Program for Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m frisim flickor 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
280 |
|
Elvira Mörtstrand |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AH9603 |
25m |
2:03.52 |
|
|
|
|
|
2 |
284 |
|
Felicia Rogell |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AQ6603 |
25m |
2:07.26 |
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
2:09.06 |
|
|
|
|
|
4 |
326 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
2:09.45 |
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Isabelle Rydahl |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AC0203 |
25m |
2:12.53 |
|
|
|
|
|
6 |
203 |
|
Filippa Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AS6204 |
25m |
2:13.04 |
|
|
|
|
|
7 |
192 |
|
Saga Boråker |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
2004 |
AN1604 |
25m |
2:13.31 |
|
|
|
|
|
8 |
45 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
25m |
2:15.58 |
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
2:15.67 |
|
|
|
|
|
10 |
285 |
|
Matilda Olausson |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AI0604 |
25m |
2:17.46 |
|
|
|
|
|
11 |
288 |
|
Sarah von der Burg |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AP6604 |
25m |
2:17.83 |
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Louise Haglöv |
Falu Simsällskap |
2003 |
BC9603 |
25m |
2:18.02 |
|
|
|
|
|
13 |
215 |
|
Linnea Bergqvist |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AT0203 |
25m |
2:18.03 |
|
|
|
|
|
14 |
193 |
|
Moa Kvarnlöf |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
2004 |
BA7404 |
25m |
2:18.17 |
|
|
|
|
|
15 |
89 |
|
Helmi Swanson |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AB6604 |
25m |
2:19.65 |
|
|
|
|
|
16 |
286 |
|
Astrid Engström |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AK0604 |
25m |
2:19.91 |
|
|
|
|
|
17 |
218 |
|
Vera Hermansson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AY1603 |
25m |
2:20.35 |
|
|
|
|
|
18 |
155 |
|
Minea Dautbegovic |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AV9804 |
25m |
2:21.13 |
|
|
|
|
|
19 |
238 |
|
Malva Morell |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BG2604 |
25m |
2:21.68 |
|
|
|
|
|
20 |
290 |
|
Estelle Gyoni |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AS0204 |
25m |
2:22.49 |
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Juni Rogström |
Gävle Simsällskap |
2004 |
BN5204 |
25m |
2:23.08 |
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
Alma Norgren |
Bålsta Simklubb |
2004 |
AR6404 |
25m |
2:23.41 |
|
|
|
|
|
23 |
303 |
|
Wilda Furberg |
Västerås Simsällskap |
2003 |
BW0403 |
25m |
2:23.85 |
|
|
|
|
|
24 |
231 |
|
Sofia Högdin |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BA3404 |
25m |
2:26.33 |
|
|
|
|
|
25 |
151 |
|
Erica Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AR9804 |
25m |
2:29.88 |
|
|
|
|
|
26 |
373 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
2:35.67 |
|
|
|
|
|
27 |
125 |
|
Alice Bergström |
Karlskoga Simförening |
2004 |
AS5404 |
25m |
2:36.50 |
|
|
|
|
|
28 |
334 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
2:41.65 |
|
|
|
|
|
29 |
236 |
|
Edith Lindhagen |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BF3204 |
25m |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
30 |
10 |
|
Elena Mortazavi |
Borlänge Simsällskap |
2004 |
BM6804 |
50m |
2:45.33 |
|
|
|
|
|
31 |
374 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
2:48.40 |
|
|
|
|
|
32 |
175 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
50m |
2:48.64 |
|
|
|
|
|
33 |
173 |
|
Linnéa Fredriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AT0404 |
25m |
2:50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 07:44:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|