2020-01-25   22:56:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
Event 15, 50m Freestyle Women
Final 1 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
12:48
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
40 3 Jessi Tikkanen 2006 HSS 50m
259 4 Nea Korpela 2006 Cetus 42.53 50m
53 5 Milla Paavola 2005 HU 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 2 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:49
1 50m
311 2 Helmi Heinonen 2006 HäUS 38.06 50m
262 3 Ida Ekman 2006 Cetus 37.26 50m
313 4 Neea Väkinen 2006 HäUS 36.98 50m
371 5 Susanna Halme 1996 ORCA 37.25 50m
264 6 Isla Kalteinen 2006 Cetus 37.73 50m
30 7 Laura Kangas 2006 HSS 38.62 50m
8 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 3 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:51
252 1 Vivian Vesa 2006 Cetus 36.38 50m
225 2 Olesia Leshchuk 2006 Cetus 35.12 50m
357 3 Vilma Saarinen 2004 Octopus 34.96 50m
216 4 Kia Mäennenä 2006 Cetus 34.93 50m
1 5 Amanda Ahlgren 2001 BS-PU 34.95 50m
87 6 Peppi Siurola 2004 SiWa 35.05 50m
183 7 Venla Varvikko 2005 Cetus 35.48 50m
249 8 Heidi Työppönen 2004 Cetus 36.78 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 4 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:52
335 1 Sonja Heikkilä 2006 SalU 34.72 50m
303 2 Hilda Mäkelä 2005 HäUS 34.20 50m
230 3 Amanda Nilsson 2006 Cetus 33.84 50m
186 4 Emmi Nieminen 2006 Cetus 33.36 50m
164 5 Piia Kaivola 1999 Cetus 33.46 50m
336 6 Vilma Manninen 2005 SalU 33.86 50m
244 7 Nea Hollström 2005 Cetus 34.43 50m
337 8 Ronja Mäkelä 2005 SalU 34.78 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 5 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
12:53
Entry time
Pool
Start:
254 1 Ella Kalliokari 2006 Cetus 33.29 50m
377 2 Sofi Andström 2005 ORCA 33.14 50m
383 3 Ilona Kajava 2004 ORCA 33.01 50m
257 4 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus 32.98 50m
110 5 Peppi Särkelä 2004 SiWa 33.00 50m
206 6 Katarina Kobycheva 2004 Cetus 33.02 50m
426 7 Ronja Suuronen 2006 Plaani 33.19 50m
387 8 Siiri Multamäki 2006 ORCA 33.34 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 6 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:55
67 1 Marikki Vuorisalo 2005 NumKis 32.75 50m
402 2 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders 32.38 50m
104 3 Sanni Valtanen 2004 SiWa 32.18 50m
212 4 Delia Aho 2003 Cetus 32.13 50m
370 5 Peppi Eskola 2005 Gladius 32.13 50m
60 6 Sanni Luostarinen 2002 JUK 32.34 50m
37 7 Ella Kostiainen 2006 HSS 32.71 50m
333 8 Kerttu Heinä 2006 SalU 32.85 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 7 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:56
102 1 Milja Aarnivuo 2005 SiWa 31.90 50m
386 2 Liina Saario 2006 ORCA 31.78 50m
112 3 Daniela Sohlman 2005 SiWa 31.74 50m
328 4 Ella Nore 2002 RaUS 31.53 50m
408 5 Laura Saarela 2006 NU 31.66 50m
276 6 Helmi Viherkoski 2005 KoU 31.78 50m
44 7 Meri Ojala 2000 HU 31.83 50m
113 8 Jasmine Errehani 2004 SiWa 32.12 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 8 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:57
106 1 Laura Hautamäki 2002 SiWa 31.50 50m
417 2 Ilona Hjelt 2002 Plaani 31.32 50m
10 3 Oona Lehtola 2003 HSS 31.18 50m
59 4 Alisa Hänninen 2003 JUK 31.06 50m
424 5 Saana Perkkiö 2005 Plaani 31.18 50m
99 6 Susanna Ryynänen 2006 SiWa 31.20 50m
14 7 Stella Freystätter 2003 HSS 31.46 50m
325 8 Helmi Viitasalo 2002 RaUS 31.53 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 9 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:59
171 1 Essi Salokorpi 2003 Cetus 31.00 50m
51 2 Beatriz Coloma Vanhala 2003 HU 30.88 50m
236 3 Helmi Räsänen 2006 Cetus 30.77 50m
359 4 Ronja Loman 2002 Octopus 30.75 50m
389 5 Jasmin Vacker 1999 Vanders 30.76 50m
146 6 Verna Rostedt 2002 Cetus 30.85 50m
114 7 Essi Loponen 2004 SiWa 30.89 50m
89 8 Emma Loponen 2003 SiWa 31.03 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 10 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:00
415 1 Maria Yritys 2002 Plaani 30.56 50m
344 2 Katariina Niemi 2002 ÅSK 30.47 50m
80 3 Noora Kanerva 2000 SiWa 30.28 50m
405 4 Aino Koskelo 2005 NU 30.20 50m
277 5 Senni Ovaskainen 2001 LaUS 30.22 50m
154 6 Anni Savolainen 2002 Cetus 30.39 50m
141 7 Vilhelmiina Leppänen 2003 Cetus 30.48 50m
416 8 Taiga Yritys 2003 Plaani 30.73 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 11 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:01
170 1 Milla Hyttinen 2003 Cetus 29.98 50m
57 2 Vilja Laaksonen 2002 JUK 29.94 50m
348 3 Kerttu Nurmi 2003 ÅSK 29.83 50m
413 4 Saara Svahn 2001 Plaani 29.73 50m
81 5 Anni Manninen 2001 SiWa 29.82 50m
65 6 Lotta Linnea Partanen 2001 NumKis 29.91 50m
96 7 Ella Hörkkö 2001 SiWa 29.95 50m
404 8 Cinja Åvist 2003 NU 30.05 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 12 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:02
138 1 Jonna Jauhiainen 2000 Cetus 29.71 50m
204 2 Janita Severinkangas 2004 Cetus 29.67 50m
153 3 Cindy Palm 2003 Cetus 29.57 50m
145 4 Emma Johansson 2003 Cetus 29.56 50m
185 5 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus 29.56 50m
54 6 Maria Ripatti 1987 JUK 29.61 50m
327 7 Saana Vähämaa 2002 RaUS 29.70 50m
339 8 Kiia Kinnunen 2003 TaTU 29.71 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 13 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:04
329 1 Fiia Pyykkö 2001 SalU 29.48 50m
414 2 Vivian Heräjärvi 2001 Plaani 29.41 50m
292 3 Lotta Aho 1999 HäUS 29.27 50m
84 4 Emilia Lyyra 2003 SiWa 29.13 50m
285 5 Juulia Sakomaa 2005 LaUS 29.25 50m
115 6 Aino Hankala 2005 SiWa 29.30 50m
172 7 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus 29.46 50m
332 8 Sini Heikkilä 2003 SalU 29.53 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 14 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:05
434 1 Susannah Kaul 1999 Kalevi 29.11 50m
58 2 Emma-Lotta Ahola 2005 JUK 29.11 50m
148 3 Cia Wacklin 2001 Cetus 29.06 50m
287 4 Nea Parkatti 2004 SWIM 29.00 50m
315 5 Julia Sottinen 2000 PUS 29.03 50m
43 6 Annika Toiviainen 2002 HU 29.09 50m
418 7 Ella Uusitalo 2003 Plaani 29.11 50m
283 8 Venla Lindström 2004 LaUS 29.11 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 15 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:06
324 1 Senni Mattila 2003 RaUS 28.93 50m
48 2 Emma Hakala 2004 HU 28.90 50m
388 3 Erika Parviainen 1995 UiTa 28.71 50m
266 4 Melinda Moilanen 2000 JoUS 28.53 50m
395 5 Milla Nikkanen 2002 Vanders 28.54 50m
293 6 Sanni Kilponen 2001 HäUS 28.75 50m
169 7 Iina von Schrowe 2003 Cetus 28.91 50m
305 8 Aada Viitamäki 2003 HäUS 28.96 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 16 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:07
168 1 Charlotte Ingberg 2002 Cetus 28.46 50m
189 2 Tuuli Pippuri 2005 Cetus 28.43 50m
403 3 Vilja Grundström 2003 Vanders 28.31 50m
147 4 Jonna Vasara 2002 Cetus 28.27 50m
90 5 Elina Ryynänen 2005 SiWa 28.30 50m
166 6 Siri Auvinen 2002 Cetus 28.35 50m
326 7 Emmi Heine 2002 RaUS 28.45 50m
15 8 Karla Tiainen 2005 HSS 28.51 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 17 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:08
136 1 Lyydia Kalenius 2000 Cetus 27.71 50m
27 2 Peppi Vesalainen 2004 HSS 27.46 50m
281 3 Saana Liikonen 2001 LaUS 27.31 50m
196 4 Dina Sadojevic Jelacik 2004 Cetus 27.24 50m
269 5 Jenna Pulkkinen 2004 KoU 27.27 50m
390 6 Nina Haltia 1999 Vanders 27.36 50m
179 7 Laura Kellberg 2003 Cetus 27.50 50m
207 8 Inka Vahtola 2005 Cetus 27.97 50m
Event 15, 50m Freestyle Women Final 18 (18)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:10
Entry time
Pool
Start:
155 1 Ronja Riihinen 2000 Cetus 27.14 50m
433 2 Laurika Lint 2002 Kalevi 26.71 50m
322 3 Anniina Kallio 2002 RaisU 26.34 50m
63 4 Nea-Amanda Heinola 2000 NumKis 25.80 50m
342 5 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 26.30 50m
432 6 Kertu Kaare 2002 Kalevi 26.61 50m
318 7 Emmi Kaunisto 2002 PUS 26.83 50m
323 8 Rebekka Luoto 2003 RaisU 27.18 50m
2019-11-23 08:50:28 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner