Program for HVIDOVRE Christmas Race 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:22.95 | |
2 | 268 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:30.48 | |
3 | 59 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:33.79 | |
4 | 216 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:34.42 | |
5 | 256 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:34.91 | |
6 | 220 | Brnnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:36.38 | |
7 | 240 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:36.78 | |
8 | 253 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:37.96 | |
9 | 14 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:38.42 | |
10 | 62 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:39.57 | |
11 | 15 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 2:43.75 | |
12 | 10 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 25 m | 2:43.81 | |
13 | 28 | Parkhi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:45.95 | |
14 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:46.07 | |
15 | 183 | Krger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 2:48.26 | |
16 | 12 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:50.20 | |
17 | 138 | Nrgaard Astrid | 2007 | FR.VRK | 0784AA | 25 m | 2:51.81 | |
18 | 246 | Mller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:54.85 | |
19 | 217 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:54.96 | |
20 | 157 | Fan Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 3:03.62 | |
21 | 160 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 3:13.57 | |
22 | 3 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 3:22.08 | |
23 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 3:28.66 | |
24 | 148 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VRK | 0716AT | 25 m | 3:29.55 | |
25 | 52 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 3:33.81 | |
26 | 117 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 3:45.69 | |
27 | 46 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 3:49.06 | |
28 | 113 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 3:49.08 | |
29 | 49 | Sgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 50 m | 4:27.06 | |
30 | 33 | Jacobsen Kaya Rmer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | ||
31 | 70 | Tmasdttir Bret Natala | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
32 | 153 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | ||
33 | 162 | Jrgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |