2020-04-02   14:59:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Västsvenska
Plats: Valhallabadet Arrangör: Västsvenska Simförbundet
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
54 100m fjärilsim pojkar 13 o y
Rekord 1:02.71 Joseph Zlotnick 1999 Göteborg Sim SWE Göteborg 2012-11-11
Sum-Sim region VSSF
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 201 Emil Wannem Simklubben Laxen 2006 AG8906 25m 1:08.81
2 211 Jonah Hullegård Simklubben Laxen 2006 AN1306 25m 1:09.69
3 462 Max Jilek Föreningen Varbergs Sim 2006 AB0906 50m 1:13.12
4 148 Anton Windeman Kungsbacka Simsällskap 2006 AM5906 25m 1:13.18
5 220 Marcus Kvarnhäll Simklubben Laxen 2006 AS7306 25m 1:13.35
6 474 Måns Bengtsson Föreningen Varbergs Sim 2006 AN3106 25m 1:15.25
7 142 Gustav Freiholtz Kungsbacka Simsällskap 2006 AK1906 25m 1:15.49
8 469 Victor Josarp Föreningen Varbergs Sim 2006 AG9706 25m 1:15.62
9 213 Simon Meuller Simklubben Laxen 2007 AF5507 25m 1:16.84
10 210 Aaron Hullegård Simklubben Laxen 2007 AF4507 25m 1:17.03
11 90 Lucas Larsson Göteborg Sim 2006 AN0306 25m 1:17.43
12 151 Alejandro Poller Kungsbacka Simsällskap 2007 AH7307 25m 1:17.47
13 487 Hayk Hakobyan Åmåls Simsällskap 2006 AT5306 25m 1:17.53
14 177 Svante Tjernström Kungälvs Simsällskap 2007 AA4907 25m 1:18.11
15 404 Jasper Schimmel Skövde Simsällskap 2006 AD1906 25m 1:18.44
16 500 David Happe Föreningen Uddevalla Sim 2006 AL9906 25m 1:18.51
17 221 Elias Chawki Simklubben Laxen 2006 AU2306 25m 1:18.65
18 502 Leon Rössger Föreningen Uddevalla Sim 2006 AM5106 25m 1:19.49
19 219 Linus Hedström Simklubben Laxen 2007 AH6307 25m 1:20.37
20 140 Max Törnqvist Kungsbacka Simsällskap 2006 AJ9106 25m 1:21.22
21 181 Axel Wigstrand Kungälvs Simsällskap 2008 AH3908 25m 1:21.32
22 131 Viggo Johnsson Kungsbacka Simsällskap 2006 AF4506 25m 1:21.93
23 214 Edvin Viktorsson Simklubben Laxen 2006 AN4306 25m 1:23.53
24 418 Samuel Nilsson Simklubben Stimmet 2006 AE3906 25m 1:23.94
25 95 Elias Lai Göteborg Sim 2006 AR4706 25m 1:27.41
26 88 Jonathan Larsson Göteborg Sim 2006 AN2306 50m 1:27.50
27 364 Jonas Shafie Simklubben S02 2006 AF6906 25m 1:27.53
28 54 Max Lind Falköpings Simsällskap 2007 AA6107 25m 1:27.88
29 156 Ludvig Henriksson Kungsbacka Simsällskap 2007 AI9307 25m 1:29.70
30 153 Emrik Hammar Kungsbacka Simsällskap 2007 AH8307 25m 1:29.83
31 143 Albin Amrén Kungsbacka Simsällskap 2006 AL7106 25m 1:29.94
32 217 Otto Lövdahl Simklubben Laxen 2007 AF4707 25m 1:30.60
33 478 Valdemar Alström Föreningen Varbergs Sim 2007 AQ8107 25m 1:31.01 RES
2019-11-10 13:27:58 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Västsvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner