ||
33 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:05.37 | ||
34 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 50 m | 1:05.51 | ||
35 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.67 | ||
36 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:05.71 | ||
37 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJ SK | 50 m | 1:05.72 | ||
38 | 290 | Ringstrm Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:05.86 | ||
39 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:06.11 | ||
40 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 1:06.15 | ||
41 | 110 | Jnsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 1:06.16 | ||
42 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 1:06.16 | ||
43 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:06.26 | ||
44 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 1:06.34 | ||
45 | 273 | Jrud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:07.15 | ||
46 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:07.28 | ||
47 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:08.57 | |
48 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 1:10.05 | ||
49 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:12.71 | |
50 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |