2020-07-07   03:53:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2019, Linköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Höstsimiaden
Plats: Arrangör: LASS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 30 nov 2019 till den 1 dec 2019
36 100m Bröstsim Herrar 12oä
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 120 Emil Kernen Norrköpings
Kappsimningsklubb
2002 AC7702 25m 1:13.16
2 176 Edvin Karlsson Oskarshamns Simsällskap 2004 AO3904 25m 1:16.60
3 155 Amir Pehlivanovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 BW3704 25m 1:17.49
4 27 Naevid Kiasat Linköpings Allmänna SS 2001 AF6501 25m 1:18.37
5 58 Justin Rineholm Linköpings Allmänna SS 2006 AK2306 25m 1:18.40
6 59 Robin Daremo Linköpings Allmänna SS 2005 AP3105 25m 1:21.59
7 123 Hemming Gong Norrköpings
Kappsimningsklubb
2001 AP2701 25m 1:22.20
8 101 Marcus Manninen Motala Simsällskap 25m 1:22.47
2004 AD1104
9 74 Kevin Sixtensson Linköpings Allmänna SS 25m 1:22.96
2006 AS6506
10 37 Robin Lundqvist Linköpings Allmänna SS 25m 1:25.03
2005 AC4505
11 136 Rasmus Landin Norrköpings
Kappsimningsklubb
25m 1:25.37
2005 AS3305
12 8 Alvar Aktner Finspångs Simklubb 2006 AO2306 25m 1:25.51
13 102 Edwin Brimalm Motala Simsällskap 2005 AE6305 25m 1:26.05
14 1 Oskar Glawing Finspångs Simklubb 2005 AC2305 25m 1:26.81
15 44 Elias Gustafsson Linköpings Allmänna SS 2007 AB8907 25m 1:27.11
16 64 Linus Isaksson Linköpings Allmänna SS 2005 AR4505 25m 1:27.89
17 174 Isac Uhre Oskarshamns Simsällskap 2005 AB8505 25m 1:33.06
18 134 Robert Hanouch Norrköpings
Kappsimningsklubb
2006 AO8306 25m 1:37.27
19 175 Didrik Olsson-Lindqvist Oskarshamns Simsällskap 2006 AC9306 25m 1:37.86
20 38 Gustav  Kardfall Linköpings Allmänna SS 2006 AB0506 25m 1:38.24
21 60 Milo Forsberg Linköpings Allmänna SS 2007 AE2307 25m 1:39.64
22 113 Lucas Ramberg Motala Simsällskap 2006 AR9706 25m 1:40.12
23 62 Simón Perez Linköpings Allmänna SS 2007 AF7507 25m 1:40.57
24 206 Leo Bovinder Västerviks Simsällskap 2005 AU5905 25m 1:40.94
25 46 Noah Lagerman Linköpings Allmänna SS 2007 AB7907 25m 1:41.28
26 203 Melvin Hilding Västerviks Simsällskap 2005 AS2505 50m 1:43.83
27 144 Dimitri Basov Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AJ4507 25m 1:45.55
28 148 Hugo Angland Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AR6907 25m 1:52.37
29 111 Lukas Svensson Motala Simsällskap 2006 AR2306 25m 1:54.00
30 142 Axel Sköld Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AJ3707 25m 2:02.99
31 88 Viggo Sillén Linköpings Allmänna SS 2007 AQ8307 50m 2:04.57
32 14 Amer Mouafak Finspångs Simklubb 2004 AZ8704 25m
33 7 Eric Aidun Finspångs Simklubb 2005 AR6505 25m
2019-11-29 18:33:38 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner