2020-01-19   21:45:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
Event 4, 50m Butterfly Men
Final 1 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:08
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
242 3 Evan Mustonen 2005 Cetus 48.51 50m
275 4 Simo Virtanen 2004 KoU 43.85 50m
312 5 Timi Louhe 2005 HäUS 45.91 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 2 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:09
75 1 Veikko Kauhanen 2005 SGR 40.47 50m
247 2 Pauli Rantatupa 2005 Cetus 39.40 50m
94 3 Joonatan Lipiäinen 2005 SiWa 38.79 50m
76 4 Justus Holtari 2004 SGR 37.20 50m
406 5 Tommi Myllynen 2004 NU 37.51 50m
66 6 Mio Heinola 2005 NumKis 39.06 50m
78 7 Tomas Lipponen 2005 SGR 40.38 50m
8 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 3 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:11
307 1 Iiro Kyllönen 2005 HäUS 34.10 50m
77 2 Kaius Kulmala 2004 SGR 33.69 50m
295 3 Lenni Kukkonen 2001 HäUS 33.32 50m
73 4 Masih Noah Tantula 2004 SGR 32.31 50m
300 5 Akseli Soini 2004 HäUS 32.51 50m
256 6 Sasha Cormier Simola 2002 Cetus 33.35 50m
304 7 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 33.99 50m
306 8 Luka Pykälistö 2004 HäUS 34.46 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 4 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:12
86 1 Aki Hakkarainen 2003 SiWa 31.84 50m
376 2 Arttu Valonen 2004 ORCA 31.21 50m
284 3 Jonne Isoranta 2003 LaUS 30.75 50m
302 4 Joni Routamo 2005 HäUS 30.37 50m
16 5 Elis Fokin 2003 HSS 30.55 50m
245 6 Joonas Pylvänäinen 2004 Cetus 30.88 50m
74 7 Yufei Meng 2004 SGR 31.25 50m
379 8 Lauri Pyykkö 2004 ORCA 32.30 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 5 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:13
Entry time
Pool
Start:
215 1 Matias Rasinmäki 2003 Cetus 29.95 50m
149 2 Joel Syrjä 2002 Cetus 29.86 50m
144 3 Rasmus Virta 1998 Cetus 29.73 50m
82 4 Ilari Silventoinen 2002 SiWa 29.65 50m
288 5 Samu Virtanen 2004 SWIM 29.68 50m
367 6 Daniel Ruotsi 2002 Gladius 29.83 50m
92 7 Rony Kulju 2004 SiWa 29.91 50m
298 8 Otto Ahvonen 2003 HäUS 30.16 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 6 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:14
364 1 Otso Mäkivuokko 2003 Gladius 28.76 50m
290 2 Juha Hyvärinen 1998 HäUS 28.27 50m
278 3 Saku Romo 2000 LaUS 28.26 50m
397 4 Kasper Envalds 2001 Vanders 27.97 50m
320 5 Oskari Ovaskainen 2000 PUS 28.22 50m
401 6 Eetu Einto 2001 Vanders 28.26 50m
205 7 Roni Severinkangas 2003 Cetus 28.28 50m
42 8 Jari Mäkäläinen 1986 HU 29.01 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 7 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:16
240 1 Daniel Rinne 2002 Cetus 27.71 50m
3 2 Kasper Nyman 2001 BS-PU 27.61 50m
317 3 Lauri Törmä 2000 PUS 27.53 50m
353 4 Anssi Hätälä 1994 OU 27.45 50m
156 5 Eerikki Laitala 2001 Cetus 27.50 50m
321 6 Lauri-Luukas Jäntti 2002 PUS 27.54 50m
421 7 Eetu Malvela 2000 Plaani 27.65 50m
157 8 Tuomas Jokinen 2001 Cetus 27.71 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 8 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:17
140 1 Joel Knaapi 2001 Cetus 27.32 50m
158 2 Leo Mikkonen 2002 Cetus 27.19 50m
362 3 Henri Koski 2000 Gladius 27.03 50m
165 4 Luukas Vainio 2003 Cetus 26.94 50m
351 5 Petri Lampela 1996 KemTU 26.98 50m
316 6 Leevi Luhtanen 2000 PUS 27.19 50m
98 7 Ruslan Samrin 2001 SiWa 27.23 50m
143 8 Joona Ruuskanen 2000 Cetus 27.44 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 9 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:18
340 1 Efim Romanov 2002 TaTU 26.83 50m
159 2 Eemil Kylmä 2001 Cetus 26.67 50m
291 3 Timi Torkkel 2001 HäUS 26.43 50m
391 4 Tapio Junninen 1995 Vanders 26.24 50m
341 5 Jani-Markus Sula 1999 ÅSK 26.31 50m
394 6 Matias Johannes Hjelm 2002 Vanders 26.65 50m
180 7 Isak Gramén 2001 Cetus 26.69 50m
400 8 Danil Seksenov 2004 Vanders 26.90 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 10 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:19
178 1 Oscar Skjäl 2002 Cetus 26.12 50m
412 2 Reijo Hyvenen 1990 Plaani 25.65 50m
430 3 Magomed Ismailov 2002 No club 25.00 50m
6 4 Riku Pöytäkivi 1993 HSS 23.62 50m
134 5 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus 24.02 50m
393 6 Kalle Mäkinen 2002 Vanders 25.26 50m
352 7 Ronny Brännkärr 2002 KemTU 25.96 50m
163 8 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus 26.20 50m
2019-11-23 08:50:10 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner