2020-04-08   05:09:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for REMA 1000 Medley Race 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Seedede heat Løb 1
Seedede heat 
 
  Stævne navn  REMA 1000 Medley Race 2020    Udskriftsdato  26 januar 2020   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  09:20   
  Arrangør  Vallensbæk Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 januar 2020         
 
 
 
Løb 1, 100m Medley Damer  Finaler (10) 
Heat 1 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
475  Maya Victoria Hornbeck  2009  0968BB  VAT CPH-MK    25m   
392  Silke Svendsen  2009  0958AB  HERLEV    25m   
403  Ingrid Schultz  2010  1074AC  AIF    25m   
               
               

 
Heat 2 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
369  Rita Wiuf  2011  1132AA  HOVEDSTAD    25m  2:49.21 
347  Ella Marie B. Jakobsen  2011  1184AA  HOVEDSTAD    25m  2:41.61 
423  Mia Erica Armstead Evans  2009  0902BB  VI39    25m  2:15.18 
359  Alvilde Schwartz-Petersen  2010  1094AB  HOVEDSTAD    25m  2:17.52 
376  Zoi Asholt  2011  1122AA  HOVEDSTAD    25m  2:43.54 
422  Annika Skovgren  2010  1054AK  VI39    25m  2:50.00 

 
Heat 3 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
424  Alberte Hansen  2009  0994BA  VI39    25m  2:09.55 
366  Molly Overby Traberg  2011  1152AA  HOVEDSTAD    25m  2:06.98 
367  Naja Koch Heschel  2010  1064AB  HOVEDSTAD    25m  2:00.95 
345  Caroline Marie Rosenmejer  2010  1056AA  HOVEDSTAD    25m  2:01.45 
382  Freya H. Rasmussen  2010  1052AD  HERLEV    25m  2:08.77 
358  Alice Legarth Schmidt  2011  1104AA  HOVEDSTAD    25m  2:13.00 

 
Heat 4 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
344  Caroline M. Baustert  2011  1136AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 
377  Amalie Witt  2010  1042AD  HERLEV    25m  1:58.67 
467  Gabriella Nymark-Jessen  2008  0868AR  VAT CPH-MK    25m  1:49.32 
448  Louisa Kjerulf  2009  0916AF  VAT CPH-MK    25m  1:51.45 
360  Andrea Glasius Tischer  2010  1074AB  HOVEDSTAD    25m  1:59.26 
370  Signe Ewald Riecke  2011  1126AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 

 
Heat 5 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
365  Marie Ditlev Bihlet  2010  1064AA  HOVEDSTAD    25m  1:47.15 
473  Ronja Friborg Johnsen  2008  0898AH  VAT CPH-MK    25m  1:45.63 
336  Luna Blanka A. Bløcher  2009  0992AB  HOVEDSTAD    25m  1:44.34 
462  Ella Trøstrup  2008  0812AL  VAT CPH-MK    25m  1:44.50 
427  Rosalina M. Postgaard  2010  1088AA  VI39    25m  1:46.71 
466  Frida Fly Haastrup  2008  0884AM  VAT CPH-MK    25m  1:47.94 

 
Heat 6 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
400  Thea Fritz Larsen  2009  0928AB  AIF    25m  1:41.52 
470  India Høj Dresler  2008  0864AM  VAT CPH-MK    25m  1:40.10 
463  Ellen Lyse  2007  0768AO  VAT CPH-MK    25m  1:39.21 
322  Andrea Lage  2009  0934AB  HOVEDSTAD    25m  1:40.02 
346  Elisabeth Thastum  2010  1084AA  HOVEDSTAD    25m  1:40.39 
407  Sophia Groth  2010  1072AD  VÆRLØSE    25m  1:42.41 

 
Heat 7 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
478  Lisa Lundgaard Andersen  2007  0704AU  HERLEV    25m  1:38.96 
341  Asta Lukowski  2010  1034AA  HOVEDSTAD    25m  1:37.85 
333  Josephine S. Christensen  2009  0932AB  HOVEDSTAD    25m  1:35.38 
418  Nanna Hessner  2007  0764AU  VÆRLØSE    25m  1:36.48 
397  Emilia Nielsen  2007  0762AG  AIF    25m  1:38.11 
465  Flora Rebecca Profeta  2008  0836AA  VAT CPH-MK    25m  1:39.13 

 
Heat 8 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
398  Helena Fritz Larsen  2007  0792AO  AIF    25m  1:35.11 
469  Sally Emilie Bill  2007  0722AU  VAT CPH-MK    25m  1:34.03 
338  Thilde Gammelvind  2008  0804AG  HOVEDSTAD    25m  1:33.58 
391  Nikoline Joy Gringer  2009  0984AC  HERLEV    25m  1:33.89 
320  Alice Zsigri Dyndgaard  2009  0922AB  HOVEDSTAD    25m  1:35.07 
380  Asta Rosenkilde-Hansen  2007  0792AU  HERLEV    25m  1:35.23 

 
Heat 9 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
378  Ana Bogdanovic  2008  0852AG  HERLEV    25m  1:32.07 
420  Rosa Marie Sjøberg  2008  0838AN  VÆRLØSE    25m  1:29.10 
318  Aimée Overby Traberg  2009  0962AB  HOVEDSTAD    25m  1:28.62 
417  Mette Roat Jørgensen  2007  0716AU  VÆRLØSE    25m  1:28.72 
381  Eleonora Marsner  2009  0994AC  HERLEV    25m  1:29.52 
460  Carla Uhl  2008  0852AM  VAT CPH-MK    25m  1:32.61 

 
Heat 10 (10) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
325  Christiane Dreyer Riis  2009  0902AB  HOVEDSTAD    25m  1:25.81 
399  Marie Munk  2008  0818AD  AIF    25m  1:21.57 
321  Alma Sofie A. Bløcher  2008  0804AB  HOVEDSTAD    25m  1:19.41 
328  Ella Stensgaard  2008  0816AA  HOVEDSTAD    25m  1:19.63 
339  Vigga Jørgensen  2008  0874AE  HOVEDSTAD    25m  1:25.15 
450  Anna Piao Bergendorff  2007  0744AQ  VAT CPH-MK    25m  1:26.86 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  26 januar 2020 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  09:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark