2019-12-12   16:11:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
Plats: Gustavsvik Arrangör: Örebro Simallians
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
12 100m fjärilsim flickor 14
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 347 Josefina Näsén Örebro Simallians 2005 AF7805 25m 1:06.95
2 329 Alina Borovikova Örebro Simallians 2005 AG4605 50m 1:07.52
3 156 Linnea Lindberg Karlstads Simsällskap 2005 AJ2205 25m 1:09.16
4 328 Julia Pietsch Örebro Simallians 2005 AB0605 25m 1:11.12
5 51 Sammi Thai Eskilstuna Simklubb 2005 AK6405 25m 1:11.48
6 296 Tara Klarbo Egan Västerås Simsällskap 2005 AQ6605 25m 1:11.72
7 39 Lovisa Laine Eskilstuna Simklubb 2005 AB9405 25m 1:12.29
8 166 Agnes Wilde Karlstads Simsällskap 2005 BB4805 25m 1:12.34
9 53 Maja Björkbacka Eskilstuna Simklubb 2005 AU9205 25m 1:12.55
10 153 Amanda Johansson Karlstads Simsällskap 2005 AI3605 25m 1:13.98
11 219 Lisen Myrelid Upsala Simsällskap 2005 AD0805 25m 1:14.56
12 73 Tuva Hjemli Falu Simsällskap 2005 AN8805 25m 1:14.67
13 85 Ella Sjöbom Grums Simsällskap 2005 AH3605 25m 1:14.80
14 84 Anna Busacca Hjärtquist Grums Simsällskap 2005 AH4605 25m 1:15.36
15 147 Joline Bakken Karlstads Simsällskap 2005 AC1405 25m 1:15.57
16 161 Alice Johnson Karlstads Simsällskap 2005 AU2805 25m 1:15.74
17 224 Sofia  Wennerberg Upsala Simsällskap 2005 AH6405 25m 1:15.77
18 227 Joanna Sundqvist Upsala Simsällskap 2005 AH7605 25m 1:17.44
19 214 Alma Bergqvist Upsala Simsällskap 2005 AC5205 25m 1:17.58
20 222 Matilda Holmström Upsala Simsällskap 2005 AF9205 25m 1:17.60
21 196 Linnéa Bruce-Holm Säffle Simsällskap 2005 AH4205 25m 1:21.26
22 197 Tilde Halldan Säffle Simsällskap 2005 AH6205 25m 1:22.10
23 47 Frida Karlsson Eskilstuna Simklubb 2005 AH0405 25m 1:22.57
24 239 Clara Frykberg Upsala Simsällskap 2005 AV6405 25m 1:23.87
25 133 Linneá Therus Karlskoga Simförening 2005 BC1805 25m 1:24.32
26 233 Lovis Lång Upsala Simsällskap 2005 AM4205 25m 1:26.21
27 327 Wilma Åberg Örebro Simallians 2005 AB4605 25m 1:28.60
28 176 Elin Andersson Katrineholms Simsällskap 2005 AU7405 25m 1:29.98
29 26 Emilia Torgén Bålsta Simklubb 2005 BR5805 25m 1:32.52
2019-11-09 07:44:08 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner