2020-02-19   00:28:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
Plats: Gustavsvik Arrangör: Örebro Simallians
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
6 200m frisim flickor 15-16
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 280 Elvira Mörtstrand Västerås Simsällskap 2003 AH9603 25m 2:03.52
2 284 Felicia Rogell Västerås Simsällskap 2003 AQ6603 25m 2:07.26
3 69 Julia Lindgren Falu Simsällskap 2004 AN0604 25m 2:09.06
4 326 Magdalena Hagsten Skarda Örebro Simallians 2003 AO6603 25m 2:09.45
5 145 Isabelle Rydahl Karlstads Simsällskap 2003 AC0203 25m 2:12.53
6 203 Filippa Eklund Söderhamns Simsällskap 2004 AS6204 25m 2:13.04
7 192 Saga Boråker Sandvikens Sim o Hoppklubb 2004 AN1604 25m 2:13.31
8 45 Alva Abrahamsson Eskilstuna Simklubb 2004 AQ6604 25m 2:15.58
9 68 Amanda Jobs Falu Simsällskap 2003 AK0203 25m 2:15.67
10 285 Matilda Olausson Västerås Simsällskap 2004 AI0604 25m 2:17.46
11 288 Sarah von der Burg Västerås Simsällskap 2004 AP6604 25m 2:17.83
12 71 Louise Haglöv Falu Simsällskap 2003 BC9603 25m 2:18.02
13 215 Linnea Bergqvist Upsala Simsällskap 2003 AT0203 25m 2:18.03
14 193 Moa Kvarnlöf Sandvikens Sim o Hoppklubb 2004 BA7404 25m 2:18.17
15 89 Helmi Swanson Gävle Simsällskap 2004 AB6604 25m 2:19.65
16 286 Astrid Engström Västerås Simsällskap 2004 AK0604 25m 2:19.91
17 218 Vera Hermansson Upsala Simsällskap 2003 AY1603 25m 2:20.35
18 155 Minea Dautbegovic Karlstads Simsällskap 2004 AV9804 25m 2:21.13
19 238 Malva Morell Upsala Simsällskap 2004 BG2604 25m 2:21.68
20 290 Estelle Gyoni Västerås Simsällskap 2004 AS0204 25m 2:22.49
21 100 Juni  Rogström Gävle Simsällskap 2004 BN5204 25m 2:23.08
22 24 Alma Norgren Bålsta Simklubb 2004 AR6404 25m 2:23.41
23 303 Wilda Furberg Västerås Simsällskap 2003 BW0403 25m 2:23.85
24 231 Sofia Högdin Upsala Simsällskap 2004 BA3404 25m 2:26.33
25 151 Erica Segerström Karlstads Simsällskap 2004 AR9804 25m 2:29.88
26 373 Tyra Håkanson Reneström Strängnäs Simklubb 2003 CA3603 25m 2:35.67
27 125 Alice Bergström Karlskoga Simförening 2004 AS5404 25m 2:36.50
28 334 Linnea Andersson Örebro Simallians 2004 BN0804 25m 2:41.65
29 236 Edith Lindhagen Upsala Simsällskap 2004 BF3204 25m 2:41.69
30 10 Elena Mortazavi Borlänge Simsällskap 2004 BM6804 50m 2:45.33
31 374 Lora Encheva Strängnäs Simklubb 2004 BV9204 25m 2:48.40
32 175 Kajsa Ejdvinsson Katrineholms Simsällskap 2004 BH5604 50m 2:48.64
33 173 Linnéa Fredriksson Katrineholms Simsällskap 2004 AT0404 25m 2:50.07
2019-11-09 07:44:06 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner