2020-07-06   13:21:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2019, Linköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Höstsimiaden
Plats: Arrangör: LASS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 30 nov 2019 till den 1 dec 2019
51 100m Fjärilsim Damer 12oä
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 217 Felicia Järvikari Linköpings Allmänna SS 2002 AH9802 25m 1:05.82
2 55 Althaea Süsskind Linköpings Allmänna SS 2007 AF7807 25m 1:07.85
3 31 Darja Koutchinskaia Linköpings Allmänna SS 2003 AQ5203 25m 1:10.38
4 28 Martina Karlsson Linköpings Allmänna SS 2003 AA9603 50m 1:10.98
5 32 Alva Högberg Linköpings Allmänna SS 2002 BF0202 25m 1:11.21
6 29 Lena Årebo Linköpings Allmänna SS 2002 AJ1202 25m 1:11.88
7 33 Elsa  Linné Linköpings Allmänna SS 2003 AX4803 25m 1:12.28
8 180 Klara Blickfors Oskarshamns Simsällskap 2006 AQ6206 25m 1:14.52
9 48 Frida Holmqvist Linköpings Allmänna SS 2005 BC2405 25m 1:14.68
10 57 Maria Dehgani Linköpings Allmänna SS 2003 BX0603 25m 1:14.69
11 56 Henny Paläng Linköpings Allmänna SS 2006 AR6806 25m 1:15.75
12 122 Stefanie Petrovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 AL3803 25m 1:17.13
13 127 Ylva Andersson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2005 AQ3405 25m 1:17.15
14 6 Engla Dunhagen Finspångs Simklubb 2006 BB2606 25m 1:17.74
15 223 Emma Liis Eerik Linköpings Allmänna SS 2006 BP5606 25m 1:17.82
16 5 Felicia Gustavsson Finspångs Simklubb 2006 AL6806 25m 1:18.81
17 34 Sofia Wallin Linköpings Allmänna SS 2005 AE2405 25m 1:19.08
18 104 Greta Sjögren Motala Simsällskap 2007 AD2407 25m 1:20.37
19 138 Filippa  Andersson-Lundin Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AQ4207 25m 1:20.88
20 221 Anna Vikström Linköpings Allmänna SS 25m 1:21.79
2004 BU9604
21 103 Hanna Manninen Motala Simsällskap 25m 1:22.74
2006 AG0406
22 126 Emma Werner Norrköpings
Kappsimningsklubb
25m 1:25.00
2005 AF4605
23 133 Ella Hagström Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AL1607 25m 1:25.89
24 178 Alfrida Lagström Oskarshamns Simsällskap 2006 AK4406 50m 1:26.02
25 220 Majken Alvehus Linköpings Allmänna SS 2005 BD8405 25m 1:27.44
26 130 Edith Nyman Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AD0407 25m 1:28.69
27 173 Ebba Håkansson Oskarshamns Simsällskap 2003 AJ6203 25m 1:28.79
28 40 Josefin  Klintåker Linköpings Allmänna SS 2006 AF6406 25m 1:29.51
29 42 Ellen Arnell Linköpings Allmänna SS 2006 AI0806 25m 1:29.61
30 214 Alva Bernsholt Simklubben Blåkulla
Oskarshamn
2005 BC8805 25m 1:29.78
31 50 Viola Högberg Linköpings Allmänna SS 2007 AF2807 25m 1:31.35
32 10 Hanna Johansson Finspångs Simklubb 2005 BT3405 25m 1:32.08
33 53 Hanna Oehm Linköpings Allmänna SS 2007 AF6807 25m 1:32.16
34 207 Tualie Hörnell Västerviks Simsällskap 2006 BM7806 25m 1:35.59
35 51 Fanny Ivarsson Linköpings Allmänna SS 2007 AF3807 25m 1:35.68
36 54 Emma Persson Linköpings Allmänna SS 2007 AF5807 25m 1:35.95
37 87 Esther Mira Nath Linköpings Allmänna SS 2005 BV9605 25m 1:37.87
38 179 Julia Almquist Oskarshamns Simsällskap 2007 AD4407 25m 1:41.68
39 198 Wilma Silvander Tranås Simsällskap 2003 BU6203 25m 1:44.85
40 192 My Wallin Oskarshamns Simsällskap 2006 BU5606 25m 1:50.98
41 189 Meja Askebring Oskarshamns Simsällskap 2007 BH2207 25m 1:53.65
42 216 Oliwia Koniusz Linköpings Allmänna SS 2005 25m
43 91 Elma Halak Linköpings Allmänna SS 2007 BL1607 25m
44 81 Ellen Almén Linköpings Allmänna SS 2007 BF8607 25m
45 84 Alice Holmberg Linköpings Allmänna SS 2007 BF5807 25m
2019-11-29 18:33:43 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner