2020-04-03   04:56:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM-Uinnit 25m 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Document
Entry List
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
Place: Tampereen uintikeskus Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019
36 100m Sekauinti Miehet All ages
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 250 Teemu Vuorela Swimming Jyväskylä 1994 94A789 25m 53.52
2 96 Niko Mäkelä Riihimäen Uimaseura 1998 98A679 25m 55.46
3 466 Miro Vasko Oulun Uinti 1906 1993 93A337 25m 55.48
4 456 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit 2002 02A150 25m 55.59
5 127 Tuomas Kiviluoma Cetus Espoo 1993 93A444 25m 55.66
6 217 Mikael Laakso Kouvolan Uimarit 1997 97A008 25m 56.72
7 545 Kalle Pyykkönen Uinti Tampere 1996 96A549 25m 56.75
8 209 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura ry 2001 01A193 25m 57.15
9 630 Erik Nurmi Vanders 2001 01A470 25m 57.32
10 24 Leevi Lehti Helsingfors Simsällskap 2000 00A000 25m 57.36
11 558 Jakob Sievers Uinti Tampere 2000 00A730 25m 57.52
12 40 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap 2003 03A127 25m 57.59
13 358 Tony Eriksson TaTu Tampere 1995 95A861 25m 57.69
14 207 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura ry 1999 99A294 25m 57.94
15 205 Miika Tolvanen Joensuun Uimaseura ry 1996 96A432 25m 58.08
16 513 Jesse Laukkanen Swimming Club Vuokatti 1996 96A788 25m 58.39
17 546 Eemil Varho Uinti Tampere 1997 97A537 25m 58.47
18 125 Miika Pentti Cetus Espoo 1997 97A163 25m 58.58
19 357 Reko Patinen TaTu Tampere 1998 98A336 25m 59.25
20 405 Jesper Lietzén Åbo Simklubb 2002 02A171 25m 59.45
21 218 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 59.66
22 551 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 25m 59.68
23 212 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura ry 2002 02A455 25m 59.73
24 282 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2002 02A224 25m 59.74
25 285 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2003 03A218 25m 59.79
26 133 Joel Knaapi Cetus Espoo 2001 01A132 25m 59.80
27 144 Tuomas Jokinen Cetus Espoo 2001 01A556 25m 59.83
28 448 Oskari Arvo Aurajoen Uinti Ry 25m 59.89
2002 02A525
29 484 Olli-Pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 25m 1:00.11
2003 03A223
30 126 Valtteri Eloranta Cetus Espoo 25m 1:00.15
1992 92A273
31 541 Jussi Leinonen Uinti Tampere 25m 1:00.39
1991 91A087
32 211 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura ry 25m 1:00.49
2001 01A340
33 227 Saku Romo Lahden Uimaseura 25m 1:00.82
2000 00A504
34 225 Atte Pennanen Lahden Uimaseura 25m 1:00.86
2001 01A161
35 457 Toni Lipponen Kemin Työväen Uimarit 25m 1:00.88
2003 03A125
36 475 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 25m 1:00.96
2003 03A020
37 179 Daniel Rinne Cetus Espoo 25m 1:01.12
2002 02B263
38 309 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura 25m 1:01.15
2001 01A015
39 553 Tatu Hapuoja Uinti Tampere 25m 1:01.37
2003 03A010
40 119 Miro Merinen Simmis Wanda ry 25m 1:01.50
2003 03A695
41 143 Eerikki Laitala Cetus Espoo 25m 1:01.71
2001 01A548
42 281 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
25m 1:02.14
2001 01A078
43 255 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä 2001 01A297 25m 1:02.51
44 19 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2001 01B140 25m 1:02.56
45 519 Aleksi Seger Octopus Lohja 2001 01A401 25m 1:02.65
46 363 Pirkka Perkola TaTu Tampere 2001 01A240 25m 1:02.72
47 469 Noa Mäkelä Oulun Uinti 1906 2001 01A112 25m 1:02.74
48 172 Roni Severinkangas Cetus Espoo 2003 03A907 25m 1:02.83
49 87 Juuso Rahikainen Järvenpään Uintiklubi ry 2003 03A265 25m 1:02.90
50 381 Oskar Turunen TaTu Tampere 2003 03A822 25m 1:02.90
51 323 Lauri-Luukas Jäntti Porin Uimaseura 2002 02A816 25m 1:02.98
2019-12-11 20.52.37 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner