Ohjelma Speedo Carnival
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Selkäuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
35 |
|
Karla Tiainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:08.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
241 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
588 |
|
Polina Timofejeva |
2005 |
Viimsi Veeklubi |
EST |
1:09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
528 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
223 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
229 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
252 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
254 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
274 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
261 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
250 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
273 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
245 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
315 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
282 |
|
Sofia Rinne |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
36 |
|
Veera Korsoff |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
548 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
267 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
272 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
212 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
227 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
520 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
55 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
423 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
66 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
233 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
145 |
|
Sofie Nauklér |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
536 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
325 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Malin Lindblom |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
354 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
248 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
172 |
|
Daniela Sohlman |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
345 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
280 |
|
Saara Raulos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
278 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
117 |
|
Veera Mustonen |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
333 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
316 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
516 |
|
Milla Liimatainen |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
292 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
183 |
|
Emilia Wall |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
116 |
|
Kätlin Ploompuu |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
464 |
|
Esther Reunala |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
190 |
|
Sanni Aarnivuo |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
188 |
|
Jonna Kurki |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
46 |
|
Unna Korja |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
337 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
448 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
FIN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
546 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
41 |
|
Lily Päivänen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
255 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
246 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
539 |
|
Nina Sundberg |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
310 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
318 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
277 |
|
Emma Autio |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
288 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
105 |
|
Jenna Helminen |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
93 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
467 |
|
Milja Vuori |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
537 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
378 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
130 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
270 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
225 |
|
Venla Varvikko |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
297 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
561 |
|
Ilona Kallio |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
506 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
111 |
|
Helmi Kittelä |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
480 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
128 |
|
Emma Pellikka |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
567 |
|
Veera Ahvenainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
489 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
53 |
|
Minea Partanen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
459 |
|
Ella Palovaara |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
192 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
178 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
514 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
21 |
|
Peppiina Piminäinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
91 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
360 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
307 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
85 |
|
Siiri Tapaninen |
2009 |
HTU Stadi |
FIN |
1:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
321 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
591 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:35.29 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
92 |
127 |
|
Aino Leipijärvi |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
474 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
62 |
|
Olivia Aravirta |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
332 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
594 |
|
Vilma Hyllinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.32 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
97 |
202 |
|
Irina Karvonen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
388 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
389 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
425 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
347 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
8 |
|
Emma Sund |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
303 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
379 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
422 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
335 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
324 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
362 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
572 |
|
Lotte Borremans |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
574 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
61 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
18 |
|
Maija Sinisalo |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
407 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
194 |
|
Venla Hoffren |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
121 |
|
Rosa Perikangas |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
343 |
|
Fanni Laakkio |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
199 |
|
alisa myllykoski |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
72 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
200 |
|
Milda Leppäluoto |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
404 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
356 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
60 |
|
Iiris Kostiainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
359 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
596 |
|
Valeria Karppi |
2007 |
Stadin Delfiinit |
FIN |
1:43.22 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
125 |
189 |
|
Lotta Jokinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
484 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
195 |
|
Mea Ingram |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
371 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
76 |
|
Saara Holmberg |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
370 |
|
Bea Kortelainen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
118 |
|
Kaisla Paalanen |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
571 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
348 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
124 |
|
Emma Kaivola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
69 |
|
Aino Hakkarainen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
408 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
575 |
|
Lotta Fonsén |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:46.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
405 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
320 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
381 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
65 |
|
Amelie Hillers |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
285 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
126 |
|
Iiris Tuukkanen |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
135 |
|
Aino Lindholm |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
73 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
429 |
|
Almaleena Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
376 |
|
Helena Kujamo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
430 |
|
Elsaliisa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
428 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
19 |
|
Anastasia-Aleksandra Peltonen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
22 |
|
Katariina Karvonen |
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
2:07.87 |
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
152 |
94 |
|
Anni Perälä |
|
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
153 |
81 |
|
Nelma Vuorre |
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
154 |
162 |
|
Saga Korhonen |
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
155 |
30 |
|
Ellen Kuusela |
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
156 |
197 |
|
Veea Laakso |
|
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
157 |
491 |
|
Amanda Uusitalo |
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
158 |
209 |
|
Lumia Malmström |
|
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
157 |
|
Andrea Rokkanen |
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
83 |
|
Aurora Pimenoff |
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
198 |
|
Noora Kuosmanen |
|
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
162 |
492 |
|
Miia Salminen |
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
417 |
|
Lila Eskola |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
80 |
|
Vivian Oker-Blom |
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
17 |
|
Ida Lindström |
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 17.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|