2020-02-20   18:57:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM-Uinnit 25m 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

torstaiaamu

Document
Entry List
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
Place: Tampereen uintikeskus Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019
11 50m Rintauinti Miehet All ages
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 467 Sami Aaltomaa Oulun Uinti 1906 1992 92A300 25m 26.36
2 26 Andrei Tuomola Helsingfors Simsällskap 1989 89A037 25m 26.52
3 181 Ari-Pekka Liukkonen Cetus Espoo 1989 89A286 25m 26.62 LAT
4 249 Miikka Ruohoniemi Swimming Jyväskylä 1993 93A494 25m 27.01
5 400 Ossi Oksa Åbo Simklubb 1988 88A200 25m 27.03
6 217 Mikael Laakso Kouvolan Uimarit 1997 97A008 25m 27.03
7 545 Kalle Pyykkönen Uinti Tampere 1996 96A549 25m 27.34
8 29 Lassi Ohtonen Helsingfors Simsällskap 1992 92A348 25m 27.60
9 547 Werneri Koskinen Uinti Tampere 1998 98A828 25m 27.66
10 28 Uula Aurén Helsingfors Simsällskap 1991 91A202 25m 27.71
11 630 Erik Nurmi Vanders 2001 01A470 25m 27.74
12 625 Tapio Junninen Vanders 1995 95A553 25m 27.83
13 205 Miika Tolvanen Joensuun Uimaseura ry 1996 96A432 25m 28.03
14 565 Atte Kulmala Uinti Tampere 1998 98B262 25m 28.03
15 628 Matias Hjelm Vanders 2002 02A098 25m 28.16
16 125 Miika Pentti Cetus Espoo 1997 97A163 25m 28.27
17 439 Joni Lairola Aurajoen Uinti Ry 1992 92A232 25m 28.33
18 280 Juha Kollin Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
1993 93A900 25m 28.34
19 58 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap 2004 04B010 25m 28.51
20 372 Jyri Lähde TaTu Tampere 1996 96B234 25m 28.55
21 144 Tuomas Jokinen Cetus Espoo 2001 01A556 25m 28.62
22 35 Bruce Clayhills Helsingfors Simsällskap 1997 97A983 25m 28.68
23 210 Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura ry 2000 00A565 25m 28.70
24 404 Lauri Elomaa Åbo Simklubb 2000 00A761 25m 28.75
25 523 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2003 03A382 25m 28.82
26 307 Juha Hyvärinen Hämeenlinnan Uimaseura 1998 98A057 25m 28.90
27 149 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo 2002 02A241 25m 28.93
28 133 Joel Knaapi Cetus Espoo 2001 01A132 25m 28.94
29 667 Eetu Malvela Kampuksen Plaani 2000 00B072 25m 28.95
30 143 Eerikki Laitala Cetus Espoo 2001 01A548 25m 28.99
31 218 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 29.19
32 148 Verneri Viisanen Cetus Espoo 2002 02A281 25m 29.25
33 513 Jesse Laukkanen Swimming Club Vuokatti 1996 96A788 25m 29.34
34 124 Jari Schwarte Cetus Espoo 1990 90A017 25m 29.48
35 548 Walentin Koskinen Uinti Tampere 2000 00A343 25m 29.64
36 448 Oskari Arvo Aurajoen Uinti Ry 2002 02A525 25m 29.70
37 211 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura ry 2001 01A340 25m 29.72
38 51 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap 2001 01B151 25m 29.75
39 207 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura ry 1999 99A294 25m 29.78
40 541 Jussi Leinonen Uinti Tampere 1991 91A087 25m 29.98
41 666 Julius Nyberg Kampuksen Plaani 2002 02A459 25m 30.07
42 309 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A015 25m 30.12
43 19 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2001 01B140 25m 30.20
44 38 Pyry Nurminen Helsingfors Simsällskap 25m 30.21
2001 01A673
45 528 Henri Koski Gladius Kirkkonummi 25m 30.22
2000 00A803
46 222 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura 25m 30.24
2001 01A675
47 459 Konsta Kallinen Oulun Lohet 25m 30.29
1999 99A049
48 475 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 25m 30.30
2003 03A020
49 417 Eemil Kankare Åbo Simklubb 25m 30.31
2003 03A474
50 22 Niilo Olander Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
25m 30.32
2001 01B360
51 366 Petr Pankratov TaTu Tampere 2002 02A061 25m 30.38
52 539 Eetu Nyrhinen Uinti Tampere 2000 00A005 25m 30.47
53 227 Saku Romo Lahden Uimaseura 2000 00A504 25m 30.53
54 654 Benjamin Kangas Uimaseura Aquila 2002 02A659 25m 30.61
55 231 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura 2001 01B030 25m 30.75
56 381 Oskar Turunen TaTu Tampere 2003 03A822 25m 30.75
57 551 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 25m 30.77
58 474 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 2002 02A093 25m 31.07
59 636 Eetu Einto Vanders 2001 01A927 25m 31.10
60 564 Joona Kortteinen Uinti Tampere 2003 03A195 25m 31.11
61 378 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere 2004 04A174 25m 31.14
62 238 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A437 25m 31.16
63 469 Noa Mäkelä Oulun Uinti 1906 2001 01A112 25m 31.21
64 104 Onni Äijälä Riihimäen Uimaseura 2004 04A344 25m 31.22
65 458 Henrik Siltari Kemin Uimaseura 2002 02A355 25m 31.28
66 471 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 2001 01A253 25m 31.35
67 203 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura 2003 03A686 25m 31.38
68 168 Oskari Repo Cetus Espoo 2003 03A824 25m 31.38
69 519 Aleksi Seger Octopus Lohja 2001 01A401 25m 31.52
70 569 Samuel Sainio Uinti Tampere 2005 05A041 25m 31.59
2019-12-11 20.52.23 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner