2020-04-01   08:20:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Start list
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt
Final 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
09:30
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
28 3 Linnea Stolt 2008 BS-PU 50m
396 4 Sarisha Agarwal 2008 Cetus 50m
439 5 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:32
420 1 Erika Lilja 2008 Cetus 50m
206 2 Sara Pynnönen 2010 SiWa 1:12.50 50m
20 3 Lily Pettersson 2010 BS-PU 1:01.64 50m
210 4 Jemina Suomela 2010 SiWa 58.83 50m
207 5 Elma Haunia 2010 SiWa 59.37 50m
25 6 Kerttu Rusanen 2008 BS-PU 1:02.02 50m
29 7 Ellen Lundell 2009 BS-PU 50m
31 8 Sanni Ahvenniemi 2009 BS-PU 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:33
603 1 Zoia Senko 2010 SD 54.56 50m
203 2 Siiri Pynnönen 2008 SiWa 54.17 50m
382 3 Jade Vanhala 2010 Cetus 53.10 50m
394 4 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus 52.65 50m
445 5 Venla Tolvanen 2010 HaUS 52.83 50m
391 6 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus 53.21 50m
412 7 Isabel Oravainen 2010 Cetus 54.31 50m
415 8 Seera Kanerva 2010 Cetus 55.07 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:34
285 1 Pinja Kotakoski 2008 Cetus 52.49 50m
414 2 Helmi Illukka 2010 Cetus 52.25 50m
413 3 Louna Kiuru 2008 Cetus 51.72 50m
99 4 Viivi Paavola 2009 JUK 50.78 50m
101 5 Melania Smirnova 2010 JUK 51.28 50m
418 6 Emelia Jormanainen 2010 Cetus 51.79 50m
134 7 Helmi Olander 2008 RiUS 52.44 50m
493 8 Ilona Lehtonen 2008 Gladius 52.56 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
09:36
Entry time
Pool
Start:
365 1 Kaisli Ruha 2010 Cetus 49.98 50m
324 2 Anna Ryhänen 2008 Cetus 49.82 50m
406 3 Susanna Ilina 2010 Cetus 48.82 50m
372 4 Emma Grönberg 2010 Cetus 47.97 50m
542 5 Auli Hakkarainen 2009 Vanders 48.18 50m
384 6 Eerika Miettinen 2010 Cetus 49.41 50m
110 7 Eerika Savulahti 2008 RiUS 49.92 50m
486 8 Ines Kuorilehto 2009 Gladius 50.09 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 6 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:37
353 1 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus 47.04 50m
347 2 Iiris Myllymäki 2008 Cetus 46.61 50m
404 3 Venny Snellman 2009 Cetus 46.47 50m
491 4 Amanda Uusitalo 2008 Gladius 45.89 50m
51 5 Viktoria Tuominen 2010 HSS 46.32 50m
403 6 Johanna Juntunen 2010 Cetus 46.56 50m
566 7 Emma Palmos 2008 Vanders 46.62 50m
484 8 Ava Herranen 2009 Gladius 47.84 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 7 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:38
335 1 Lotta Martikainen 2008 Cetus 45.50 50m
303 2 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus 44.89 50m
599 3 Alisa Naskal 2009 SD 44.67 50m
550 4 Lilia Jyvä 2009 Vanders 44.23 50m
431 5 kirke nurmist 2009 Cetus 44.41 50m
488 6 Iida Pahkala 2010 Gladius 44.81 50m
540 7 Aleksandra Lopatina 2009 Vanders 45.22 50m
98 8 Tara Hallia 2010 JUK 45.51 50m
Event 1, 50m Selkäuinti Tytöt Final 8 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:39
307 1 Minni Kovalainen 2008 Cetus 42.60 50m
340 2 Liinu Nevalainen 2009 Cetus 41.46 50m
297 3 Riinu Hotulainen 2008 Cetus 40.85 50m
451 4 Awa Laukkanen 2008 LaUS 38.77 50m
316 5 Saga Linnosaari 2008 Cetus 39.28 50m
337 6 Hilma Mannersalo 2008 Cetus 40.88 50m
567 7 Veera Ahvenainen 2008 Vanders 42.45 50m
270 8 Jade Brelo 2008 Cetus 42.90 50m
2020-02-01 10:42:32 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner