2019-12-07   03:42:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
Plats: Gustavsvik Arrangör: Örebro Simallians
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
4 200m frisim flickor 14
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 156 Linnea Lindberg Karlstads Simsällskap 2005 AJ2205 25m 2:12.37
2 84 Anna Busacca Hjärtquist Grums Simsällskap 2005 AH4605 25m 2:14.88
3 296 Tara Klarbo Egan Västerås Simsällskap 2005 AQ6605 25m 2:15.27
4 147 Joline Bakken Karlstads Simsällskap 2005 AC1405 25m 2:15.54
5 166 Agnes Wilde Karlstads Simsällskap 2005 BB4805 25m 2:16.48
6 85 Ella Sjöbom Grums Simsällskap 2005 AH3605 25m 2:17.14
7 197 Tilde Halldan Säffle Simsällskap 2005 AH6205 25m 2:18.06
8 52 Elin Logander Eskilstuna Simklubb 2005 AS8605 25m 2:19.04
9 53 Maja Björkbacka Eskilstuna Simklubb 2005 AU9205 25m 2:19.37
10 222 Matilda Holmström Upsala Simsällskap 2005 AF9205 25m 2:19.43
11 39 Lovisa Laine Eskilstuna Simklubb 2005 AB9405 25m 2:20.78
12 347 Josefina Näsén Örebro Simallians 2005 AF7805 25m 2:21.30
13 214 Alma Bergqvist Upsala Simsällskap 2005 AC5205 25m 2:21.30
14 224 Sofia  Wennerberg Upsala Simsällskap 2005 AH6405 25m 2:21.94
15 73 Tuva Hjemli Falu Simsällskap 2005 AN8805 25m 2:22.28
16 126 Isabelle Johansson Karlskoga Simförening 2005 AM0405 25m 2:23.21
17 227 Joanna Sundqvist Upsala Simsällskap 2005 AH7605 25m 2:23.74
18 219 Lisen Myrelid Upsala Simsällskap 2005 AD0805 25m 2:23.99
19 161 Alice Johnson Karlstads Simsällskap 2005 AU2805 25m 2:25.66
20 43 My Larsson Eskilstuna Simklubb 2005 AF8405 25m 2:25.67
21 196 Linnéa Bruce-Holm Säffle Simsällskap 2005 AH4205 50m 2:26.20
22 51 Sammi Thai Eskilstuna Simklubb 2005 AK6405 25m 2:28.71
23 208 Ida Furuström Söderhamns Simsällskap 2005 BR2205 25m 2:32.19
24 198 Amanda Orban Säffle Simsällskap 2005 AH9205 25m 2:32.23
25 47 Frida Karlsson Eskilstuna Simklubb 2005 AH0405 25m 2:32.27
26 44 Ellen Roos Eskilstuna Simklubb 2005 AF1605 25m 2:32.56
27 335 Alma Mühr Örebro Simallians 2005 BI0405 25m 2:32.76
28 233 Lovis Lång Upsala Simsällskap 2005 AM4205 25m 2:33.08
29 239 Clara Frykberg Upsala Simsällskap 2005 AV6405 25m 2:33.42
30 362 Vera Romin Strängnäs Simklubb 2005 AG1605 25m 2:38.93
31 79 Ida Tengvall Williams Falu Simsällskap 2005 BM6405 25m 2:40.17
32 305 Monica Zhan Västerås Simsällskap 2005 BB8405 25m 2:43.41
33 332 Erika Svennberg Örebro Simallians 2005 AQ0205 25m 2:43.58
34 327 Wilma Åberg Örebro Simallians 2005 AB4605 50m 2:44.49
35 26 Emilia Torgén Bålsta Simklubb 2005 BR5805 25m 2:44.50
36 140 Mari Sletvold-Walby Karlskoga Simförening 2005 BU2805 25m 3:10.03
2019-11-09 07:44:06 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner