2020-02-23   03:07:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
11 50m Backstroke Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 411 Susanne Hirvonen Kampuksen Plaani 1997 97A118 50m 28.64
2 347 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb 2002 02A541 50m 29.73
3 150 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 50m 29.78
4 432 Kertu Kaare Kalevi Ujumiskool 2002 50m 30.07
5 281 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 50m 30.85
6 318 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 30.87
7 166 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 50m 31.22
8 184 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 50m 31.38
9 345 Oona Laakso Åbo Simklubb 2002 02A301 50m 31.52
10 138 Jonna Jauhiainen Cetus Espoo 2000 00A245 50m 31.75
11 168 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 50m 31.75
12 324 Senni Mattila Rauman Uimaseura 2003 03A003 50m 32.03
13 200 Laura Kousa Cetus Espoo 2005 05A332 50m 32.21
14 96 Ella Hörkkö Simmis Wanda ry 2001 01B185 50m 32.22
15 344 Katariina Niemi Åbo Simklubb 2002 02A179 50m 32.38
16 326 Emmi Heine Rauman Uimaseura 2002 02A604 50m 32.57
17 363 Marilla Parhiala Gladius Kirkkonummi 2000 00B046 50m 32.61
18 202 Iisa Karpela Cetus Espoo 2004 04A632 50m 32.62
19 403 Vilja Grundström Vanders 2003 03B185 50m 32.80
20 277 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura 2001 01A093 50m 32.93
21 293 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A145 50m 32.98
22 58 Emma-Lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi ry 2005 05A527 50m 33.25
23 148 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 50m 33.33
24 349 Maija Nurmi Åbo Simklubb 2003 03A461 50m 33.43
25 305 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03B051 50m 33.66
26 146 Verna Rostedt Cetus Espoo 2002 02A101 50m 34.11
27 434 Susannah Kaul Kalevi Ujumiskool 1999 50m 34.24
28 332 Sini Heikkilä Salon Uimarit 2003 03A899 50m 34.54
29 185 Milla-Lotta Tapanainen Cetus Espoo 2003 03A610 50m 34.59
30 59 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi ry 2003 03B021 50m 34.77
31 217 Anna Hakkarainen Cetus Espoo 2005 05A514 50m 34.96
32 162 Sofia Långström Cetus Espoo 2003 03A085 50m 35.23
33 173 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo 2002 02A550 50m 35.43
34 408 Laura Saarela Nurmijärven Uinti 2006 06A748 50m 35.75
35 57 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi ry 2002 02A941 50m 35.80
36 47 Anni Seppälä Helsingin Uimarit 2003 03A398 50m 35.97
37 43 Annika Toiviainen Helsingin Uimarit 2002 02A155 50m 36.10
38 210 Beáta Koroknay-Pál Cetus Espoo 2004 04A678 50m 36.17
39 329 Fiia Pyykkö Salon Uimarit 2001 01A381 50m 36.21
40 62 Laura Pitkänen Järvenpään Uintiklubi ry 2002 02B208 50m 36.29
41 110 Peppi Särkelä Simmis Wanda ry 2004 04A708 50m 36.57
42 387 Siiri Multamäki ORCA Helsinki 2006 06A959 50m 36.76
43 111 Iina Vänttinen Simmis Wanda ry 2006 06A210 50m 36.81
44 224 Emma Lönnberg Cetus Espoo 2005 05A736 50m 36.95
45 104 Sanni Valtanen Simmis Wanda ry 2004 04A527 50m 37.05
46 296 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A278 50m 37.06
47 425 Jessika Lampinen Kampuksen Plaani 2006 06A202 50m 37.08
48 301 Peppi-Stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03A921 50m 37.09
49 426 Ronja Suuronen Kampuksen Plaani 2006 06A394 50m 37.81
50 255 Ronja Ristevirta Cetus Espoo 2005 05B092 50m 38.51
51 254 Ella Kalliokari Cetus Espoo 2006 06A835 50m 39.06
52 46 Aava Aula Helsingin Uimarit 2004 04A128 50m 39.15
53 216 Kia Mäennenä Cetus Espoo 2006 06A189 50m 39.47
54 213 Ninja Brelo Cetus Espoo 2006 06A185 50m 39.51
55 357 Vilma Saarinen Octopus Lohja 2004 04A699 50m 39.55
56 123 Oosa Mattila Simmis Wanda ry 2006 06A440 50m 40.10
57 113 Jasmine Errehani Simmis Wanda ry 2004 04A780 50m 40.87
58 246 Siiri Päivärinta Cetus Espoo 2005 05A954 50m 41.23
59 249 Heidi Työppönen Cetus Espoo 2004 04B191 50m 41.29
60 219 Maisa Brusila Cetus Espoo 2004 04A887 50m 42.05
61 243 Milla Tahvanainen Cetus Espoo 2005 05A928 50m 42.05
62 314 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B067 50m 43.30
63 252 Vivian Vesa Cetus Espoo 2006 06A807 50m 43.94
64 183 Venla Varvikko Cetus Espoo 2005 05A076 50m 44.38
65 337 Ronja Mäkelä Salon Uimarit 2005 05A899 50m 45.08
66 407 Jenni Raittinen Nurmijärven Uinti 2001 01B362 50m 46.25
67 33 Oona Kinnunen Helsingfors Simsällskap 2006 06A727 50m 46.64
68 258 Bea Kortelainen Cetus Espoo 2006 06B001 50m 48.02
69 48 Emma Hakala Helsingin Uimarit 2004 04A330 50m
2019-11-20 21:30:35 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner