2019-12-08   20:59:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kaukaveden Syyssprintit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

13_S
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
810  Pentti Sonja  1999  Plaani  99A133  25 m  29.14  29.14   
802  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  31.03  30.03   
627  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  31.25  31.25   
813  Haipus Henna  2001  OuLo  01A060  25 m  31.28  31.28   
801  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  25 m  32.51  32.51   
806  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  32.71  32.71   
796  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  25 m  32.72  32.72   
814  Moilanen Henna  2004  OuLo  04A468  25 m  33.10  33.10   
636  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  34.01  34.01   
10  805  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  35.36  35.36   
11  647  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  35.38  35.38   
12  737  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  25 m  35.76  35.76   
13  729  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  35.93  35.93   
14  655  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  36.33  36.33   
15  815  Laukkanen Petra  2004  OuLo  04A647  25 m  36.42  36.42   
16  719  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  37.17  37.17   
17  659  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  37.71  37.71   
18  646  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  38.14  38.14   
19  657  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  38.15  38.15   
20  746  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  38.26  38.26   
21  693  Mättö Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  39.10  39.10   
22  653  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  39.85  39.85   
23  658  Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  50 m  42.12  41.12   
24  696  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m  41.47  41.47   
25  723  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  25 m  41.76  41.76   
26  778  Laine Ellen  2008  OuLo  08A302  25 m  41.97  41.97   
27  663  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  43.17  43.17   
28  641  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  43.27  43.27   
29  656  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  50 m  44.44  43.44   
30  660  Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  43.74  43.74   
31  706  Raatikainen Vilma  2008  KuUS  08A760  25 m  45.60  45.60   
32  677  Ganchev Anna-Maria  2009  JoUS  09A145  25 m  46.46  46.46   
33  752  Toivanen Aada-Sofia  2006  KaUS  06B093  50 m  47.53  46.53   
34  725  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  50 m  47.80  46.80   
35  747  Suutari Laura  2008  KaUS  08A667  25 m  46.91  46.91   
36  748  Moilanen Vilma  2008  KaUS  08A622  25 m  47.30  47.30   
37  791  Riekki Minttu  2008  KEV  08A859  25 m  47.31  47.31   
38  675  Soininen Silja  2009  JoUS  09A148  50 m  48.36  47.36   
39  670  Niidusaar Renata  2009  JoUS  09A116  25 m  48.34  48.34   
40  668  Pölönen Oona  2009  JoUS  09A087  25 m  48.43  48.43   
41  812  Tikka Iia  2009  HK  09A472  50 m  50.08  49.08   
42  671  Lätti Lumia  2010  JoUS  10A022  50 m  50.26  49.26   
43  720  Sarja Mona Maria Amanda  2009  ViesU  09A470  50 m  52.27  51.27   
44  754  Moilanen Olivia  2010  KaUS  10A234  25 m  52.21  52.21   
45  721  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  53.64  53.64   
46  674  Leinonen Kerttu  2008  JoUS  08A355  25 m  54.78  54.78   
47  757  Haapalainen Verna Amelia  2008  KaUS  08A939  25 m  57.20  57.20   
48  727  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  14 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner