2020-04-08   02:27:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Start list
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt
Final 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:35
Entry time
Pool
Start:
1 50m
470 2 Alina Pesonen 2007 Octopus 50m
201 3 Nea Vilén 2007 SiWa 50m
573 4 Emma Tissari 2007 NU 50m
15 5 Pipsa Linteri 2006 BS-PU 50m
18 6 Maija Sinisalo 2007 BS-PU 50m
310 7 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus 50m
8 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:38
112 1 Vieno Niemi 2007 RiUS 50m
425 2 Anjelica Sood 2007 Cetus 3:23.81 50m
184 3 Viia Tossavainen 2007 SiWa 3:14.73 50m
592 4 Ella Meriläinen 2006 HSS 3:01.09 50m
318 5 Vivian Vesa 2006 Cetus 3:02.04 50m
19 6 Anastasia-Aleksandra Peltonen 2007 BS-PU 3:19.32 50m
114 7 Aino Nokikuru 2007 RiUS 50m
386 8 Viivi Olkkonen 2005 Cetus 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:42
8 1 Emma Sund 2005 BS-PU 2:59.56 50m
287 2 Emma Nissinen 2007 Cetus 2:56.98 50m
127 3 Aino Leipijärvi 2007 RiUS 2:55.27 50m
472 4 Waula Taimela 2005 Gladius 2:51.89 50m
568 5 Hertta Katajisto 2007 NU 2:54.83 50m
260 6 Olesia Leshchuk 2006 Cetus 2:56.89 50m
591 7 Alma Westerholm 2007 HSS 2:59.12 50m
383 8 Ida Ekman 2006 Cetus 2:59.89 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:45
497 1 Lada Belozjorova 2006 ORCA 2:45.47 50m
377 2 Iida Saarikoski 2006 Cetus 2:41.26 50m
331 3 Ida Savolainen 2007 Cetus 2:38.96 50m
64 4 Naomi Hillers 2007 HSS 2:38.15 50m
78 5 Iris Rautiainen 2005 HSS 2:38.63 50m
489 6 Ellen Kivistö 2005 Gladius 2:40.53 50m
469 7 Janna Flinkman 2005 Octopus 2:42.09 50m
109 8 Senni Hokkanen 2006 RiUS 2:46.08 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:49
Entry time
Pool
Start:
295 1 Nea Hollström 2005 Cetus 2:36.99 50m
56 2 Vieno Virtanen 2006 HSS 2:35.73 50m
535 3 Veera Oila 2007 Vanders 2:35.45 50m
102 4 Anita Mäkinen 2007 NumKis 2:34.24 50m
327 5 Ella Kalliokari 2006 Cetus 2:35.00 50m
334 6 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus 2:35.72 50m
517 7 Liina Saario 2006 ORCA 2:36.18 50m
125 8 Annu Pasma 2006 RiUS 2:37.49 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 6 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:52
319 1 Ida Paaskoski 2007 Cetus 2:33.25 50m
300 2 Siiri Päivärinta 2005 Cetus 2:31.03 50m
53 3 Minea Partanen 2005 HSS 2:29.83 50m
530 4 Ada Oila 2005 Vanders 2:29.03 50m
349 5 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus 2:29.24 50m
333 6 Ronja Ristevirta 2005 Cetus 2:30.05 50m
529 7 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders 2:32.04 50m
513 8 Ronja Kero 2005 ORCA 2:33.36 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 7 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:54
533 1 Rebekka Ritmala 2006 Vanders 2:27.23 50m
325 2 Milka Marjakaarto 2007 Cetus 2:25.90 50m
55 3 Ariel Julienne Jämsen 2006 HSS 2:24.81 50m
454 4 Meri Elo 2006 SWIM 2:22.83 50m
222 5 Lotta Nurminen 2005 TuUS 2:24.80 50m
292 6 Ellen Lindell 2007 Cetus 2:25.88 50m
534 7 Milla Kiviranta 2006 Vanders 2:27.22 50m
59 8 Ella Kostiainen 2006 HSS 2:27.51 50m
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt Final 8 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:57
526 1 Essi Ahvenainen 2005 Vanders 2:21.25 50m
528 2 Iina Rissanen 2005 Vanders 2:20.88 50m
237 3 Laura Kousa 2005 Cetus 2:20.36 50m
242 4 Louna Kasvio 2006 Cetus 2:11.87 50m
278 5 Helmi Räsänen 2006 Cetus 2:18.04 50m
226 6 Emmi Nieminen 2006 Cetus 2:20.78 50m
252 7 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus 2:21.25 50m
315 8 Cécilia Richard 2006 Cetus 2:22.77 50m
2020-02-01 10:43:01 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner