2020-02-23   17:26:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kaukaveden Syyssprintit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

8_S
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
628  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  50 m  25.64  24.64   
683  Ihalainen Ville  1996  KuUS  96A079  50 m  26.85  25.85   
761  Kallinen Konsta  1999  OuLo  99A049  50 m  26.92  25.92   
626  Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  25 m  26.02  26.02   
798  Korpilähde Ville  2002  SCR  02B141  50 m  27.02  26.02   
793  Lukkarinen Topi  2000  SCR  00A133  50 m  27.04  26.04   
685  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  26.23  26.23   
633  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  26.27  26.27   
686  Hämäläinen Ville  2002  KuUS  02A842  25 m  27.58  27.58   
10  728  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  50 m  29.11  28.11   
11  797  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  50 m  30.68  29.68   
12  739  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  25 m  29.80  29.80   
13  688  Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  50 m  30.99  29.99   
14  687  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  50 m  31.09  30.09   
15  794  Angelva Aleksanteri  2001  SCR  01A173  50 m  32.26  31.26   
16  690  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  25 m  31.85  31.85   
17  689  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  50 m  34.02  33.02   
18  733  Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  25 m  34.00  34.00   
19  789  Tarvainen Juho  2004  KEV  04A836  25 m  34.11  34.11   
20  740  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  25 m  34.57  34.57   
21  744  Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  50 m  37.14  36.14   
22  643  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  37.79  37.79   
23  650  Partinen Topias  2007  JoUS  07A119  25 m  38.49  38.49   
24  736  Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  40.08  39.08   
25  705  Cannizzaro Cristian  2007  KuUS  07A824  25 m  39.58  39.58   
26  676  Tuhkanen Jeremias  2008  JoUS  08A359  25 m  42.04  42.04   
27  759  Keränen Aate  2008  KaUS  08A959  25 m  51.11  51.11   
28  751  Koistinen Tuomas Juhani  2007  KaUS  07A843  25 m  52.45  52.45   
29  760  Junkkari Ville  2007  KaUS  07B101  25 m  55.88  55.88   
30  672  Tuhkanen Marlo  2010  JoUS  10A029  25 m  56.93  56.93   
31  750  Hulkkonen Niilo  2009  KaUS  09A308  25 m  57.95  57.95   
32  630  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  25 m       
33  680  Partanen Otso  2007  JoUS  07A764  25 m       
34  681  Khvorostov Mark  2007  JoUS  07A766  25 m       
35  699  Pesonen Niklas  2006  KuUS  06A775  25 m       
36  758  Ruotsalainen Arttu  2007  KaUS  07B073  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  14 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner