Startliste for UGP1 2019-2020, Stockholm
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Sim & SK Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
Albin Eriksson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AF3503 |
25m |
1:59.99 |
|
|
|
|
|
2 |
246 |
|
Jakub Majta |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AV9703 |
25m |
2:00.34 |
|
|
|
|
|
3 |
663 |
|
Arttu Mäenpää |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A892 |
50m |
2:00.75 |
|
|
|
|
|
4 |
220 |
|
Rasmus Hanson |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AB1303 |
25m |
2:00.82 |
|
|
|
|
|
5 |
326 |
|
Mattias Kvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB5503 |
25m |
2:01.37 |
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Nils Malmberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AI3504 |
50m |
2:02.84 |
|
|
|
|
|
7 |
480 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
25m |
2:03.60 |
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
25m |
2:03.81 |
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Ted Wiker |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AE1304 |
25m |
2:03.99 |
|
|
|
|
|
10 |
477 |
|
Jesper Granath |
Wisby Simsällskap |
2002 |
AM5902 |
25m |
2:04.04 |
|
|
|
|
|
11 |
594 |
|
Erik Falk |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AL0103 |
25m |
2:04.63 |
|
|
|
|
|
12 |
222 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
25m |
2:04.71 |
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Henry Israelsson |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AK9706 |
25m |
2:04.71 |
|
|
|
|
|
14 |
96 |
|
Linus Thörn |
Simklubben Neptun |
2002 |
AN6102 |
25m |
2:04.73 |
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
25m |
2:05.30 |
|
|
|
|
|
16 |
329 |
|
Henry Plavans |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AB6105 |
25m |
2:05.67 |
|
|
|
|
|
17 |
145 |
|
Karl Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2002 |
AZ6102 |
25m |
2:06.06 |
|
|
|
|
|
18 |
643 |
|
Julius Grell |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
2003 |
AS9903 |
25m |
2:06.44 |
|
|
|
|
|
19 |
36 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
25m |
2:06.83 |
|
|
|
|
|
20 |
104 |
|
Morris Martin |
Simklubben Neptun |
2004 |
AH0504 |
50m |
2:07.02 |
|
|
|
|
|
21 |
381 |
|
Michael Stille |
Turebergs Simklubb |
2002 |
AD7902 |
25m |
2:07.10 |
|
|
|
|
|
22 |
597 |
|
Pijus Guvenius |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AO0303 |
50m |
2:07.54 |
|
|
|
|
|
23 |
129 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
25m |
2:08.25 |
|
|
|
|
|
24 |
256 |
|
Markus Sandh |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AZ1302 |
25m |
2:08.94 |
|
|
|
|
|
25 |
225 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
25m |
2:09.90 |
|
|
|
|
|
26 |
282 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
25m |
2:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
500 |
|
Ragnar Simonsson |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AM1904 |
25m |
2:10.88 |
|
|
|
|
|
28 |
339 |
|
Lucas Vainio |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AN2504 |
25m |
2:11.08 |
|
|
|
|
|
29 |
224 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL3303 |
25m |
2:11.13 |
|
|
|
|
|
30 |
653 |
|
Jeremia Varonen |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A513 |
50m |
2:11.24 |
|
|
|
|
|
31 |
248 |
|
Carl Malm |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AL7905 |
25m |
2:11.30 |
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Johan Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
2002 |
AT3902 |
25m |
2:11.50 |
|
|
|
|
|
33 |
610 |
|
Emil Frisendahl |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AV8303 |
25m |
2:11.57 |
|
|
|
|
|
34 |
667 |
|
Jaakko Pihlava |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A845 |
50m |
2:11.71 |
|
|
|
|
|
35 |
109 |
|
Theo Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC6105 |
25m |
2:12.10 |
|
|
|
|
|
36 |
38 |
|
Oliver Harper |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD2705 |
25m |
2:12.24 |
|
|
|
|
|
37 |
23 |
|
Morten Brattgård |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE8104 |
25m |
2:13.12 |
|
|
|
|
|
38 |
665 |
|
Luka Laaksonen |
Åbo Simklubb |
2005 |
05A517 |
50m |
2:13.81 |
|
|
|
|
|
39 |
393 |
|
Marcus Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AC4905 |
25m |
2:13.83 |
|
|
|
|
|
40 |
234 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
50m |
2:13.92 |
|
|
|
|
|
41 |
82 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
25m |
2:14.07 |
|
|
|
|
|
42 |
512 |
|
Johan Montero |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AN1905 |
25m |
2:14.08 |
|
|
|
|
|
43 |
238 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
25m |
2:14.59 |
|
|
|
|
|
44 |
365 |
|
Michael Andrée |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AX7904 |
25m |
2:14.67 |
|
|
|
|
|
45 |
252 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
25m |
2:14.72 |
|
|
|
|
|
46 |
247 |
|
Nils Backlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AX9302 |
25m |
2:14.84 |
|
|
|
|
|
47 |
280 |
|
Jonatan Eriksson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AB1106 |
25m |
2:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
202 |
|
Siavash Vatani |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AP0503 |
25m |
2:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
132 |
|
Tim Rogersson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AN5305 |
25m |
2:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
492 |
|
Erik Bergman |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AC1104 |
25m |
2:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
657 |
|
Aarni Linderborg |
Åbo Simklubb |
2005 |
05A268 |
50m |
2:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
493 |
|
Kevin Rathnasiri |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AJ0103 |
25m |
2:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
371 |
|
Isak Ekman |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AZ6904 |
50m |
2:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
428 |
|
Karl Lingham |
Täby Sim |
2002 |
AM0502 |
25m |
2:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
47 |
|
Ludwig Skantz |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AE6705 |
25m |
2:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
664 |
|
Eero Mäenpää |
Åbo Simklubb |
2005 |
05A377 |
50m |
2:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
390 |
|
Alexander Arnö |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AB5505 |
25m |
2:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
455 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
2:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
108 |
|
Oliver Albinzon |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC3105 |
50m |
2:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
401 |
|
Albin Argelius |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AN1105 |
50m |
2:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
113 |
|
Uno Härmark |
Simklubben Neptun |
2005 |
AD8705 |
50m |
2:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
87 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
2:21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
537 |
|
Johannes Barkarö |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AI7904 |
25m |
2:21.65 |
|
|
64 |
130 |
|
Christos Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
2:21.96 |
|
|
|
2006 |
AI7106 |
|
65 |
223 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:22.15 |
|
|
|
2003 |
AL0303 |
|
66 |
178 |
|
Alexander Jansson |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
2:23.16 |
|
|
|
2002 |
BO0702 |
|
67 |
468 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:23.35 |
|
|
|
2006 |
AS1306 |
|
68 |
52 |
|
Elijas Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
2:23.35 |
|
|
|
2005 |
AG6905 |
|
69 |
306 |
|
Casper Runfjäll |
Södertälje Simsällskap |
|
|
25m |
2:23.47 |
|
|
|
2002 |
AJ7102 |
|
70 |
46 |
|
Anton Lind |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
2:23.66 |
|
|
|
2006 |
AB1906 |
|
71 |
286 |
|
Anton Graner |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
2:24.61 |
|
|
|
2005 |
AH4905 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
296 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM2706 |
25m |
2:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
444 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
2:24.86 |
|
|
|
|
|
74 |
482 |
|
Jack Sjöberg |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AI3305 |
25m |
2:25.40 |
|
|
|
|
|
75 |
180 |
|
Bulut Chalashkan |
Simklubben Neptun |
2006 |
AW4306 |
50m |
2:27.60 |
|
|
|
|
|
76 |
67 |
|
Bilal Mustefa |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4304 |
50m |
2:27.62 |
|
|
|
|
|
77 |
146 |
|
Philip Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2005 |
AR1505 |
50m |
2:27.70 |
|
|
|
|
|
78 |
542 |
|
Isak Widstrand |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AA1113 |
25m |
2:28.77 |
|
|
|
|
|
79 |
459 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
50m |
2:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
484 |
|
Linus Nordström |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AM0505 |
25m |
2:29.16 |
|
|
|
|
|
81 |
241 |
|
Adrian Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AJ3105 |
50m |
2:29.85 |
|
|
|
|
|
82 |
411 |
|
Lowe Lundvall |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AK8504 |
25m |
2:29.91 |
|
|
|
|
|
83 |
285 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
25m |
2:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
491 |
|
Leo Swahn |
Wisby Simsällskap |
|
|
25m |
2:30.50 |
|
|
|
2004 |
AZ9104 |
|
|
|
|
85 |
54 |
|
Simon Söderberg |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
2:30.77 |
|
|
|
2006 |
AE9706 |
|
|
|
|
86 |
398 |
|
Henrik Larsson |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
2:30.86 |
|
|
|
2006 |
AF4106 |
|
|
|
|
87 |
173 |
|
Vincent Forss |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
2:31.78 |
|
|
|
2007 |
AL9107 |
|
|
|
|
88 |
257 |
|
Oscar Gustafson |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:31.79 |
|
|
|
2005 |
AR6705 |
|
|
|
|
89 |
17 |
|
William Lagerlöf |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
2:32.04 |
|
|
|
2007 |
AR5507 |
|
|
|
|
90 |
464 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
50m |
2:32.17 |
|
|
|
|
|
91 |
249 |
|
Oliver Geaney |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AH0506 |
25m |
2:32.56 |
|
|
|
|
|
92 |
192 |
|
Axel Hallenborg |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2004 |
AO5504 |
25m |
2:34.12 |
|
|
|
|
|
93 |
133 |
|
Theodor Gladare |
Simklubben Neptun |
2007 |
AC0707 |
25m |
2:34.34 |
|
|
|
|
|
94 |
463 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
2:34.36 |
|
|
|
|
|
95 |
489 |
|
Benjamin Wirelius |
Wisby Simsällskap |
2006 |
AS3306 |
25m |
2:34.37 |
|
|
|
|
|
96 |
289 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AG2306 |
25m |
2:35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
159 |
|
Walter Herulf |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN3506 |
25m |
2:35.70 |
|
|
|
|
|
98 |
562 |
|
Nicholas Benyammine |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AG3306 |
25m |
2:36.01 |
|
|
|
|
|
99 |
514 |
|
Theo Takala |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AC5907 |
25m |
2:36.09 |
|
|
|
|
|
100 |
620 |
|
Otto Sahlée |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AJ2307 |
25m |
2:36.50 |
|
|
|
|
|
101 |
301 |
|
Felix Norlin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6705 |
50m |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
60 |
|
Oscar Sjöberg |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AC7907 |
25m |
2:37.19 |
|
|
|
|
|
103 |
156 |
|
Vincent Nordlander |
Simklubben Neptun |
2007 |
AF2707 |
25m |
2:37.26 |
|
|
|
|
|
104 |
207 |
|
Eskil Bränström |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AE3506 |
25m |
2:37.41 |
|
|
|
|
|
105 |
68 |
|
Emil Alsered Fällman |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AN3906 |
50m |
2:37.58 |
|
|
|
|
|
106 |
135 |
|
Axel Skott Storheden |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI3506 |
25m |
2:37.86 |
|
|
|
|
|
107 |
134 |
|
Ludvig Löfström |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI4506 |
50m |
2:38.51 |
|
|
|
|
|
108 |
376 |
|
Noa Sigfelt |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BR1303 |
25m |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
109 |
584 |
|
Leo Trolin |
Hellas Simklubb |
2003 |
AY1103 |
25m |
2:39.99 |
|
|
|
|
|
110 |
470 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
2:40.06 |
|
|
|
|
|
111 |
677 |
|
Alexander Trindade |
Simklubben Neptun |
2006 |
AP6106 |
25m |
2:40.28 |
|
|
|
|
|
112 |
298 |
|
Jordan Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AM1706 |
25m |
2:40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
373 |
|
Malcolm Honkanen |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AX0105 |
25m |
2:41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
606 |
|
Mikail Arslan |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH9305 |
50m |
2:42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
131 |
|
Milton Eriksson |
Simklubben Neptun |
2007 |
AC8307 |
25m |
2:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
25 |
|
Mathias Steffansson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2005 |
AF2505 |
25m |
2:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
604 |
|
Rasmus Bäckman |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AD4506 |
25m |
2:45.06 |
|
|
118 |
26 |
|
Joel Aggefors |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
25m |
2:45.43 |
|
|
|
2003 |
AY3903 |
|
119 |
170 |
|
Hugo Holmlund |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
2:45.76 |
|
|
|
2007 |
AL4307 |
|
120 |
528 |
|
Erik Svensson |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
2:45.87 |
|
|
|
2007 |
AH5507 |
|
121 |
85 |
|
Oscar Andersson |
Lidingö Simklubb |
|
|
25m |
2:46.06 |
|
|
|
2007 |
AK3107 |
|
122 |
181 |
|
Felix Lindström |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
2:46.21 |
|
|
|
2002 |
BO0902 |
|
123 |
577 |
|
Lukas Engström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
2:46.29 |
|
|
|
2005 |
AV5105 |
|
124 |
14 |
|
Erik Rosander |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
2:46.64 |
|
|
|
2007 |
AN4307 |
|
125 |
269 |
|
Hugo Östling |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:46.76 |
|
|
|
2007 |
AK8107 |
|
126 |
465 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:47.29 |
|
|
|
2005 |
AS5505 |
|
127 |
70 |
|
Joseph Aljumaah |
Järfälla Simsällskap |
|
|
50m |
2:47.47 |
|
|
|
2004 |
BW4504 |
|
128 |
571 |
|
Jakob Fridsell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
2:48.22 |
|
|
|
2005 |
AT4905 |
|
129 |
522 |
|
Junes Khattab |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
2:48.60 |
|
|
|
2006 |
AK0106 |
|
130 |
518 |
|
Henrik Fjellström |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
2:49.33 |
|
|
|
2006 |
AJ3906 |
|
131 |
490 |
|
Hilmer Bergman |
Wisby Simsällskap |
|
|
25m |
2:49.51 |
|
|
|
2007 |
AL8107 |
|
132 |
258 |
|
Brian Eriksson |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:52.54 |
|
|
|
2007 |
AF1907 |
|
133 |
297 |
|
Elliot Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
2:52.85 |
|
|
|
2006 |
AM7506 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
304 |
|
Alexander Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AO8707 |
25m |
2:53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
171 |
|
Marco Blix Grimaldi |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL3307 |
25m |
2:58.31 |
|
|
|
|
|
136 |
15 |
|
Vilmer Sundman |
Danderyds Simförening |
2006 |
AT0706 |
25m |
2:58.53 |
|
|
|
|
|
137 |
86 |
|
Axel Johansson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU9505 |
25m |
2:58.89 |
|
|
|
|
|
138 |
618 |
|
Ludvig Timen |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AP3106 |
25m |
3:02.19 |
|
|
|
|
|
139 |
172 |
|
Theo Priftakis Abascal |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL2307 |
25m |
3:02.58 |
|
|
|
|
|
140 |
524 |
|
Ryan Zhang |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AL3706 |
25m |
3:03.29 |
|
|
|
|
|
141 |
64 |
|
Erik Edbom |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AD3907 |
50m |
3:05.41 |
|
|
|
|
|
142 |
624 |
|
Frank Floren |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM5107 |
50m |
3:05.85 |
|
|
|
|
|
143 |
267 |
|
Wilmer Riisgaard |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR1506 |
25m |
3:09.45 |
|
|
|
|
|
144 |
364 |
|
Christopher Brown |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AQ8706 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
634 |
|
Gabriel Romero |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AX6706 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
146 |
182 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
2007 |
AS5907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
633 |
|
David Maydagan |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AX6306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
369 |
|
Hampus Glanshed |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AV2306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
194 |
|
Ricardo Daniel Kosiec-Gomez |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2005 |
AN8705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
324 |
|
Love Sigfelt |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
216 |
|
Leo Brehmer |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AT6305 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
632 |
|
Loe Rönngren |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AY6705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 13:34:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|