2020-07-03   21:27:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
1 50m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 72 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 36.65
2 75 Saga jukic Skövde Simsällskap 2008 AH1608 25m 38.08
3 60 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 42.20
4 37 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 42.98
5 84 Ronja Kylen Simklubben Alingsås 2009 AB5409 25m 43.74
6 21 Emma Böhrén Simklubben Elfsborg 2008 AA9608 25m 46.41
7 58 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 48.34
8 25 Lovisa Svedensten Simklubben Elfsborg 2008 AS5408 25m 50.26
9 24 Gabriella Jonsson Simklubben Elfsborg 2008 AS1408 25m 54.64
10 38 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 56.18
11 53 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m
12 85 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m
13 23 Edith Skogh Simklubben Elfsborg 2008 AL7208 25m
14 78 Jill Larsson Varabygdens Simsällskap 2009 AM6009 25m
2020-01-29 11:23:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
2 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 74 Elias Kvarnstedt Skövde Simsällskap 2008 AD3708 25m 39.21
2 77 Victor Elfving Varabygdens Simsällskap 2008 AM1908 25m 45.87
3 83 Edvin Pettersson Simklubben Alingsås 2008 AB2908 25m 47.28
4 47 Anton Martinsson Karlsborgs Simklubb 2010 AA7110 50m 58.66
5 87 Jonathan Hellberg Simklubben Alingsås 2009 AJ6909 25m 1:01.14
6 73 Max Schimmel Skövde Simsällskap 2009 AA0309 25m
7 3 Alexander Freiholtz Alingsås SLS 2008 25m
8 28 Oliver Axelsson Simklubben Elfsborg 2009 AI9109 25m
9 30 Elliott Kantola Simklubben Elfsborg 2010 AD4710 25m
10 22 Nader Haydar Simklubben Elfsborg 2008 AF6108 25m
11 59 Oscar Blom Mariestads Simsällskap 2008 AC3108 25m
2020-01-29 11:23:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
3 25m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 86 Elsa Pettersson Simklubben Alingsås 2011 AA1611 25m 25.55
2 70 Astrid Frisberg Skara Simsällskap 2014 AA0614 25m
3 5 Adelia Erixon Alingsås SLS 2011 AD3011 25m
4 88 Tuva Arnfjorden Simklubben Alingsås 2011 AE5611 25m
5 1 Elsa Falk Asp Alingsås SLS 2012 25m
6 15 Miranda Svedensten Simklubben Elfsborg 2011 25m
7 93 Alicia Fahlgren Simklubben Götene 2011 AC9011 25m
8 18 Tuva Skoglind Simklubben Elfsborg 2011 25m
2020-01-29 11:23:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
4 25m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 71 Vilmer Stjernqvist Skara Simsällskap 2012 AB0512 25m 33.95
2 49 pontus martinsson Karlsborgs Simklubb 2013 AA3713 25m 52.29
3 14 Theodor Wickström Simklubben Elfsborg 2011 25m
4 34 Viggo Thomas Simklubben Elfsborg 2011 AC6911 25m
5 45 William Lenner Karlsborgs Simklubb 2011 25m
6 42 Leon Hasselqvist Karlsborgs Simklubb 2012 25m
7 44 Oscar Jögi Lenner Karlsborgs Simklubb 2012 25m
8 43 Karl Axelsson Karlsborgs Simklubb 2012 25m
2020-01-29 11:23:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
5 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 72 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 37.19
2 58 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 38.59
3 75 Saga jukic Skövde Simsällskap 2008 AH1608 25m 39.39
4 84 Ronja Kylen Simklubben Alingsås 2009 AB5409 25m 39.58
5 21 Emma Böhrén Simklubben Elfsborg 2008 AA9608 25m 42.54
6 37 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 42.63
7 60 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 42.76
8 53 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m 43.97
9 78 Jill Larsson Varabygdens Simsällskap 2009 AM6009 25m 46.58
10 24 Gabriella Jonsson Simklubben Elfsborg 2008 AS1408 25m 47.28
11 38 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 47.42
12 39 Nova Svensson Simklubben Götene 2009 AE5609 25m 48.62
13 25 Lovisa Svedensten Simklubben Elfsborg 2008 AS5408 25m 49.90
14 23 Edith Skogh Simklubben Elfsborg 2008 AL7208 25m 51.47
15 32 Nora Larsen Valkama Simklubben Elfsborg 2009 AP6609 25m 51.59
16 89 Amanda Drevik Simklubben Alingsås 2009 AV7209 25m 51.64
17 85 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m 52.24
18 11 Judith Petersson Alingsås SLS 2009 AV7009 25m 54.17
19 27 Penny Norrlander Simklubben Elfsborg 2010 AC7810 25m 54.37
20 9 Nelly Zetterdahl Alingsås SLS 2010 AJ6410 25m 58.43
21 61 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 BE2208 25m 59.61
22 12 Felicia Sagré Sinclair Alingsås SLS 2010 AM5010 25m 1:04.42
23 62 Edith Ahl Mariestads Simsällskap 2009 AS1409 25m 1:11.82
24 48 Agnes Blom Karlsborgs Simklubb 2009 AU7809 25m 1:13.54
25 91 Jill Östlund Simklubben Götene 2010 25m
26 68 Moa Nordensäter Skara Simsällskap 2010 AI5810 25m
27 10 Elin Gideflod Alingsås SLS 2009 AV4809 25m
28 66 Julia Svensson Skara Simsällskap 2010 AE7810 25m
29 82 Amanda Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
30 81 Elly Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
31 4 Isabella Popovic Alingsås SLS 2010 25m
32 33 Emilia Jamei Simklubben Elfsborg 2010 AK4410 25m
2020-01-29 11:23:49 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
6 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 73 Max Schimmel Skövde Simsällskap 2009 AA0309 25m 37.66
2 74 Elias Kvarnstedt Skövde Simsällskap 2008 AD3708 25m 41.70
3 87 Jonathan Hellberg Simklubben Alingsås 2009 AJ6909 25m 45.03
4 77 Victor Elfving Varabygdens Simsällskap 2008 AM1908 25m 45.40
5 83 Edvin Pettersson Simklubben Alingsås 2008 AB2908 25m 46.60
6 59 Oscar Blom Mariestads Simsällskap 2008 AC3108 25m 48.69
7 22 Nader Haydar Simklubben Elfsborg 2008 AF6108 25m 49.68
8 30 Elliott Kantola Simklubben Elfsborg 2010 AD4710 25m 51.16
9 40 Hilmer Lamberg Simklubben Götene 2009 AG9309 25m 52.59
10 47 Anton Martinsson Karlsborgs Simklubb 2010 AA7110 25m 53.12
11 28 Oliver Axelsson Simklubben Elfsborg 2009 AI9109 25m 55.74
12 51 Oscar Schelin Karlsborgs Simklubb 2009 AU2109 25m 58.70
13 55 Sebastian Salegård Lidköpings Gymnastik o SS 2010 AA7910 50m 59.24
14 29 Benjamin Jonsson Simklubben Elfsborg 2009 AI9309 25m 1:03.93
15 52 Charlie Severinkangas
Tildeberg
Karlsborgs Simklubb 2008 AR7908 25m
16 3 Alexander Freiholtz Alingsås SLS 2008 25m
17 79 Malte Tyrberg Simklubben Alingsås 2009 25m
18 63 Hampus Fransson Skara Simsällskap 2010 AA1710 25m
2020-01-29 11:23:53 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
2020-01-29 11:23:53 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
8 4x50m Frisim Mixed
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 76 Team Skövde Skövde Simsällskap 2008 25m 2:08.22
2 90 Simklubben Alingsås Simklubben Alingsås 2008 25m 2:33.01
3 35 Elfsborgs sjölejon Simklubben Elfsborg 2008 25m 2:46.86
4 36 Elfsborgs sälar Simklubben Elfsborg 2008 25m 3:04.41
2020-01-29 11:23:53 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
9 25m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 86 Elsa Pettersson Simklubben Alingsås 2011 AA1611 25m 26.38
2 69 Molly Fransson Skara Simsällskap 2012 AB5812 25m 37.84
3 5 Adelia Erixon Alingsås SLS 2011 AD3011 25m 38.79
4 70 Astrid Frisberg Skara Simsällskap 2014 AA0614 25m 40.13
5 1 Elsa Falk Asp Alingsås SLS 2012 25m
6 93 Alicia Fahlgren Simklubben Götene 2011 AC9011 25m
7 57 Alva Lundell Mariestads Simsällskap 2011 25m
8 88 Tuva Arnfjorden Simklubben Alingsås 2011 AE5611 25m
9 18 Tuva Skoglind Simklubben Elfsborg 2011 25m
10 13 Signe Skogh Simklubben Elfsborg 2011 25m
11 15 Miranda Svedensten Simklubben Elfsborg 2011 25m
12 46 Lillie Lövendahl Karlsborgs Simklubb 2012 25m
13 41 Märtha Rydh Karlsborgs Simklubb 2012 25m
2020-01-29 11:23:53 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
10 25m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 71 Vilmer Stjernqvist Skara Simsällskap 2012 AB0512 25m 33.02
2 34 Viggo Thomas Simklubben Elfsborg 2011 AC6911 25m 36.53
3 45 William Lenner Karlsborgs Simklubb 2011 25m
4 14 Theodor Wickström Simklubben Elfsborg 2011 25m
5 44 Oscar Jögi Lenner Karlsborgs Simklubb 2012 25m
6 43 Karl Axelsson Karlsborgs Simklubb 2012 25m
7 42 Leon Hasselqvist Karlsborgs Simklubb 2012 25m
8 49 pontus martinsson Karlsborgs Simklubb 2013 AA3713 25m
2020-01-29 11:23:53 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
11 50m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 72 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 41.74
2 58 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 43.91
3 75 Saga jukic Skövde Simsällskap 2008 AH1608 25m 46.78
4 32 Nora Larsen Valkama Simklubben Elfsborg 2009 AP6609 25m 47.31
5 26 Magdalena Ödman Simklubben Elfsborg 2008 AT3208 25m 47.49
6 60 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 49.85
7 21 Emma Böhrén Simklubben Elfsborg 2008 AA9608 25m 50.23
8 38 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 50.78
9 23 Edith Skogh Simklubben Elfsborg 2008 AL7208 25m 51.31
10 37 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 51.35
11 25 Lovisa Svedensten Simklubben Elfsborg 2008 AS5408 25m 51.75
12 61 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 BE2208 25m 51.94
13 85 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m 52.02
14 84 Ronja Kylen Simklubben Alingsås 2009 AB5409 25m 52.27
15 24 Gabriella Jonsson Simklubben Elfsborg 2008 AS1408 25m 52.33
16 31 Stina Levinsson Simklubben Elfsborg 2010 AG7810 25m 53.72
17 53 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m 54.09
18 27 Penny Norrlander Simklubben Elfsborg 2010 AC7810 25m 54.10
19 39 Nova Svensson Simklubben Götene 2009 AE5609 25m 56.77
20 8 Amalia Skoglund Alingsås SLS 2009 AS7209 25m 58.01
21 64 Stella Blomberg Skara Simsällskap 2009 AH3409 25m 58.27
22 9 Nelly Zetterdahl Alingsås SLS 2010 AJ6410 25m 59.97
23 62 Edith Ahl Mariestads Simsällskap 2009 AS1409 25m 1:01.17
24 48 Agnes Blom Karlsborgs Simklubb 2009 AU7809 25m 1:04.79
25 89 Amanda Drevik Simklubben Alingsås 2009 AV7209 25m 1:06.96
26 67 Astrid Andersson Skara Simsällskap 2010 AE8010 25m
27 7 Molly Grolander Alingsås SLS 2010 AJ6210 25m
28 16 Nike Bergstrand Simklubben Elfsborg 2010 25m
29 11 Judith Petersson Alingsås SLS 2009 AV7009 25m
30 68 Moa Nordensäter Skara Simsällskap 2010 AI5810 25m
31 91 Jill Östlund Simklubben Götene 2010 25m
32 50 Nellie Rosebrink Karlsborgs Simklubb 2010 AL5810 25m
33 66 Julia Svensson Skara Simsällskap 2010 AE7810 25m
34 80 Lova Rosén Simklubben Alingsås 2010 25m
35 19 Varmeet Kaur Simklubben Elfsborg 2009 25m
36 81 Elly Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
37 82 Amanda Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
38 33 Emilia Jamei Simklubben Elfsborg 2010 AK4410 25m
39 20 Alva Jinnedal Simklubben Elfsborg 2010 25m
2020-01-29 11:23:54 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
12 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 73 Max Schimmel Skövde Simsällskap 2009 AA0309 25m 41.97
2 74 Elias Kvarnstedt Skövde Simsällskap 2008 AD3708 25m 46.25
3 83 Edvin Pettersson Simklubben Alingsås 2008 AB2908 25m 48.53
4 22 Nader Haydar Simklubben Elfsborg 2008 AF6108 25m 52.21
5 65 Nils Bergqvist Skara Simsällskap 2008 AJ5508 25m 53.59
6 55 Sebastian Salegård Lidköpings Gymnastik o SS 2010 AA7910 25m 53.85
7 47 Anton Martinsson Karlsborgs Simklubb 2010 AA7110 25m 55.29
8 54 Herman Axelsson Lidköpings Gymnastik o SS 2009 AB2509 25m 55.86
9 59 Oscar Blom Mariestads Simsällskap 2008 AC3108 25m 56.43
10 30 Elliott Kantola Simklubben Elfsborg 2010 AD4710 25m 56.71
11 40 Hilmer Lamberg Simklubben Götene 2009 AG9309 25m 59.44
12 56 Benjamin Andersson Lidköpings Gymnastik o SS 2009 AU9509 25m 1:01.38
13 29 Benjamin Jonsson Simklubben Elfsborg 2009 AI9309 25m 1:11.49
14 51 Oscar Schelin Karlsborgs Simklubb 2009 AU2109 25m 1:14.96
15 3 Alexander Freiholtz Alingsås SLS 2008 25m
16 63 Hampus Fransson Skara Simsällskap 2010 AA1710 25m
17 79 Malte Tyrberg Simklubben Alingsås 2009 25m
18 87 Jonathan Hellberg Simklubben Alingsås 2009 AJ6909 25m
19 52 Charlie Severinkangas
Tildeberg
Karlsborgs Simklubb 2008 AR7908 25m
2020-01-29 11:23:54 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
13 25m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 86 Elsa Pettersson Simklubben Alingsås 2011 AA1611 25m 22.89
2 69 Molly Fransson Skara Simsällskap 2012 AB5812 25m 35.70
3 5 Adelia Erixon Alingsås SLS 2011 AD3011 25m 36.30
4 15 Miranda Svedensten Simklubben Elfsborg 2011 25m
5 18 Tuva Skoglind Simklubben Elfsborg 2011 25m
6 1 Elsa Falk Asp Alingsås SLS 2012 25m
7 41 Märtha Rydh Karlsborgs Simklubb 2012 25m
8 13 Signe Skogh Simklubben Elfsborg 2011 25m
9 57 Alva Lundell Mariestads Simsällskap 2011 25m
10 93 Alicia Fahlgren Simklubben Götene 2011 AC9011 25m
11 88 Tuva Arnfjorden Simklubben Alingsås 2011 AE5611 25m
12 46 Lillie Lövendahl Karlsborgs Simklubb 2012 25m
2020-01-29 11:23:54 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
14 25m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 34 Viggo Thomas Simklubben Elfsborg 2011 AC6911 25m 28.22
2 45 William Lenner Karlsborgs Simklubb 2011 25m
3 43 Karl Axelsson Karlsborgs Simklubb 2012 25m
4 14 Theodor Wickström Simklubben Elfsborg 2011 25m
5 49 pontus martinsson Karlsborgs Simklubb 2013 AA3713 25m
2020-01-29 11:23:55 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
15 50m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 72 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 30.73
2 75 Saga jukic Skövde Simsällskap 2008 AH1608 25m 32.14
3 58 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 35.02
4 84 Ronja Kylen Simklubben Alingsås 2009 AB5409 25m 35.50
5 60 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 36.07
6 37 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 37.67
7 21 Emma Böhrén Simklubben Elfsborg 2008 AA9608 25m 37.91
8 26 Magdalena Ödman Simklubben Elfsborg 2008 AT3208 25m 39.63
9 24 Gabriella Jonsson Simklubben Elfsborg 2008 AS1408 25m 40.34
10 38 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 40.87
11 53 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m 41.69
12 78 Jill Larsson Varabygdens Simsällskap 2009 AM6009 25m 41.76
13 25 Lovisa Svedensten Simklubben Elfsborg 2008 AS5408 25m 42.09
14 23 Edith Skogh Simklubben Elfsborg 2008 AL7208 25m 42.13
15 32 Nora Larsen Valkama Simklubben Elfsborg 2009 AP6609 25m 42.42
16 61 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 BE2208 25m 43.34
17 85 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m 44.48
18 64 Stella Blomberg Skara Simsällskap 2009 AH3409 25m 45.31
19 39 Nova Svensson Simklubben Götene 2009 AE5609 25m 45.62
20 27 Penny Norrlander Simklubben Elfsborg 2010 AC7810 25m 47.36
21 11 Judith Petersson Alingsås SLS 2009 AV7009 25m 47.85
22 89 Amanda Drevik Simklubben Alingsås 2009 AV7209 25m 48.19
23 9 Nelly Zetterdahl Alingsås SLS 2010 AJ6410 25m 49.31
24 8 Amalia Skoglund Alingsås SLS 2009 AS7209 25m 49.78
25 67 Astrid Andersson Skara Simsällskap 2010 AE8010 25m 51.80
26 31 Stina Levinsson Simklubben Elfsborg 2010 AG7810 25m 52.25
27 7 Molly Grolander Alingsås SLS 2010 AJ6210 25m 54.24
28 12 Felicia Sagré Sinclair Alingsås SLS 2010 AM5010 25m 54.96
29 62 Edith Ahl Mariestads Simsällskap 2009 AS1409 25m 59.32
30 10 Elin Gideflod Alingsås SLS 2009 AV4809 25m 1:12.04
31 82 Amanda Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
32 68 Moa Nordensäter Skara Simsällskap 2010 AI5810 25m
33 50 Nellie Rosebrink Karlsborgs Simklubb 2010 AL5810 25m
34 19 Varmeet Kaur Simklubben Elfsborg 2009 25m
35 33 Emilia Jamei Simklubben Elfsborg 2010 AK4410 25m
36 91 Jill Östlund Simklubben Götene 2010 25m
37 20 Alva Jinnedal Simklubben Elfsborg 2010 25m
38 16 Nike Bergstrand Simklubben Elfsborg 2010 25m
39 66 Julia Svensson Skara Simsällskap 2010 AE7810 25m
40 81 Elly Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
41 80 Lova Rosén Simklubben Alingsås 2010 25m
2020-01-29 11:23:55 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene
Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
16 50m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 74 Elias Kvarnstedt Skövde Simsällskap 2008 AD3708 25m 32.58
2 73 Max Schimmel Skövde Simsällskap 2009 AA0309 25m 32.77
3 83 Edvin Pettersson Simklubben Alingsås 2008 AB2908 25m 36.40
4 77 Victor Elfving Varabygdens Simsällskap 2008 AM1908 25m 37.66
5 59 Oscar Blom Mariestads Simsällskap 2008 AC3108 25m 38.50
6 54 Herman Axelsson Lidköpings Gymnastik o SS 2009 AB2509 25m 38.56
7 87 Jonathan Hellberg Simklubben Alingsås 2009 AJ6909 25m 38.68
8 22 Nader Haydar Simklubben Elfsborg 2008 AF6108 25m 41.75
9 47 Anton Martinsson Karlsborgs Simklubb 2010 AA7110 25m 42.13
10 40 Hilmer Lamberg Simklubben Götene 2009 AG9309 25m 42.61
11 65 Nils Bergqvist Skara Simsällskap 2008 AJ5508 25m 43.65
12 30 Elliott Kantola Simklubben Elfsborg 2010 AD4710 25m 46.66
13 28 Oliver Axelsson Simklubben Elfsborg 2009 AI9109 25m 47.08
14 55 Sebastian Salegård Lidköpings Gymnastik o SS 2010 AA7910 25m 47.56
15 51 Oscar Schelin Karlsborgs Simklubb 2009 AU2109 25m 50.39
16 56 Benjamin Andersson Lidköpings Gymnastik o SS 2009 AU9509 25m 53.39
17 29 Benjamin Jonsson Simklubben Elfsborg 2009 AI9309 25m 53.53
18 63 Hampus Fransson Skara Simsällskap 2010 AA1710 25m 58.63
19 79 Malte Tyrberg Simklubben Alingsås 2009 25m
20 6 Joel Grolander Alingsås SLS 2008 AQ7708 25m
21 2 Rasmus Scherman Alingsås SLS 2008 25m
22 52 Charlie Severinkangas
Tildeberg
Karlsborgs Simklubb 2008 AR7908 25m
23 3 Alexander Freiholtz Alingsås SLS 2008 25m
24 17 Birk Lappi Simklubben Elfsborg 2009 25m
2020-01-29 11:23:55 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner