2020-04-04   21:16:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Start list
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt
Final 1 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:10
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
575 3 Lotta Fonsén 2006 NU 50m
157 4 Andrea Rokkanen 2007 SGR 50m
550 5 Lilia Jyvä 2009 Vanders 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 2 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:11
28 1 Linnea Stolt 2008 BS-PU 50m
29 2 Ellen Lundell 2009 BS-PU 50m
30 3 Ellen Kuusela 2008 BS-PU 1:51.23 50m
396 4 Sarisha Agarwal 2008 Cetus 1:49.37 50m
25 5 Kerttu Rusanen 2008 BS-PU 1:50.24 50m
22 6 Katariina Karvonen 2007 BS-PU 1:51.52 50m
162 7 Saga Korhonen 2009 SGR 50m
203 8 Siiri Pynnönen 2008 SiWa 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 3 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:13
126 1 Iiris Tuukkanen 2008 RiUS 1:48.08 50m
197 2 Veea Laakso 2007 SiWa 1:47.34 50m
31 3 Sanni Ahvenniemi 2009 BS-PU 1:46.49 50m
73 4 Sofia Sundell 2009 HSS 1:42.05 50m
417 5 Lila Eskola 2009 Cetus 1:42.27 50m
429 6 Almaleena Mänttäri 2009 Cetus 1:46.98 50m
486 7 Ines Kuorilehto 2009 Gladius 1:47.48 50m
81 8 Nelma Vuorre 2009 HSS 1:49.11 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 4 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:16
571 1 Ursula Tamminen 2008 NU 1:39.43 50m
430 2 Elsaliisa Mänttäri 2009 Cetus 1:39.26 50m
198 3 Noora Kuosmanen 2009 SiWa 1:38.85 50m
209 4 Lumia Malmström 2008 SiWa 1:37.46 50m
83 5 Aurora Pimenoff 2008 HSS 1:38.34 50m
522 6 Ella Liimatainen 2009 ORCA 1:39.17 50m
491 7 Amanda Uusitalo 2008 Gladius 1:39.37 50m
572 8 Lotte Borremans 2008 NU 1:41.05 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 5 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:18
Entry time
Pool
Start:
131 1 Venni Niemi 2009 RiUS 1:37.26 50m
376 2 Helena Kujamo 2008 Cetus 1:35.79 50m
428 3 Sofia Lausala 2008 Cetus 1:35.29 50m
363 4 Adela Sundberg 2008 Cetus 1:34.68 50m
452 5 Aida Laukkanen 2009 LaUS 1:35.10 50m
493 6 Ilona Lehtonen 2008 Gladius 1:35.47 50m
17 7 Ida Lindström 2009 BS-PU 1:35.83 50m
99 8 Viivi Paavola 2009 JUK 1:37.27 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 6 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:20
342 1 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus 1:34.10 50m
285 2 Pinja Kotakoski 2008 Cetus 1:32.74 50m
94 3 Anni Perälä 2007 JUK 1:32.34 50m
596 4 Valeria Karppi 2007 SD 1:31.80 50m
135 5 Aino Lindholm 2008 RiUS 1:32.03 50m
562 6 Alysa Saarelainen 2009 Vanders 1:32.59 50m
399 7 Sanni Hakulinen 2008 Cetus 1:33.28 50m
159 8 Vanessa Nylund 2009 SGR 1:34.21 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 7 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:21
195 1 Mea Ingram 2008 SiWa 1:31.45 50m
114 2 Aino Nokikuru 2007 RiUS 1:30.70 50m
200 3 Milda Leppäluoto 2009 SiWa 1:30.46 50m
80 4 Vivian Oker-Blom 2009 HSS 1:30.10 50m
398 5 Iina Hakulinen 2008 Cetus 1:30.30 50m
202 6 Irina Karvonen 2008 SiWa 1:30.57 50m
408 7 Kristina Lindroos 2008 Cetus 1:30.86 50m
471 8 Kiti Nurmi 2007 Octopus 1:31.68 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 8 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:23
407 1 Shreshta Balajee 2008 Cetus 1:29.41 50m
470 2 Alina Pesonen 2007 Octopus 1:29.34 50m
359 3 Aada Tuononen 2009 Cetus 1:29.07 50m
85 4 Siiri Tapaninen 2009 HTU Stadi 1:28.13 50m
356 5 Raakel Rihte 2008 Cetus 1:28.79 50m
542 6 Auli Hakkarainen 2009 Vanders 1:29.23 50m
431 7 kirke nurmist 2009 Cetus 1:29.36 50m
19 8 Anastasia-Aleksandra Peltonen 2007 BS-PU 1:30.09 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 9 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:25
194 1 Venla Hoffren 2009 SiWa 1:27.95 50m
110 2 Eerika Savulahti 2008 RiUS 1:27.67 50m
514 3 Olga Kaiser 2008 ORCA 1:26.72 50m
540 4 Aleksandra Lopatina 2009 Vanders 1:26.68 50m
567 5 Veera Ahvenainen 2008 Vanders 1:26.69 50m
574 6 Nea Mäkelä 2006 NU 1:27.24 50m
124 7 Emma Kaivola 2009 RiUS 1:27.78 50m
343 8 Fanni Laakkio 2008 Cetus 1:28.05 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 10 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:27
558 1 Jade Jyrävä 2008 Vanders 1:26.27 50m
21 2 Peppiina Piminäinen 2006 BS-PU 1:26.11 50m
362 3 Ronja Taskinen 2008 Cetus 1:25.75 50m
60 4 Iiris Kostiainen 2008 HSS 1:25.21 50m
324 5 Anna Ryhänen 2008 Cetus 1:25.43 50m
332 6 Vilma Päivärinta 2009 Cetus 1:25.81 50m
18 7 Maija Sinisalo 2007 BS-PU 1:26.26 50m
371 8 Leonie Hildén 2008 Cetus 1:26.50 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 11 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:29
560 1 Viivi Vainoniemi 2008 Vanders 1:25.01 50m
189 2 Lotta Jokinen 2009 SiWa 1:24.91 50m
347 3 Iiris Myllymäki 2008 Cetus 1:24.84 50m
566 4 Emma Palmos 2008 Vanders 1:24.42 50m
121 5 Rosa Perikangas 2007 RiUS 1:24.46 50m
72 6 Kerttu Kiiski 2009 HSS 1:24.87 50m
11 7 Hilma Ahonen 2007 BS-PU 1:24.98 50m
199 8 alisa myllykoski 2009 SiWa 1:25.05 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 12 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:30
8 1 Emma Sund 2005 BS-PU 1:24.27 50m
69 2 Aino Hakkarainen 2009 HSS 1:23.52 50m
381 3 Jenna Rantanen 2008 Cetus 1:23.40 50m
303 4 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus 1:23.10 50m
482 5 Fanni Mäkelä 2007 Gladius 1:23.19 50m
76 6 Saara Holmberg 2008 HSS 1:23.45 50m
307 7 Minni Kovalainen 2008 Cetus 1:24.15 50m
383 8 Ida Ekman 2006 Cetus 1:24.27 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 13 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:32
178 1 Aura Haunia 2007 SiWa 1:22.72 50m
201 2 Nea Vilén 2007 SiWa 1:22.48 50m
61 3 Nea Hellsten 2009 HSS 1:22.23 50m
360 4 Elle Liikkanen 2009 Cetus 1:21.94 50m
15 5 Pipsa Linteri 2006 BS-PU 1:22.03 50m
65 6 Amelie Hillers 2009 HSS 1:22.39 50m
420 7 Erika Lilja 2008 Cetus 1:22.59 50m
386 8 Viivi Olkkonen 2005 Cetus 1:23.07 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 14 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:34
253 1 Saaga Tuominen 2007 Cetus 1:21.53 50m
297 2 Riinu Hotulainen 2008 Cetus 1:20.94 50m
561 3 Ilona Kallio 2009 Vanders 1:20.28 50m
260 4 Olesia Leshchuk 2006 Cetus 1:19.85 50m
128 5 Emma Pellikka 2007 RiUS 1:20.09 50m
270 6 Jade Brelo 2008 Cetus 1:20.75 50m
321 7 Tanisha Rajani 2006 Cetus 1:21.37 50m
335 8 Lotta Martikainen 2008 Cetus 1:21.69 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 15 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:36
559 1 Melissa Paukkunen 2008 Vanders 1:19.66 50m
184 2 Viia Tossavainen 2007 SiWa 1:19.07 50m
459 3 Ella Palovaara 2005 Octopus 1:18.86 50m
288 4 Milla Tahvanainen 2005 Cetus 1:18.85 50m
594 5 Vilma Hyllinen 2007 Cetus 1:18.86 50m
448 6 Krista Kurvinen 2007 HeiI 1:18.99 50m
379 7 Alicia Gültekin 2007 Cetus 1:19.30 50m
130 8 Siiri Attola 2009 RiUS 1:19.84 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 16 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:37
370 1 Bea Kortelainen 2006 Cetus 1:18.25 50m
515 2 Lilja Hirsikko 2008 ORCA 1:17.63 50m
190 3 Sanni Aarnivuo 2008 SiWa 1:17.12 50m
467 4 Milja Vuori 2006 Octopus 1:16.96 50m
497 5 Lada Belozjorova 2006 ORCA 1:17.02 50m
511 6 Kea-Erin Saarinen 2008 ORCA 1:17.41 50m
192 7 Deniz Keteli 2005 SiWa 1:18.06 50m
378 8 Emmi Liukko 2006 Cetus 1:18.33 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 17 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:39
472 1 Waula Taimela 2005 Gladius 1:16.76 50m
277 2 Emma Autio 2005 Cetus 1:16.41 50m
506 3 Peppi Virokannas 2006 ORCA 1:16.07 50m
474 4 Pinja Suominen 2006 Gladius 1:15.90 50m
539 5 Nina Sundberg 2006 Vanders 1:16.01 50m
111 6 Helmi Kittelä 2008 RiUS 1:16.32 50m
504 7 Laura Lehtoila 2008 ORCA 1:16.58 50m
546 8 Fiia Immonen 2008 Vanders 1:16.88 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 18 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:40
Entry time
Pool
Start:
225 1 Venla Varvikko 2005 Cetus 1:15.80 50m
91 2 Silvia Koskela 2007 JUK 1:15.57 50m
248 3 Kia Mäennenä 2006 Cetus 1:15.38 50m
93 4 Aino Suominen 2006 JUK 1:15.29 50m
340 5 Liinu Nevalainen 2009 Cetus 1:15.36 50m
310 6 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus 1:15.53 50m
187 7 Josefina Vainio 2007 SiWa 1:15.68 50m
122 8 Elina Malinen 2009 RiUS 1:15.80 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 19 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:42
573 1 Emma Tissari 2007 NU 1:14.75 50m
518 2 Sira Katavisto 2008 ORCA 1:14.52 50m
188 3 Jonna Kurki 2008 SiWa 1:14.33 50m
316 4 Saga Linnosaari 2008 Cetus 1:13.70 50m
295 5 Nea Hollström 2005 Cetus 1:13.84 50m
537 6 Armi Hakkarainen 2008 Vanders 1:14.39 50m
117 7 Veera Mustonen 2008 RiUS 1:14.68 50m
46 8 Unna Korja 2006 HSS 1:15.24 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 20 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:44
319 1 Ida Paaskoski 2007 Cetus 1:12.99 50m
255 2 Iiris Soilevaara 2006 Cetus 1:12.65 50m
325 3 Milka Marjakaarto 2007 Cetus 1:12.31 50m
464 4 Esther Reunala 2007 Octopus 1:11.92 50m
224 5 Juulia Lindfors 2005 Cetus 1:12.24 50m
183 6 Emilia Wall 2008 SiWa 1:12.39 50m
480 7 Ella Haavisto 2007 Gladius 1:12.83 50m
78 8 Iris Rautiainen 2005 HSS 1:13.13 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 21 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:45
52 1 Anna Bernards 2005 HSS 1:11.58 50m
267 2 Amanda Nilsson 2006 Cetus 1:11.14 50m
186 3 Oosa Mattila 2006 SiWa 1:11.01 50m
327 4 Ella Kalliokari 2006 Cetus 1:10.85 50m
377 5 Iida Saarikoski 2006 Cetus 1:10.92 50m
536 6 Emmi Halonen 2006 Vanders 1:11.08 50m
41 7 Lily Päivänen 2006 HSS 1:11.15 50m
520 8 Siiri Multamäki 2006 ORCA 1:11.62 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 22 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:47
Entry time
Pool
Start:
489 1 Ellen Kivistö 2005 Gladius 1:10.62 50m
354 2 Anna Lindholm 2007 Cetus 1:10.41 50m
292 3 Ellen Lindell 2007 Cetus 1:10.16 50m
125 4 Annu Pasma 2006 RiUS 1:09.96 50m
529 5 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders 1:10.05 50m
456 6 Vieno Tikkanen 2007 SWIM 1:10.19 50m
56 7 Vieno Virtanen 2006 HSS 1:10.54 50m
337 8 Hilma Mannersalo 2008 Cetus 1:10.72 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 23 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:48
423 1 Silvia Lindqvist 2005 Cetus 1:09.76 50m
66 2 Ursula Ursin 2007 HSS 1:09.23 50m
53 3 Minea Partanen 2005 HSS 1:09.01 50m
264 4 Lotta Nevalainen 2005 Cetus 1:08.75 50m
249 5 Matilda Leppänen 2007 Cetus 1:08.92 50m
59 6 Ella Kostiainen 2006 HSS 1:09.19 50m
333 7 Ronja Ristevirta 2005 Cetus 1:09.61 50m
219 8 Saara Heinänen 2005 TuUS 1:09.81 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 24 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:50
64 1 Naomi Hillers 2007 HSS 1:08.60 50m
533 2 Rebekka Ritmala 2006 Vanders 1:08.21 50m
228 3 Jasmin Savonen 2005 Cetus 1:08.09 50m
593 4 Hanna Martola 2005 Cetus 1:07.84 50m
513 5 Ronja Kero 2005 ORCA 1:08.03 50m
517 6 Liina Saario 2006 ORCA 1:08.11 50m
349 7 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus 1:08.24 50m
172 8 Daniela Sohlman 2005 SiWa 1:08.70 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 25 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:51
258 1 Anna Salo 2007 Cetus 1:07.50 50m
274 2 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus 1:07.16 50m
233 3 Ellen Kettunen 2005 Cetus 1:06.63 50m
222 4 Lotta Nurminen 2005 TuUS 1:06.28 50m
212 5 Helmi Käkelä 2006 TuUS 1:06.51 50m
245 6 Säde Ryynänen 2005 Cetus 1:07.11 50m
261 7 Kaarina Rihte 2005 Cetus 1:07.44 50m
169 8 Susanna Ryynänen 2006 SiWa 1:07.74 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 26 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:53
282 1 Sofia Rinne 2005 Cetus 1:06.17 50m
226 2 Emmi Nieminen 2006 Cetus 1:05.97 50m
454 3 Meri Elo 2006 SWIM 1:05.80 50m
531 4 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders 1:05.45 50m
145 5 Sofie Nauklér 2006 SGR 1:05.75 50m
2 6 Malin Lindblom 2006 BS-PU 1:05.85 50m
315 7 Cécilia Richard 2006 Cetus 1:06.02 50m
273 8 Lumi Rossi 2005 Cetus 1:06.25 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 27 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:54
34 1 Ada Hakkarainen 2005 HSS 1:03.86 50m
174 2 Aino Hankala 2005 SiWa 1:03.12 50m
36 3 Veera Korsoff 2005 HSS 1:02.86 50m
526 4 Essi Ahvenainen 2005 Vanders 1:02.11 50m
252 5 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus 1:02.85 50m
278 6 Helmi Räsänen 2006 Cetus 1:03.05 50m
237 7 Laura Kousa 2005 Cetus 1:03.37 50m
250 8 Anna Hakkarainen 2005 Cetus 1:05.40 50m
Event 5, 100m Vapaauinti Tytöt Final 28 (28)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:55
242 1 Louna Kasvio 2006 Cetus 1:01.83 50m
216 2 Meea Juntunen 2005 TuUS 1:01.45 50m
35 3 Karla Tiainen 2005 HSS 1:01.16 50m
241 4 Inka Vahtola 2005 Cetus 59.36 50m
229 5 Tuuli Pippuri 2005 Cetus 59.86 50m
223 6 Kira Lindroos 2005 Cetus 1:01.45 50m
254 7 Janina Granberg 2006 Cetus 1:01.58 50m
165 8 Elina Ryynänen 2005 SiWa 1:02.09 50m
2020-02-01 10:42:40 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner