2020-04-04   23:12:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for REMA 1000 Medley Race 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Seedede heat Løb 6
Seedede heat 
 
  Stævne navn  REMA 1000 Medley Race 2020    Udskriftsdato  26 januar 2020   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  09:20   
  Arrangør  Vallensbæk Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 januar 2020         
 
 
 
Løb 6, 50m Butterfly Herrer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
396  Zakarias Zobel  2009  0941AA  HERLEV    25m  1:04.31 
315  Alfred N. G. Lindberg  2009  0927AA  HOVEDSTAD    25m  55.77 
421  Sebastian Øster Boisen  2008  0873AJ  VÆRLØSE    25m  52.52 
393  Thomas Rønne  2009  0989AC  HERLEV    25m  55.02 
384  Liam Hansen  2009  0925BC  HERLEV    25m  58.82 
436  Frederik Kindberg  2008  0885AF  VI39    25m  1:08.43 

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
388  Mehmet Fener  2009  0941AE  HERLEV    25m  51.75 
372  Silas Oktay Usta-Kølle  2009  0955AA  HOVEDSTAD    25m  50.88 
386  Magne Waag Kallesøe  2008  0827AA  HERLEV    25m  49.38 
419  Nicolai Preben-Andersen  2007  0751AN  VÆRLØSE    25m  50.77 
364  Manlio Pesci  2009  0947AE  HOVEDSTAD    25m  51.46 
357  Alfred Nybo Pontoppidan  2009  0961AB  HOVEDSTAD    25m  52.15 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
387  Mathias Eie  2009  0951AE  HERLEV    25m  48.51 
342  August Spellerberg  2009  0931AC  HOVEDSTAD    25m  47.11 
352  Julius Karl Johannsson  2009  0939AA  HOVEDSTAD    25m  46.75 
408  Alexander Groth  2008  0859AJ  VÆRLØSE    25m  46.79 
371  Silas Falktoft Bojsen  2009  0967AE  HOVEDSTAD    25m  48.14 
383  Jonas Pelle Christensen  2009  0991AA  HERLEV    25m  49.00 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
361  Arthur Nøddekær  2009  0917AA  HOVEDSTAD    25m  43.89 
433  Kalle Grydgaard  2009  0903AC  VI39    25m  43.15 
414  Julius Holst Krabbe  2007  0749AL  VÆRLØSE    25m  42.43 
323  Anton Wiuf  2008  0895AC  HOVEDSTAD    25m  42.61 
438  August Ibsen  2008  0807AF  VI39    25m  43.34 
477  Leif Evald Larsen  2010  1053AA  HOVEDSTAD    25m  46.21 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
343  Carl Hertel  2009  0977AA  HOVEDSTAD    25m  39.64 
437  Emil Mandsberg  2008  0885AD  VI39    25m  37.12 
327  David Bergmann  2008  0883AC  HOVEDSTAD    25m  32.82 
426  Valdemar Møller-Ern  2008  0821AA  VI39    50m  34.45 
394  Viktor Nymark Føge  2008  0887AD  HERLEV    25m  38.31 
324  Buster Watkin  2008  0839AE  HOVEDSTAD    25m  40.92 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  26 januar 2020 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  09:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark