2020-01-18   17:01:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åkeshov invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1,Lördag 14dec

Document
Startlista
Åkeshov invitational
Plats: Åkeshov simhall Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 14 dec 2019 till den 15 dec 2019
1 400m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 129 Felicia Östlund Spårvägen Simförening 2002 BD6202 25m 4:32.86
2 165 Smilla Lönnberg Stockholms
Kappsimningsklubb
2001 AQ0801 25m 4:33.41
3 21 Louise Larsson Järfälla Simsällskap 2002 AH2802 25m 4:35.59
4 93 Wilma Åhlén Simklubben Neptun 2005 AO8205 25m 4:40.98
5 256 Isabel Nordström Solna Sundbyberg SS 04 2001 BH1801 25m 4:41.54
6 78 Iris Martinsson Simklubben Neptun 2005 AF3405 25m 4:45.61
7 304 Ella Törnqvist Tyresö Simsällskap 2003 AQ1603 25m 4:46.53
8 171 Elsa Kärvestedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG9605 25m 4:47.38
9 164 Klara Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AH2202 25m 4:48.82
10 106 Molly Rantil Simklubben Neptun 25m 4:50.08
2005 BL4405
11 26 Moa Arvehed Järfälla Simsällskap 25m 4:50.67
2003 AT7803
12 33 Hannah Kinane Järfälla Simsällskap 25m 4:52.56
2006 AC5406
13 42 Leia Ångman Järfälla Simsällskap 25m 4:57.99
2006 AZ5606
14 208 Hilma Hagberg Moberg Södertörns Simsällskap 25m 4:58.19
2003 BO9803
15 250 Astrid Blomberg Solna Sundbyberg SS 04 25m 5:01.45
2000 AW5800
16 120 Moa Zetterström Norrtälje Simklubb 25m 5:01.84
2005 AA9805
17 31 Amanda Wensmark Järfälla Simsällskap 25m 5:03.02
2005 AJ2405
18 35 Emelie Sidén Järfälla Simsällskap 25m 5:03.21
2005 AL9605
19 16 Ronja Eir Kristjánsdóttir-
Larsén
Eskilstuna Simklubb 25m 5:05.84
2006 BB2406
20 231 Signe Lundh Väsby Simsällskap 2005 AC5805 25m 5:07.16
21 55 Johanna Torell Lidingö Simklubb 2005 AD9205 25m 5:07.20
22 7 Ida Nygren Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BL2404 25m 5:07.51
23 265 Elvira Montes Solna Sundbyberg SS 04 2004 AS3804 25m 5:07.98
24 218 Ebba Mattisson Södertörns Simsällskap 2006 BD2606 25m 5:08.82
25 56 Hanna Carlberg Lidingö Simklubb 2003 BF1803 25m 5:10.88
26 52 Josefine Torell Lidingö Simklubb 2002 BD0402 25m 5:01.77 RES
27 95 Maja Wallberg Simklubben Neptun 2005 AP9605 25m 5:11.81 RES
28 15 Sigrid Bengtsson Eskilstuna Simklubb 2005 AI3205 25m 5:12.11 RES
29 14 Frida Karlsson Eskilstuna Simklubb 2005 AH0405 25m 5:12.35 RES
2019-12-14 08:48:36 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner