2020-04-08   20:58:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Start list
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:27
Entry time
Pool
Start:
158 1 Artur Hakala 2009 SGR 50m
602 2 Adrian Banar 2008 SD 50m
564 3 Samuli Liikamaa 2008 Vanders 50m
416 4 Moritz Kull 2009 Cetus 50m
601 5 Daniel Santala 2009 SD 50m
578 6 Daniel Kuismin 2010 Cetus 50m
552 7 Onni Tuohino 2008 Vanders 50m
426 8 Adam Milczarek 2009 Cetus 50m
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:28
322 1 Eino Lantto 2008 Cetus 1:02.48 50m
355 2 Artemiy Andreev 2009 Cetus 58.73 50m
283 3 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus 50.13 50m
26 4 Oliver Laitinen 2008 BS-PU 49.97 50m
306 5 Akseli Savolainen 2007 Cetus 50.03 50m
70 6 Ilkka Itkonen 2008 HSS 50.91 50m
424 7 Onni Harja 2008 Cetus 59.33 50m
326 8 Joona Silander 2009 Cetus 1:11.54 50m
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:30
350 1 Atte Malinen 2008 Cetus 48.32 50m
95 2 Oskar Huotari 2008 JUK 47.23 50m
63 3 Eero Tandefelt-Kauste 2008 HSS 46.04 50m
33 4 Artem Shorokhov 2008 BS-PU 44.99 50m
144 5 Aarni Rahkonen 2009 SGR 45.47 50m
153 6 Carl-Victor Nykvist 2007 SGR 46.70 50m
74 7 Cole Wagner 2008 HSS 48.27 50m
565 8 Esa Währn 2008 Vanders 48.98 50m
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:31
604 1 Kevin Kaznakov 2009 SD 44.78 50m
86 2 Leo Kervinen 2008 HTU Stadi 44.48 50m
150 3 Angelos Toledos 2007 SGR 43.91 50m
275 4 Mikael Suni 2007 Cetus 43.52 50m
71 5 Niila Tukiala 2009 HSS 43.56 50m
132 6 Joel Kontio 2009 RiUS 43.96 50m
67 7 Rudi Stolt 2007 HSS 44.66 50m
385 8 Joona Salminen 2008 Cetus 44.79 50m
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:32
Entry time
Pool
Start:
597 1 Antony Tran 2009 SD 42.75 50m
463 2 Sasu Koivunen 2008 Octopus 42.55 50m
293 3 Tommi Mosconi 2008 Cetus 41.26 50m
266 4 Joonas Keränen 2007 Cetus 40.69 50m
600 5 Timur Gerasimenko 2009 SD 41.10 50m
541 6 Lauri Rantsi 2008 Vanders 41.79 50m
77 7 Ahti Parviainen 2008 HSS 42.65 50m
304 8 Leo Tuomainen 2008 Cetus 43.52 50m
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:33
544 1 Elias Nord 2008 Vanders 40.18 50m
263 2 Lenni Nevalainen 2007 Cetus 39.29 50m
357 3 Topias Toivanen 2007 Cetus 38.79 50m
68 4 Adam Isaev 2008 HSS 38.25 50m
317 5 Eljas Pekkola 2007 Cetus 38.29 50m
323 6 Roope Liimatainen 2007 Cetus 39.01 50m
427 7 Noah El-Nagdy 2007 Cetus 39.75 50m
47 8 Tuli Hakkarainen 2008 HSS 40.20 50m
Event 12, 50m Perhosuinti Pojat Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:34
299 1 Severi Tammihovi 2009 Cetus 38.03 50m
301 2 Lenni Syvänen 2007 Cetus 37.11 50m
92 3 Ville-Veikko Luomala 2007 JUK 35.95 50m
50 4 Leevi Pixa 2007 HSS 34.57 50m
351 5 Ilmari Nieminen 2007 Cetus 34.63 50m
286 6 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus 36.77 50m
146 7 Amos Mäkilä 2007 SGR 37.46 50m
9 8 Frans Nyström 2008 BS-PU 38.13 50m
2020-02-01 10:43:00 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner