2020-03-30   07:52:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag fm pass 1

Document
Heatlista
UGP 1 Lödde
Plats: Tolvåkersbadet Arrangör: Skånesim/SK Lödde
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
Gren 1, 200m Frisim Damer
Final 1 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:00
Anm tid
Start ca:
125 1 Linnea Nielsen 2007 LANDSKRONA 25m
128 2 Maja Antonsson 2007 LANDSKRONA 25m
129 3 Elin Malmgren 2007 LANDSKRONA 25m
291 4 Elisar Hamzi 2006 VELLINGE-N 25m
198 5 Ingrid Nilsson 2007 POSEIDON 25m
142 6 Inez Lund 2007 SK LÖDDE 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:04
288 1 Julia Lennartsson 2005 VELLINGE-N 3:21.09 50m
350 2 Emelie Andersson 2007 LANDSKRONA 3:10.01 25m
182 3 Sarah Fransson 2006 MKK 3:08.20 25m
193 4 Isabelle Hallencreutz 2007 POSEIDON 3:09.62 25m
292 5 Aina Helmbring 2007 VELLINGE-N 3:20.54 25m
195 6 Freja Havelius 2007 POSEIDON 3:40.40 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:08
137 1 Nelly Gustavsson 2004 SK LÖDDE 3:01.21 25m
293 2 Azra Yumer 2005 VELLINGE-N 2:57.22 25m
124 3 Hanna Svensson 2006 LANDSKRONA 2:56.75 50m
380 4 Hanna Olsson 2004 SK SYDSIM 2:57.10 25m
123 5 Lowa Persson 2007 LANDSKRONA 2:57.91 25m
170 6 Ebba Holm 2005 MKK 3:03.78 50m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:11
189 1 Sofie Khan-Amidy 2007 POSEIDON 2:53.37 25m
184 2 Hanna Masoumi 2007 POSEIDON 2:50.15 25m
140 3 Vilda Berg 2007 SK LÖDDE 2:47.87 25m
16 4 Saga Tretinjak 2006 SK HAJEN 2:48.61 25m
121 5 Linnea Mårtensson 2006 LANDSKRONA 2:52.73 50m
200 6 Mia Ljungholm 2007 POSEIDON 2:54.74 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:15
283 1 Miki Prior 2006 VELLINGE-N 2:41.20 25m
173 2 Nora Olsson 2005 MKK 2:39.56 25m
110 3 Yasmine Strandh 2006 LANDSKRONA 2:37.23 50m
19 4 Ellen Egard 2003 SK HAJEN 2:39.04 25m
171 5 Emma Ingner 2005 MKK 2:39.71 25m
287 6 Vilma Lundblad 2006 VELLINGE-N 2:47.62 50m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:18
281 1 Maja Rödin 2006 VELLINGE-N 2:32.50 25m
13 2 Alice Bitzén 2006 SK HAJEN 2:30.97 25m
126 3 Emma Maric 2007 LANDSKRONA 2:30.19 25m
284 4 Ajla Causevic 2006 VELLINGE-N 2:30.41 50m
185 5 Hedda Toth 2007 POSEIDON 2:32.23 25m
172 6 Hanna Johansson 2004 MKK 2:35.37 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:21
Anm tid
Start ca:
117 1 Maja Jensen 2006 LANDSKRONA 2:28.91 25m
136 2 Tilde Klehn 2004 SK LÖDDE 2:27.88 50m
10 3 Olivia Pantzar 2004 SK HAJEN 2:26.99 25m
146 4 Anna Stenberg 2005 MKK 2:27.29 25m
106 5 Fanny Hess 2004 LANDSKRONA 2:28.74 25m
118 6 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 LANDSKRONA 2:29.71 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:24
211 1 Elena Seitzberg 2005 SK RAN 2:26.77 25m
18 2 Emilia Möller 2004 SK HAJEN 2:24.51 25m
378 3 Ella Bodell 2005 SK SYDSIM 2:23.80 25m
155 4 Beatrice Ask 2005 MKK 2:24.37 25m
377 5 Maja Kiceec 2006 SK SYDSIM 2:25.13 25m
149 6 Nicole Ahlbeck 2003 MKK 2:26.79 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:27
135 1 Emilia Berg 2005 SK LÖDDE 2:22.89 50m
368 2 Johanna Melin 2003 SK SYDSIM 2:22.27 25m
8 3 Lova Persson 2004 SK HAJEN 2:21.03 25m
163 4 Amanda Persson 2005 MKK 2:21.90 50m
6 5 Isabell Tretinjak 2003 SK HAJEN 2:22.58 25m
132 6 Filippa Dihle 2003 SK LÖDDE 2:23.25 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:30
297 1 Irma Nilsson 2004 YSTADS SS 2:15.68 25m
143 2 Johanna Ingner 2002 MKK 2:11.50 25m
158 3 Kristina Orban 2004 MKK 2:05.78 25m
159 4 Julia Osterman 2004 MKK 2:11.04 25m
150 5 Tea Winblad 2004 MKK 2:13.11 25m
147 6 Lina Ostreus 2002 MKK 2:20.40 25m
2019-10-11 20:59:11 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Lödde

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner