2020-02-20   19:15:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kaukaveden Syyssprintit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

19_S
Laji 19, 100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
784  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  1:06.54  1:06.54   
764  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  25 m  1:06.74  1:06.74   
762  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  1:07.15  1:07.15   
787  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:07.15  1:07.15   
802  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  25 m  1:08.36  1:08.36   
786  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  1:08.97  1:08.97   
801  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  25 m  1:09.12  1:09.12   
785  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  1:10.24  1:10.24   
627  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:10.81  1:10.81   
10  806  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  1:11.23  1:11.23   
11  803  Lakanen Wilma  2003  SCV  03A711  25 m  1:11.24  1:11.24   
12  765  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  25 m  1:11.71  1:11.71   
13  767  Isokoski Iiris  2003  OuLo  03A890  25 m  1:11.81  1:11.81   
14  634  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:13.16  1:13.16   
15  763  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  25 m  1:14.99  1:14.99   
16  729  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:15.07  1:15.07   
17  770  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  25 m  1:15.70  1:15.70   
18  636  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  1:15.97  1:15.97   
19  647  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  1:16.13  1:16.13   
20  639  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  25 m  1:16.73  1:16.73   
21  735  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  1:17.23  1:17.23   
22  645  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:18.20  1:18.20   
23  805  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:19.56  1:19.56   
24  773  Vuoristo Mandi  2005  OuLo  05A789  25 m  1:19.90  1:19.90   
25  657  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  1:20.20  1:20.20   
26  734  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  1:20.40  1:20.40   
27  738  Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  25 m  1:21.04  1:21.04   
28  641  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:21.31  1:21.31   
29  743  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  1:21.41  1:21.41   
30  701  Törhönen Minea  2007  KuUS  07A552  25 m  1:21.50  1:21.50   
31  745  Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  1:21.61  1:21.61   
32  646  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:21.62  1:21.62   
33  771  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  1:21.86  1:21.86   
34  766  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  1:22.70  1:22.70   
35  719  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  1:22.78  1:22.78   
36  746  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  1:23.81  1:23.81   
37  642  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:23.95  1:23.95   
38  741  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  1:24.42  1:24.42   
39  732  Lämsä Maija  2005  KaUS  05A591  25 m  1:24.48  1:24.48   
40  656  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  25 m  1:24.81  1:24.81   
41  704  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  1:25.31  1:25.31   
42  816  Salmi Ruut  2007  OuLo  07A162  25 m  1:25.35  1:25.35   
43  817  Tiainen Iinu  2007  OuLo  07A747  25 m  1:25.46  1:25.46   
44  775  Niskanen Pinja  2007  OuLo  07A270  25 m  1:25.50  1:25.50   
45  790  Karjalainen Roosa-Marie  2005  KEV  05B131  25 m  1:26.02  1:26.02   
46  776  Janhunen Lotta  2007  OuLo  07A395  25 m  1:26.45  1:26.45   
47  753  Huotari Vanamo  2008  KaUS  08A718  25 m  1:26.98  1:26.98   
48  774  Leinonen Maija  2007  OuLo  07A259  25 m  1:27.34  1:27.34   
49  703  Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  25 m  1:27.58  1:27.58   
50  693  Mättö Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  1:27.74  1:27.74   
51  673  Kemppi Inkeri  2006  JoUS  06A882  25 m  1:28.50  1:28.50   
52  679  Haaranen Sanni  2006  JoUS  06A922  25 m  1:28.73  1:28.73   
53  663  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  1:29.22  1:29.22   
54  660  Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  1:30.43  1:30.43   
55  665  Martikainen Sonja  2007  JoUS  07A459  25 m  1:31.03  1:31.03   
56  781  Sipovaara Silja  2007  OuLo  07A881  25 m  1:31.41  1:31.41   
57  696  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m  1:31.48  1:31.48   
58  666  Vartiainen Peppi  2008  JoUS  08A248  25 m  1:33.16  1:33.16   
59  778  Laine Ellen  2008  OuLo  08A302  25 m  1:34.40  1:34.40   
60  662  Bogdanova Arina  2008  JoUS  08A147  25 m  1:34.54  1:34.54   
61  661  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  1:36.86  1:36.86   
62  723  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  25 m  1:37.19  1:37.19   
63  752  Toivanen Aada-Sofia  2006  KaUS  06B093  25 m  1:37.85  1:37.85   
64  777  Uusitalo Juuli  2007  OuLo  07A534  25 m  1:39.05  1:39.05   
65  664  Määttä Ella  2008  JoUS  08A168  25 m  1:42.68  1:42.68   
66  702  Tissari Leena  2008  KuUS  08A345  25 m  1:44.62  1:44.62   
67  721  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  1:55.62  1:55.62   
68  709  Korhonen Tinja  2006  KuUS  06B136  25 m       
69  711  Laurén Unna  2006  KuUS  06B143  25 m       
70  722  Koskela Emma  2007  ViesU  07A953  25 m       
71  725  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  25 m       
72  810  Pentti Sonja  1999  Plaani  99A133  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  14 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner