2020-03-28   13:25:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag fm pass 1

Document
Heatlista
UGP 1 Lödde
Plats: Tolvåkersbadet Arrangör: Skånesim/SK Lödde
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
Gren 3, 100m Bröstsim Damer
Final 1 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:47
Anm tid
Start ca:
1 25m
122 2 Clara Andersson 2007 LANDSKRONA 25m
292 3 Aina Helmbring 2007 VELLINGE-N 2:00.44 25m
103 4 Filippa Andersson 2002 LANDSKRONA 2:02.71 25m
5 25m
6 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:49
1 25m
195 2 Freja Havelius 2007 POSEIDON 1:53.36 25m
291 3 Elisar Hamzi 2006 VELLINGE-N 1:49.60 25m
198 4 Ingrid Nilsson 2007 POSEIDON 1:50.78 25m
142 5 Inez Lund 2007 SK LÖDDE 1:57.29 25m
6 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:52
21 1 Klara Singvall 2007 SK HAJEN 1:47.24 25m
283 2 Miki Prior 2006 VELLINGE-N 1:45.01 50m
287 3 Vilma Lundblad 2006 VELLINGE-N 1:43.81 50m
200 4 Mia Ljungholm 2007 POSEIDON 1:44.34 25m
293 5 Azra Yumer 2005 VELLINGE-N 1:45.47 25m
350 6 Emelie Andersson 2007 LANDSKRONA 1:47.56 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:54
288 1 Julia Lennartsson 2005 VELLINGE-N 1:41.74 25m
380 2 Hanna Olsson 2004 SK SYDSIM 1:40.09 25m
120 3 Lily Thomsen 2007 LANDSKRONA 1:39.76 25m
124 4 Hanna Svensson 2006 LANDSKRONA 1:39.79 25m
110 5 Yasmine Strandh 2006 LANDSKRONA 1:40.92 25m
123 6 Lowa Persson 2007 LANDSKRONA 1:42.41 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:56
12 1 Rebecka Agardh 2007 SK HAJEN 1:38.69 25m
127 2 Julia Palm 2006 LANDSKRONA 1:38.42 25m
137 3 Nelly Gustavsson 2004 SK LÖDDE 1:35.60 25m
193 4 Isabelle Hallencreutz 2007 POSEIDON 1:37.53 25m
170 5 Ebba Holm 2005 MKK 1:38.64 25m
125 6 Linnea Nielsen 2007 LANDSKRONA 1:39.28 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:58
368 1 Johanna Melin 2003 SK SYDSIM 1:34.32 25m
180 2 Vilma Gajmark 2006 MKK 1:32.69 25m
126 3 Emma Maric 2007 LANDSKRONA 1:29.91 25m
302 4 Nellie Emilsson 2005 YSTADS SS 1:32.07 25m
185 5 Hedda Toth 2007 POSEIDON 1:33.76 25m
189 6 Sofie Khan-Amidy 2007 POSEIDON 1:34.96 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:00
Anm tid
Start ca:
281 1 Maja Rödin 2006 VELLINGE-N 1:27.71 25m
14 2 Julia Bruér 2007 SK HAJEN 1:27.25 25m
344 3 Emma Martinsson 2004 SK LÖDDE 1:26.71 25m
171 4 Emma Ingner 2005 MKK 1:26.93 25m
371 5 Jennie Christiansen 2004 SK SYDSIM 1:27.70 25m
20 6 Klara  Kylefors 2006 SK HAJEN 1:28.27 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:02
17 1 Elsa Winberg 2006 SK HAJEN 1:26.34 25m
184 2 Hanna Masoumi 2007 POSEIDON 1:25.33 25m
135 3 Emilia Berg 2005 SK LÖDDE 1:25.06 25m
109 4 Tova Siversson 2005 LANDSKRONA 1:25.09 25m
7 5 Alma Mårtensson 2004 SK HAJEN 1:26.10 25m
167 6 Teodora Petric 2005 MKK 1:26.38 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:04
173 1 Nora Olsson 2005 MKK 1:24.24 50m
10 2 Olivia Pantzar 2004 SK HAJEN 1:23.92 25m
18 3 Emilia Möller 2004 SK HAJEN 1:22.61 25m
297 4 Irma Nilsson 2004 YSTADS SS 1:23.07 25m
114 5 Amanda Blomkvist 2007 LANDSKRONA 1:24.11 25m
155 6 Beatrice Ask 2005 MKK 1:24.42 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:06
159 1 Julia Osterman 2004 MKK 1:19.88 25m
367 2 Matilda Liljekvist 2004 SK SYDSIM 1:19.02 25m
386 3 Elsa Bitzén 2003 SK HAJEN 1:13.66 25m
157 4 Agnes Gustafson 2003 MKK 1:17.52 25m
144 5 Linnea Liljenfors 2004 MKK 1:19.83 50m
117 6 Maja Jensen 2006 LANDSKRONA 1:22.14 25m
2019-10-11 20:59:14 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Lödde

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner