2020-02-23   03:31:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
3 50m Butterfly Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 411 Susanne Hirvonen Kampuksen Plaani 1997 97A118 50m 27.78
2 322 Anniina Kallio Raision Urheilijat 2002 02A207 50m 28.13
3 166 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 50m 28.19
4 390 Nina Haltia Vanders 1999 99A009 50m 28.86
5 318 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 28.94
6 433 Laurika Lint Kalevi Ujumiskool 2002 50m 28.98
7 403 Vilja Grundström Vanders 2003 03B185 50m 28.99
8 196 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo 2004 04A482 50m 29.40
9 269 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 50m 29.44
10 432 Kertu Kaare Kalevi Ujumiskool 2002 50m 29.47
11 84 Emilia Lyyra Simmis Wanda ry 2003 03A219 50m 29.65
12 294 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A298 50m 29.77
13 136 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 50m 29.84
14 179 Laura Kellberg Cetus Espoo 2003 03A441 50m 29.87
15 150 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 50m 29.88
16 168 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 50m 30.04
17 293 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A145 50m 30.22
18 281 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 50m 30.36
19 160 Julia Peltola Cetus Espoo 2003 03A091 50m 30.38
20 147 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 50m 30.50
21 155 Ronja Riihinen Cetus Espoo 2000 00A801 50m 30.56
22 399 Liinu  Louhikoski Vanders 2004 04A046 50m 30.57
23 398 Aino Paju Vanders 2003 03A053 50m 30.75
24 292 Lotta Aho Hämeenlinnan Uimaseura 1999 99A598 50m 30.91
25 324 Senni Mattila Rauman Uimaseura 2003 03A003 50m 31.02
26 416 Taiga Yritys Kampuksen Plaani 2003 03A036 50m 31.12
27 350 Hilda Helo Åbo Simklubb 2003 03A483 50m 31.14
28 169 Iina von Schrowe Cetus Espoo 2003 03A146 50m 31.18
29 56 Mariel Mylly Järvenpään Uintiklubi ry 2001 01B048 50m 31.22
30 89 Emma Loponen Simmis Wanda ry 2003 03A519 50m 31.36
31 326 Emmi Heine Rauman Uimaseura 2002 02A604 50m 31.37
32 418 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani 2003 03A145 50m 31.41
33 233 Lumi Rossi Cetus Espoo 2005 05A779 50m 31.44
34 65 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 50m 31.51
35 153 Cindy Palm Cetus Espoo 2003 03A052 50m 31.66
36 413 Saara Svahn Kampuksen Plaani 2001 01A172 50m 31.72
37 54 Maria Ripatti Järvenpään Uintiklubi ry 1987 87A148 50m 31.81
38 296 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A278 50m 31.97
39 287 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä 2004 04A345 50m 31.99
40 173 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo 2002 02A550 50m 32.05
41 58 Emma-Lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi ry 2005 05A527 50m 32.23
42 115 Aino Hankala Simmis Wanda ry 2005 05A553 50m 32.26
43 395 Milla Nikkanen Vanders 2002 02A124 50m 32.33
44 405 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti 2005 05A053 50m 32.33
45 109 Alma Hörkkö Simmis Wanda ry 2005 05A331 50m 32.35
46 332 Sini Heikkilä Salon Uimarit 2003 03A899 50m 32.57
47 48 Emma Hakala Helsingin Uimarit 2004 04A330 50m 32.57
48 285 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura 2005 05A564 50m 32.76
49 204 Janita Severinkangas Cetus Espoo 2004 04A650 50m 32.78
50 81 Anni Manninen Simmis Wanda ry 2001 01A194 50m 32.88
51 187 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo 2006 06A031 50m 33.00
52 171 Essi Salokorpi Cetus Espoo 2003 03A199 50m 33.05
53 329 Fiia Pyykkö Salon Uimarit 2001 01A381 50m 33.06
54 43 Annika Toiviainen Helsingin Uimarit 2002 02A155 50m 33.22
55 309 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A813 50m 33.29
56 59 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi ry 2003 03B021 50m 33.31
57 241 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 50m 33.33
58 425 Jessika Lampinen Kampuksen Plaani 2006 06A202 50m 33.39
59 266 Melinda Moilanen Joensuun Uimaseura ry 2000 00B066 50m 33.54
60 273 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit 2003 03A814 50m 33.54
61 34 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 2006 06A752 50m 33.54
62 389 Jasmin Vacker Vanders 1999 99A003 50m 33.55
63 226 Kaarina Rihte Cetus Espoo 2005 05A740 50m 33.57
64 434 Susannah Kaul Kalevi Ujumiskool 1999 50m 33.66
65 301 Peppi-Stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03A921 50m 33.69
66 305 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03B051 50m 33.79
67 382 Lotta Akkanen ORCA Helsinki 2005 05A801 50m 33.80
68 424 Saana Perkkiö Kampuksen Plaani 2005 05A349 50m 33.84
69 120 Henni Havén Simmis Wanda ry 2004 04A927 50m 34.02
70 383 Ilona Kajava ORCA Helsinki 2004 04B168 50m 34.19
71 248 Tuike Hakala Cetus Espoo 2001 01B372 50m 34.24
72 103 Jenni Kurki Simmis Wanda ry 2005 05A227 50m 34.45
73 57 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi ry 2002 02A941 50m 34.58
74 44 Meri Ojala Helsingin Uimarit 2000 00A737 50m 34.74
75 49 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 50m 34.93
76 370 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi 2005 05A552 50m 34.94
77 420 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani 2003 03A241 50m 34.96
78 46 Aava Aula Helsingin Uimarit 2004 04A128 50m 35.01
79 104 Sanni Valtanen Simmis Wanda ry 2004 04A527 50m 35.59
80 308 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A797 50m 35.65
81 141 Vilhelmiina Leppänen Cetus Espoo 2003 03A002 50m 35.71
82 111 Iina Vänttinen Simmis Wanda ry 2006 06A210 50m 35.92
83 110 Peppi Särkelä Simmis Wanda ry 2004 04A708 50m 35.97
84 255 Ronja Ristevirta Cetus Espoo 2005 05B092 50m 36.00
85 123 Oosa Mattila Simmis Wanda ry 2006 06A440 50m 36.04
86 392 Tuisku Grundström Vanders 2002 02A014 50m 36.08
87 185 Milla-Lotta Tapanainen Cetus Espoo 2003 03A610 50m 36.15
88 359 Ronja Loman Octopus Lohja 2002 02B203 50m 36.32
89 23 Lily Päivänen Helsingfors Simsällskap 2006 06A419 50m 36.34
90 60 Sanni Luostarinen Järvenpään Uintiklubi ry 2002 02B200 50m 36.38
91 238 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo 2004 04B094 50m 36.50
92 246 Siiri Päivärinta Cetus Espoo 2005 05A954 50m 36.50
93 417 Ilona Hjelt Kampuksen Plaani 2002 02A375 50m 36.54
94 106 Laura Hautamäki Simmis Wanda ry 2002 02B079 50m 36.63
95 116 Mandi Lindroos Simmis Wanda ry 2004 04A871 50m 36.89
96 112 Daniela Sohlman Simmis Wanda ry 2005 05A490 50m 36.95
97 386 Liina Saario ORCA Helsinki 2006 06A816 50m 36.97
98 426 Ronja Suuronen Kampuksen Plaani 2006 06A394 50m 37.13
99 358 Vilja Rautell Octopus Lohja 2004 04A729 50m 37.21
100 328 Ella Nore Rauman Uimaseura 2002 02A880 50m 37.33
101 211 Säde Ryynänen Cetus Espoo 2005 05A460 50m 37.66
102 192 Hanna Martola Cetus Espoo 2005 05A203 50m 37.95
103 219 Maisa Brusila Cetus Espoo 2004 04A887 50m 38.00
104 257 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo 2006 06A864 50m 38.30
105 201 Enni Tammilehto Cetus Espoo 2006 06A134 50m 38.36
106 264 Isla Kalteinen Cetus Espoo 2006 06B045 50m 39.07
107 206 Katarina Kobycheva Cetus Espoo 2004 04A648 50m 39.28
108 235 Emma Autio Cetus Espoo 2005 05A791 50m 39.41
109 310 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A853 50m 39.48
110 1 Amanda Ahlgren Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2001 01A821 50m 39.89
111 380 Peppi Virokannas ORCA Helsinki 50m 40.30
2006 06A414
112 314 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 50m 40.74
2006 06B067
113 244 Nea Hollström Cetus Espoo 50m 41.46
2005 05A947
114 213 Ninja Brelo Cetus Espoo 50m 42.07
2006 06A185
115 313 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura 50m 43.55
2006 06B073
116 261 Emmi Liukko Cetus Espoo 50m 43.97
2006 06B024
117 407 Jenni Raittinen Nurmijärven Uinti 50m 44.78
2001 01B362
118 243 Milla Tahvanainen Cetus Espoo 50m 46.14
2005 05A928
119 32 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap 50m 49.43
2005 05A997
120 337 Ronja Mäkelä Salon Uimarit 50m 52.70
2005 05A899
121 68 Maria Rautiainen Nummelan Kisaajat 50m
2004 04B284
122 427 Tuuli Janhunen Kampuksen Plaani 50m
2001 01B380
2019-11-20 21:30:29 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner