2020-03-29   05:49:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM-Uinnit 25m 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Document
Start list
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
Place: Tampereen uintikeskus Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet
Alkukilpailu 1 (9), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
12.05
Entry time
Pool
Start:
323 1 Lauri-Luukas Jäntti 2002 PUS 25.10 25m
99 2 Elias Saarinen 2002 RiUS 25.07 25m
556 3 Akseli Hakala 2003 UiTa 24.99 25m
666 4 Julius Nyberg 2002 Plaani 24.96 25m
516 5 Benjamin Evans 2003 SCV 24.99 25m
87 6 Juuso Rahikainen 2003 JUK 25.04 25m
419 7 Aapo Kinnunen 2004 ÅSK 25.09 25m
8 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 2 (9), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.06
373 1 Elias Laine 2002 TaTU 24.92 25m
445 2 Ibrahim Ezzat 2002 AUi 24.66 25m
379 3 Eero Rautaporras 2005 TaTU 24.64 25m
484 4 Olli-Pekka Pietarila 2003 OU 24.55 25m
448 5 Oskari Arvo 2002 AUi 24.61 25m
553 6 Tatu Hapuoja 2003 UiTa 24.65 25m
537 7 Rasmus Sarre 2001 ORCA 24.75 25m
519 8 Aleksi Seger 2001 Octopus 24.94 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 3 (9), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.07
120 1 Ruslan Samrin 2001 SiWa 24.50 25m
309 2 Timi Torkkel 2001 HäUS 24.46 25m
160 3 Isak Gramén 2001 Cetus 24.45 25m
285 4 Alex Lydman 2003 VUS-VSS 24.35 25m
258 5 Alexander Kislitsyn 2001 SWIM 24.35 25m
88 6 Onni-Kalle Luomala 2002 JUK 24.46 25m
222 7 Ohto Pihlajamäki 2001 KuUS 24.48 25m
95 8 Joonas Cranston 2003 NumKis 24.51 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 4 (9), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.08
179 1 Daniel Rinne 2002 Cetus 24.28 25m
119 2 Miro Merinen 2003 SiWa 24.25 25m
652 3 Henri Heikkilä 2003 AQUILA 24.11 25m
43 4 Rasmus Söderholm 2002 HSS 24.03 25m
145 5 Leo Mikkonen 2002 Cetus 24.10 25m
273 6 Jesse Anttila 2002 KUS-GSS 24.20 25m
469 7 Noa Mäkelä 2001 OU 24.26 25m
158 8 Oscar Skjäl 2002 Cetus 24.29 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 5 (9), Junior
ID
Lane
Name
Born
Club
12.09
Entry time
Pool
Start:
231 1 Petteri Haverinen 2001 LaUS 23.80 25m
287 2 Simon Ravals 2003 VUS-VSS 23.65 25m
133 3 Joel Knaapi 2001 Cetus 23.54 25m
627 4 Kalle Mäkinen 2002 Vanders 22.40 25m
209 5 Veeti Ruohtula 2001 JoUS 23.04 25m
676 6 Alexander Malyshkov 2004 SalU 23.59 25m
635 7 Danil Seksenov 2004 Vanders 23.68 25m
146 8 Eemil Kylmä 2001 Cetus 23.87 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 6 (9), Senior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.10
1 25m
246 2 Viktor Thodin 2000 JS-PU 24.18 25m
42 3 Emil Perkkiö 2000 HSS 24.15 25m
207 4 Roope Eiserbeck 1999 JoUS 24.11 25m
126 5 Valtteri Eloranta 1992 Cetus 24.11 25m
442 6 Johannes Lindroos 1996 AUi 24.16 25m
398 7 Jani-Markus Sula 1999 ÅSK 24.23 25m
8 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 7 (9), Senior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.11
357 1 Reko Patinen 1998 TaTU 23.96 25m
29 2 Lassi Ohtonen 1992 HSS 23.41 25m
558 3 Jakob Sievers 2000 UiTa 23.05 25m
26 4 Andrei Tuomola 1989 HSS 22.06 25m
355 5 Juho Eerola 1995 TaTU 22.89 25m
468 6 Arttu Erkinaro 1992 OU 23.25 25m
279 7 Nico Palotie 1992 VUS-VSS 23.78 25m
307 8 Juha Hyvärinen 1998 HäUS 24.10 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 8 (9), Senior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.12
437 1 Onni Kuronen 2000 Pyry 23.90 25m
319 2 Toni Knuutila 1993 PUS 23.28 25m
354 3 Teemu Viitanen 1992 TaTU 22.96 25m
351 4 Anton Herrala 1993 TaTU 21.43 25m
536 5 Alexey Belfer 2000 ORCA 22.54 25m
353 6 Roope Kastarinen 1994 TaTU 23.20 25m
217 7 Mikael Laakso 1997 KoU 23.44 25m
113 8 Juho Seppälä 1999 SiWa 24.00 25m
Event 48, 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu 9 (9), Senior
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.13
86 1 Martti Tervanen 2000 JUK 23.88 25m
24 2 Leevi Lehti 2000 HSS 23.26 25m
356 3 Matias Tyry 1993 TaTU 22.95 25m
181 4 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus 20.88 25m
542 5 Jaakko Rautalin 1989 UiTa 22.53 25m
459 6 Konsta Kallinen 1999 OuLo 23.08 25m
513 7 Jesse Laukkanen 1996 SCV 23.44 25m
280 8 Juha Kollin 1993 VUS-VSS 23.96 25m
2019-12-14 08.46.20 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner