2020-04-01   07:59:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for REMA 1000 Medley Race 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Seedede heat Løb 2
Seedede heat 
 
  Stævne navn  REMA 1000 Medley Race 2020    Udskriftsdato  26 januar 2020   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  09:20   
  Arrangør  Vallensbæk Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 januar 2020         
 
 
 
Løb 2, 100m Medley Herrer  Finaler (12) 
Heat 1 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
452  Emil Franck Kastrup  2009  0965BD  VAT CPH-MK    25m   
384  Liam Hansen  2009  0925BC  HERLEV    25m   
442  Valdemar Hvid  2010  1041AE  VI39    25m  2:31.49 
440  Felix Erlendsson  2010  1037AE  VI39    25m  2:50.00 
404  Gustav Holm  2009  0953AG  AIF    25m   
               

 
Heat 2 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
443  Peter Gude Tang Bregnsholm  2010  1035AE  VI39    25m  2:22.76 
441  Jonas Schmidt Larsen  2009  0971BA  VI39    25m  2:17.38 
387  Mathias Eie  2009  0951AE  HERLEV    25m  2:08.48 
449  Emil Harpøth  2008  0823AP  VAT CPH-MK    25m  2:14.70 
349  Hannibal Nimskov  2010  1071AB  HOVEDSTAD    25m  2:17.60 
439  Bjørn Olesen  2010  1029AA  VI39    25m  2:28.28 

 
Heat 3 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
457  Thias Roland Zimling  2009  0977AD  VAT CPH-MK    25m  2:01.41 
353  Kalle Parker French  2010  1017AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.68 
350  Immanuel Tuxen  2010  1043AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 
315  Alfred N. G. Lindberg  2009  0927AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.01 
357  Alfred Nybo Pontoppidan  2009  0961AB  HOVEDSTAD    25m  2:00.76 
354  Karl Schiermer Eriksen  2010  1083AA  HOVEDSTAD    25m  2:03.27 

 
Heat 4 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
362  Arthur Tolf  2010  1051AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 
368  Noah Natour Svendsen  2010  1053AB  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 
458  Thor Rosselló-Tang  2008  0853AH  VAT CPH-MK    25m  1:52.97 
396  Zakarias Zobel  2009  0941AA  HERLEV    25m  1:57.33 
351  Jakob Johns  2011  1101AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 
348  Frederik G. Jakobsen  2010  1027AA  HOVEDSTAD    25m  2:00.00 

 
Heat 5 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
388  Mehmet Fener  2009  0941AE  HERLEV    25m  1:49.09 
393  Thomas Rønne  2009  0989AC  HERLEV    25m  1:46.29 
342  August Spellerberg  2009  0931AC  HOVEDSTAD    25m  1:45.49 
371  Silas Falktoft Bojsen  2009  0967AE  HOVEDSTAD    25m  1:45.93 
352  Julius Karl Johannsson  2009  0939AA  HOVEDSTAD    25m  1:48.89 
364  Manlio Pesci  2009  0947AE  HOVEDSTAD    25m  1:50.00 

 
Heat 6 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
455  Rasmus Alexander Nielsen  2008  0843AH  VAT CPH-MK    25m  1:44.34 
319  Albert Singer  2008  0885AC  HOVEDSTAD    25m  1:43.99 
324  Buster Watkin  2008  0839AE  HOVEDSTAD    25m  1:39.59 
438  August Ibsen  2008  0807AF  VI39    25m  1:40.71 
408  Alexander Groth  2008  0859AJ  VÆRLØSE    25m  1:44.08 
372  Silas Oktay Usta-Kølle  2009  0955AA  HOVEDSTAD    25m  1:44.53 

 
Heat 7 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
461  Andreas Vogter  2007  0769AP  VAT CPH-MK    25m  1:39.05 
464  Eran Akar  2008  0833AH  VAT CPH-MK    25m  1:38.55 
433  Kalle Grydgaard  2009  0903AC  VI39    25m  1:38.35 
419  Nicolai Preben-Andersen  2007  0751AN  VÆRLØSE    25m  1:38.52 
386  Magne Waag Kallesøe  2008  0827AA  HERLEV    25m  1:38.83 
330  Frederik Billing  2008  0853AC  HOVEDSTAD    25m  1:39.22 

 
Heat 8 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
355  Leif Evald Larsen  2010  1053AA  HOVEDSTAD    25m  1:36.94 
468  Holger Larsen  2008  0807AG  VAT CPH-MK    25m  1:36.12 
414  Julius Holst Krabbe  2007  0749AL  VÆRLØSE    25m  1:34.25 
432  Luka Kepser  2007  0783AD  VI39    25m  1:34.58 
383  Jonas Pelle Christensen  2009  0991AA  HERLEV    25m  1:36.70 
436  Frederik Kindberg  2008  0885AF  VI39    25m  1:37.49 

 
Heat 9 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
415  Kasper Kempel Laursen  2008  0899AD  VÆRLØSE    25m  1:33.06 
343  Carl Hertel  2009  0977AA  HOVEDSTAD    25m  1:31.08 
361  Arthur Nøddekær  2009  0917AA  HOVEDSTAD    25m  1:28.56 
323  Anton Wiuf  2008  0895AC  HOVEDSTAD    25m  1:31.03 
385  Linus Norby Larsson  2006  0603AM  HERLEV    25m  1:32.42 
421  Sebastian Øster Boisen  2008  0873AJ  VÆRLØSE    25m  1:33.22 

 
Heat 10 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
390  Nicolaj Cortsen  2007  0735AL  HERLEV    25m  1:26.14 
429  Nikolaj Nielsen  2007  0793AG  VI39    25m  1:25.84 
437  Emil Mandsberg  2008  0885AD  VI39    25m  1:24.28 
409  Christian Kempel Laursen  2008  0849AD  VÆRLØSE    25m  1:24.35 
326  Daniel Emil Lund Cliff  2007  0795AC  HOVEDSTAD    25m  1:25.99 
394  Viktor Nymark Føge  2008  0887AD  HERLEV    25m  1:26.39 

 
Heat 11 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
430  Mathias Johansen  2007  0723AF  VI39    25m  1:22.29 
434  Jonathan Rasmussen  2006  0617AD  VI39    25m  1:21.56 
426  Valdemar Møller-Ern  2008  0821AA  VI39    25m  1:20.29 
334  Konradas Juska  2007  0751AC  HOVEDSTAD    25m  1:21.02 
332  Ib Fang Wang  2007  0771AB  HOVEDSTAD    25m  1:22.19 
335  Linus Klarskov Vidovic  2007  0713AB  HOVEDSTAD    25m  1:23.06 

 
Heat 12 (12) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
327  David Bergmann  2008  0883AC  HOVEDSTAD    25m  1:18.77 
431  Marinus Leisvig  2007  0773AD  VI39    25m  1:16.43 
428  Oscar Vinge-Maigaard  2007  0751AA  VI39    25m  1:15.36 
329  Felix Holkenfeldt Be Berg  2007  0727AA  HOVEDSTAD    25m  1:15.63 
413  Jacob Michael Madsen  2006  0663AQ  VÆRLØSE    25m  1:17.70 
331  Hans Bjørn Legind  2007  0717AF  HOVEDSTAD    25m  1:18.89 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  26 januar 2020 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  09:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark