2020-02-23   03:30:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
Event 7, 100m Breaststroke Women
Final 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:46
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
371 3 Susanna Halme 1996 ORCA 1:45.36 50m
213 4 Ninja Brelo 2006 Cetus 1:37.47 50m
335 5 Sonja Heikkilä 2006 SalU 1:39.64 50m
68 6 Maria Rautiainen 2004 NumKis 1:54.75 50m
7 50m
8 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:49
385 1 Milla Liimatainen 2006 ORCA 1:35.89 50m
303 2 Hilda Mäkelä 2005 HäUS 1:34.60 50m
116 3 Mandi Lindroos 2004 SiWa 1:33.44 50m
109 4 Alma Hörkkö 2005 SiWa 1:31.29 50m
216 5 Kia Mäennenä 2006 Cetus 1:33.38 50m
41 6 Ella Meriläinen 2006 HSS 1:33.99 50m
206 7 Katarina Kobycheva 2004 Cetus 1:35.87 50m
255 8 Ronja Ristevirta 2005 Cetus 1:36.51 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:51
182 1 Juulia Lindfors 2005 Cetus 1:30.76 50m
113 2 Jasmine Errehani 2004 SiWa 1:29.06 50m
408 3 Laura Saarela 2006 NU 1:28.65 50m
67 4 Marikki Vuorisalo 2005 NumKis 1:28.15 50m
246 5 Siiri Päivärinta 2005 Cetus 1:28.28 50m
99 6 Susanna Ryynänen 2006 SiWa 1:28.75 50m
188 7 Jasmin Savonen 2005 Cetus 1:30.35 50m
102 8 Milja Aarnivuo 2005 SiWa 1:31.11 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:53
32 1 Minea Partanen 2005 HSS 1:28.00 50m
301 2 Peppi-Stiina Ahti 2003 HäUS 1:27.35 50m
420 3 Veera Laakkonen 2003 Plaani 1:26.92 50m
328 4 Ella Nore 2002 RaUS 1:26.21 50m
26 5 Unna Korja 2006 HSS 1:26.58 50m
120 6 Henni Havén 2004 SiWa 1:27.06 50m
5 7 Jenny Kareinen 2002 HSS 1:27.75 50m
224 8 Emma Lönnberg 2005 Cetus 1:28.03 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:56
Entry time
Pool
Start:
309 1 Aino Kunelius 2005 HäUS 1:26.08 50m
384 2 Ronja Kero 2005 ORCA 1:26.01 50m
228 3 Lotta Nevalainen 2005 Cetus 1:24.52 50m
204 4 Janita Severinkangas 2004 Cetus 1:24.38 50m
425 5 Jessika Lampinen 2006 Plaani 1:24.44 50m
103 6 Jenni Kurki 2005 SiWa 1:25.52 50m
89 7 Emma Loponen 2003 SiWa 1:26.04 50m
10 8 Oona Lehtola 2003 HSS 1:26.18 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 6 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:58
334 1 Diana Raduly Baka 2006 SalU 1:23.83 50m
273 2 Matilda Lonka 2003 KoU 1:23.71 50m
121 3 Emilia Myllykoski 2003 SiWa 1:22.12 50m
392 4 Tuisku Grundström 2002 Vanders 1:21.93 50m
339 5 Kiia Kinnunen 2003 TaTU 1:22.07 50m
93 6 Iida Herrala 2004 SiWa 1:22.40 50m
237 7 Saara Raulos 2005 Cetus 1:23.82 50m
404 8 Cinja Åvist 2003 NU 1:24.13 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 7 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:00
145 1 Emma Johansson 2003 Cetus 1:19.85 50m
422 2 Aino Kontiainen 2002 Plaani 1:19.07 50m
45 3 Pippi Nordström 2001 HU 1:18.66 50m
315 4 Julia Sottinen 2000 PUS 1:17.72 50m
232 5 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus 1:18.37 50m
27 6 Peppi Vesalainen 2004 HSS 1:18.86 50m
346 7 Minka Halava 2001 ÅSK 1:19.82 50m
226 8 Kaarina Rihte 2005 Cetus 1:21.86 50m
Event 7, 100m Breaststroke Women Final 8 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:02
153 1 Cindy Palm 2003 Cetus 1:16.75 50m
177 2 Nelli Ohvo 2001 Cetus 1:13.99 50m
323 3 Rebekka Luoto 2003 RaisU 1:11.22 50m
319 4 Anniina Murto 2001 PUS 1:10.29 50m
365 5 Siiri Einiö 2003 Gladius 1:11.11 50m
269 6 Jenna Pulkkinen 2004 KoU 1:13.91 50m
342 7 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 1:15.81 50m
327 8 Saana Vähämaa 2002 RaUS 1:17.42 50m
2019-11-23 08:50:13 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner