2020-01-25   23:06:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
9 200m Freestyle Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 63 Nea-Amanda Heinola Nummelan Kisaajat 2000 00A310 50m 2:03.64
2 282 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 50m 2:08.41
3 155 Ronja Riihinen Cetus Espoo 2000 00A801 50m 2:08.95
4 189 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 50m 2:09.40
5 207 Inka Vahtola Cetus Espoo 2005 05A401 50m 2:10.21
6 390 Nina Haltia Vanders 1999 99A009 50m 2:10.22
7 15 Karla Tiainen Helsingfors Simsällskap 2005 05A246 50m 2:11.34
8 175 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 50m 2:11.74
9 221 Janina Granberg Cetus Espoo 2006 06A403 50m 2:11.92
10 172 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 50m 2:13.06
11 345 Oona Laakso Åbo Simklubb 2002 02A301 50m 2:13.24
12 38 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap 2005 05B171 50m 2:14.24
13 348 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb 2003 03A462 50m 2:15.63
14 405 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti 2005 05A053 50m 2:15.87
15 170 Milla Hyttinen Cetus Espoo 2003 03A149 50m 2:17.16
16 415 Maria Yritys Kampuksen Plaani 2002 02A147 50m 2:18.10
17 90 Elina Ryynänen Simmis Wanda ry 2005 05A067 50m 2:18.26
18 285 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura 2005 05A564 50m 2:18.99
19 171 Essi Salokorpi Cetus Espoo 2003 03A199 50m 2:19.39
20 414 Vivian Heräjärvi Kampuksen Plaani 2001 01A352 50m 2:19.61
21 236 Helmi Räsänen Cetus Espoo 2006 06A485 50m 2:20.14
22 283 Venla Lindström Lahden Uimaseura 2004 04A263 50m 2:20.53
23 424 Saana Perkkiö Kampuksen Plaani 2005 05A349 50m 2:21.90
24 251 Cécilia Richard Cetus Espoo 2006 06A790 50m 2:22.77
25 217 Anna Hakkarainen Cetus Espoo 2005 05A514 50m 2:22.87
26 195 Ellen Kettunen Cetus Espoo 2005 05A201 50m 2:23.14
27 188 Jasmin Savonen Cetus Espoo 2005 05A119 50m 2:23.38
28 211 Säde Ryynänen Cetus Espoo 2005 05A460 50m 2:23.42
29 350 Hilda Helo Åbo Simklubb 2003 03A483 50m 2:23.65
30 10 Oona Lehtola Helsingfors Simsällskap 2003 03A498 50m 2:23.93
31 80 Noora Kanerva Simmis Wanda ry 2000 00A317 50m 2:23.94
32 115 Aino Hankala Simmis Wanda ry 2005 05A553 50m 2:24.12
33 325 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura 2002 02A628 50m 2:24.65
34 34 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 2006 06A752 50m 2:24.81
35 192 Hanna Martola Cetus Espoo 2005 05A203 50m 2:24.95
36 14 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap 2003 03A735 50m 2:25.32
37 417 Ilona Hjelt Kampuksen Plaani 2002 02A375 50m 2:25.76
38 201 Enni Tammilehto Cetus Espoo 2006 06A134 50m 2:26.92
39 107 Aava Mattila Simmis Wanda ry 2003 03A833 50m 2:27.11
40 114 Essi Loponen Simmis Wanda ry 2004 04A768 50m 2:27.46
41 37 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap 2006 06A805 50m 2:27.51
42 106 Laura Hautamäki Simmis Wanda ry 2002 02B079 50m 2:27.86
43 308 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A797 50m 2:28.26
44 228 Lotta Nevalainen Cetus Espoo 2005 05A744 50m 2:29.16
45 237 Saara Raulos Cetus Espoo 2005 05A823 50m 2:29.75
46 212 Delia Aho Cetus Espoo 2003 03A962 50m 2:29.82
47 241 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 50m 2:30.45
48 370 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi 2005 05A552 50m 2:31.08
49 112 Daniela Sohlman Simmis Wanda ry 2005 05A490 50m 2:31.15
50 51 Beatriz Coloma Vanhala Helsingin Uimarit 2003 03B192 50m 2:31.30
51 220 Linda Ilonen Cetus Espoo 2004 04A986 50m 2:31.67
52 336 Vilma Manninen Salon Uimarit 2005 05A869 50m 2:31.78
53 44 Meri Ojala Helsingin Uimarit 2000 00A737 50m 2:31.88
54 32 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap 2005 05A997 50m 2:32.13
55 333 Kerttu Heinä Salon Uimarit 2006 06A261 50m 2:32.71
56 31 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap 2005 05A994 50m 2:33.78
57 382 Lotta Akkanen ORCA Helsinki 2005 05A801 50m 2:34.39
58 257 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo 2006 06A864 50m 2:35.72
59 386 Liina Saario ORCA Helsinki 2006 06A816 50m 2:36.18
60 310 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A853 50m 2:36.28
61 358 Vilja Rautell Octopus Lohja 2004 04A729 50m 2:37.54
62 39 Iris Rautiainen Helsingfors Simsällskap 2005 05B178 50m 2:38.63
63 182 Juulia Lindfors Cetus Espoo 2005 05A074 50m 2:39.34
64 49 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 50m 2:39.51
65 126 Emilia Hakala Simmis Wanda ry 2005 05B019 50m 2:39.54
66 222 Iiris Soilevaara Cetus Espoo 2006 06A415 50m 2:40.76
67 124 Noora Glasin Simmis Wanda ry 2006 06A441 50m 2:41.76
68 30 Laura Kangas Helsingfors Simsällskap 2006 06A710 50m 2:42.01
69 60 Sanni Luostarinen Järvenpään Uintiklubi ry 2002 02B200 50m 2:42.29
70 235 Emma Autio Cetus Espoo 2005 05A791 50m 2:42.73
71 223 Heta Kosunen Cetus Espoo 2006 06A417 50m 2:43.03
72 244 Nea Hollström Cetus Espoo 2005 05A947 50m 2:43.96
73 250 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo 2005 05B009 50m 2:45.13
74 87 Peppi Siurola Simmis Wanda ry 2004 04A219 50m 2:49.20
75 230 Amanda Nilsson Cetus Espoo 2006 06A427 50m 2:49.77
76 125 Pinja Hoffren Simmis Wanda ry 2006 06A607 50m 2:50.13
77 225 Olesia Leshchuk Cetus Espoo 2006 06A423 50m 2:56.89
78 53 Milla Paavola Helsingin Uimarit 2005 05B246 50m 2:57.98
79 253 Tanisha Rajani Cetus Espoo 2006 06A837 50m 3:01.25
80 127 Deniz Keteli Simmis Wanda ry 2005 05B070 50m 3:08.85
81 314 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B067 50m 3:11.51
82 261 Emmi Liukko Cetus Espoo 2006 06B024 50m 3:23.96
83 262 Ida Ekman Cetus Espoo 2006 06B033 50m 3:36.18
84 40 Jessi Tikkanen Helsingfors Simsällskap 2006 06B167 50m
2019-11-20 21:30:33 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner