2020-01-25   23:04:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
Event 8, 100m Breaststroke Men
Final 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:05
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
118 3 Juho Kotamäki 2005 SiWa 2:01.89 50m
234 4 Artem Haikara 2005 Cetus 1:41.34 50m
20 5 Mihail Pavljuk 2005 HSS 1:42.28 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 8, 100m Breaststroke Men Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:08
376 1 Arttu Valonen 2004 ORCA 1:41.00 50m
100 2 Miko Mikkola 2004 SiWa 1:39.47 50m
410 3 Jesper Dolk 2005 NU 1:34.71 50m
312 4 Timi Louhe 2005 HäUS 1:32.64 50m
105 5 Henri Hietto 2005 SiWa 1:32.74 50m
381 6 Niko Partanen 2005 ORCA 1:36.28 50m
375 7 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA 1:40.17 50m
8 50m
Event 8, 100m Breaststroke Men Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:10
378 1 Paulus Sarre 2004 ORCA 1:31.33 50m
360 2 Samuli Seger 2005 Octopus 1:27.68 50m
275 3 Simo Virtanen 2004 KoU 1:25.47 50m
119 4 Vi Thai Ngô 2004 SiWa 1:24.78 50m
122 5 Aleksi Rissanen 2004 SiWa 1:25.07 50m
194 6 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus 1:26.89 50m
95 7 Heikki Ianes 2005 SiWa 1:29.24 50m
108 8 Tiger Tran 2005 SiWa 1:31.40 50m
Event 8, 100m Breaststroke Men Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:12
227 1 Eemil Reijonen 2005 Cetus 1:24.28 50m
298 2 Otto Ahvonen 2003 HäUS 1:21.94 50m
88 3 Samuel Syrjänen 2002 SiWa 1:20.21 50m
368 4 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius 1:18.00 50m
151 5 Otto Sormunen 2002 Cetus 1:18.99 50m
295 6 Lenni Kukkonen 2001 HäUS 1:21.86 50m
50 7 Miska Sarkkinen 2005 HU 1:24.04 50m
242 8 Evan Mustonen 2005 Cetus 1:24.30 50m
Event 8, 100m Breaststroke Men Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:15
Entry time
Pool
Start:
355 1 Aleksi Seger 2001 Octopus 1:13.82 50m
240 2 Daniel Rinne 2002 Cetus 1:11.87 50m
429 3 Rinel Pius 1999 Viimsi 1:11.45 50m
198 4 Oskari Repo 2003 Cetus 1:10.85 50m
291 5 Timi Torkkel 2001 HäUS 1:11.11 50m
419 6 Julius Nyberg 2002 Plaani 1:11.69 50m
197 7 Veerti Juurakko 2004 Cetus 1:13.11 50m
144 8 Rasmus Virta 1998 Cetus 1:16.26 50m
Event 8, 100m Breaststroke Men Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:17
268 1 Ossi Kleimola 2001 KoU 1:08.95 50m
290 2 Juha Hyvärinen 1998 HäUS 1:08.30 50m
131 3 Tuomas Kiviluoma 1993 Cetus 1:06.42 50m
396 4 Erik Nurmi 2001 Vanders 1:03.79 50m
161 5 Verneri Viisanen 2002 Cetus 1:06.07 50m
343 6 Lauri Elomaa 2000 ÅSK 1:06.54 50m
351 7 Petri Lampela 1996 KemTU 1:08.43 50m
421 8 Eetu Malvela 2000 Plaani 1:09.21 50m
2019-11-23 08:50:15 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner