2020-03-29   05:47:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM-Uinnit 25m 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Document
Start list
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
Place: Tampereen uintikeskus Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet
Alkukilpailu 1 (7), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
10.50
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
288 3 Lucas Lydman 2005 VUS-VSS 1:00.94 25m
120 4 Ruslan Samrin 2001 SiWa 1:00.60 25m
475 5 Paavo Erkinaro 2003 OU 1:00.62 25m
222 6 Ohto Pihlajamäki 2001 KuUS 1:01.05 25m
7 25m
8 25m
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet Alkukilpailu 2 (7), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.51
256 1 Jiri Järvinen 2001 SWIM 1:00.48 25m
255 2 Veeti Veijonen 2001 SWIM 1:00.10 25m
237 3 Niko Matela 2003 LrU 59.97 25m
139 4 Otto Sormunen 2002 Cetus 59.65 25m
143 5 Eerikki Laitala 2001 Cetus 59.71 25m
323 6 Lauri-Luukas Jäntti 2002 PUS 1:00.06 25m
363 7 Pirkka Perkola 2001 TaTU 1:00.26 25m
240 8 Tatu Saareks 2003 LrU 1:00.50 25m
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet Alkukilpailu 3 (7), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.53
511 1 Ville Korpilähde 2002 SCR 59.64 25m
99 2 Elias Saarinen 2002 RiUS 59.41 25m
654 3 Benjamin Kangas 2002 AQUILA 59.10 25m
282 4 Robin Söderholm 2002 VUS-VSS 58.13 25m
145 5 Leo Mikkonen 2002 Cetus 58.70 25m
179 6 Daniel Rinne 2002 Cetus 59.36 25m
85 7 Joonas Maaranen 2004 HyUS 59.56 25m
161 8 Niklas Hatakka 2003 Cetus 59.64 25m
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet Alkukilpailu 4 (7), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.54
212 1 Akseli Kontiainen 2002 JoUS 57.87 25m
287 2 Simon Ravals 2003 VUS-VSS 57.80 25m
383 3 Efim Romanov 2002 TaTU 57.16 25m
285 4 Alex Lydman 2003 VUS-VSS 56.99 25m
149 5 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus 57.08 25m
374 6 Lassi Niemi 2004 TaTU 57.20 25m
571 7 Eemeli  Leinonen 2002 UiTa 57.86 25m
158 8 Oscar Skjäl 2002 Cetus 58.06 25m
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet Alkukilpailu 5 (7), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
10.56
Entry time
Pool
Start:
226 1 Jasu Ovaskainen 2002 LaUS 56.59 25m
150 2 Luukas Vainio 2003 Cetus 55.64 25m
40 3 Marcus Forsel 2003 HSS 55.40 25m
456 4 Ronny Brännkärr 2002 KemTU 54.91 25m
209 5 Veeti Ruohtula 2001 JoUS 55.35 25m
445 6 Ibrahim Ezzat 2002 AUi 55.50 25m
258 7 Alexander Kislitsyn 2001 SWIM 56.51 25m
470 8 Lasse Pulkkinen 2002 OU 56.91 25m
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet Alkukilpailu 6 (7), Senior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.57
1 25m
672 2 Arttu Vänttinen 1996 UH 58.26 25m
113 3 Juho Seppälä 1999 SiWa 56.88 25m
351 4 Anton Herrala 1993 TaTU 52.04 25m
468 5 Arttu Erkinaro 1992 OU 54.57 25m
279 6 Nico Palotie 1992 VUS-VSS 57.57 25m
512 7 Niko Korhonen 1993 SCV 58.87 25m
8 25m
Event 42, 100m Perhosuinti Miehet Alkukilpailu 7 (7), Senior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.59
459 1 Konsta Kallinen 1999 OuLo 58.89 25m
42 2 Emil Perkkiö 2000 HSS 58.09 25m
398 3 Jani-Markus Sula 1999 ÅSK 56.34 25m
33 4 Riku Pöytäkivi 1993 HSS 51.16 25m
546 5 Eemil Varho 1997 UiTa 53.91 25m
86 6 Martti Tervanen 2000 JUK 57.24 25m
510 7 Topi Lukkarinen 2000 SCR 58.38 25m
8 25m
2019-12-14 08.46.17 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner