2020-04-02   08:58:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Entry List
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
10 100m Selkäuinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 90 Aaron Pirinen 2005 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:06.41
2 265 Teo Mattelmäki 2005 Cetus Espoo FIN 1:06.91
3 455 Samu Virtanen 2004 Swimming Jyväskylä FIN 1:07.22
4 166 Joona Kuitu 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:07.23
5 1 Joakim Kuhlberg 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:07.29
6 215 Aapo Tuhkanen 2005 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:08.46
7 3 Aron Forslund 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:12.23
8 351 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:12.41
9 243 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo FIN 1:12.56
10 136 Yufei Meng 2004 Simmis Grani FIN 1:13.23
11 5 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:14.12
12 239 Viktor Asklöf 2004 Cetus Espoo FIN 1:14.42
13 447 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku FIN 1:14.83
14 6 Linus Rutanen 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:15.46
15 58 Christian Nummi 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:15.77
16 510 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki FIN 1:16.92
17 38 Riku Koskenvaara 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:17.28
18 545 Daniel Kajava 2007 Vanders FIN 1:18.48
19 301 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 1:18.84
20 525 Sampo Nord 2005 Vanders FIN 1:19.30
21 251 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo FIN 1:19.63
22 230 Nikolas Pietilä 2005 Cetus Espoo FIN 1:19.80
23 140 Onni Rahkonen 2007 Simmis Grani FIN 1:20.22
24 196 Mihhail Janson 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:20.32
25 441 Johannes Kauppinen 2005 Haminan Uimaseura FIN 1:20.43
26 443 Juho Hoikkala 2005 Haminan Uimaseura FIN 1:20.99
27 502 Paulus Sarre 2004 ORCA Helsinki FIN 1:21.96
28 286 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo FIN 1:22.07
29 152 Tomas Lipponen 2005 Simmis Grani FIN 1:22.53
30 139 André Salmi 2006 Simmis Grani FIN 1:22.85
31 49 Otto Tuominen 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:23.49
32 323 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:24.63
33 317 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo FIN 1:25.11
34 507 Niko Partanen 2005 ORCA Helsinki FIN 1:25.23
35 168 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:25.53
36 180 Ilja Belov 2007 Simmis Wanda ry FIN 1:25.59
37 247 Leo Heinola 2006 Cetus Espoo FIN 1:25.81
38 543 Daniel Guzhov 2006 Vanders FIN 1:25.84
39 293 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 1:26.54
40 305 Pauli Rantatupa 2005 Cetus Espoo FIN 1:26.57
41 256 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 1:26.60
42 311 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 1:27.80
43 478 Voitto Vuorenjuuri 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 1:27.88
44 266 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo FIN 1:29.20
45 519 Jaakko Karppinen 2007 ORCA Helsinki FIN 1:29.58
46 477 Noel Ehrlund 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 1:29.81
47 263 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:29.99
48 458 Topias Muhonen 2006 Octopus Lohja FIN 1:30.45
49 156 Joona Korte 2007 Simmis Grani FIN 1:30.52
50 283 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 1:30.64
51 7 Hugo Haverinen 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:31.25
52 598 Daniel Björn 2006 Stadin Delfiinit FIN 1:31.44 LATE
53 302 Elmeri Lajolinna 2007 Cetus Espoo FIN 1:31.70
54 367 Niilo Harja 2006 Cetus Espoo FIN 1:32.20
55 68 Adam Isaev 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:32.23
56 107 Miika Toivonen 2007 Riihimäen Uimaseura FIN 1:32.27
57 306 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:32.43
58 123 Aukusti Malinen 2007 Riihimäen Uimaseura FIN 1:32.91
59 322 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 1:33.23
60 329 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo FIN 1:33.47
61 346 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo FIN 1:33.98
62 26 Oliver Laitinen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:34.01
63 167 Joonatan Lipiäinen 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:34.39
64 521 Eerik Välipakka 2007 ORCA Helsinki FIN 1:35.02
65 275 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo FIN 1:35.60
66 47 Tuli Hakkarainen 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:36.44
67 508 Leo Nieminen 2007 ORCA Helsinki FIN 1:36.45
68 120 Väinö Rosendahl 2007 Riihimäen Uimaseura FIN 1:37.07
69 330 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo FIN 1:37.12
70 495 Nikita Shishinin 2006 ORCA Helsinki FIN 1:37.38
71 12 Julius Laitinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:37.62
72 67 Rudi Stolt 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:37.96
73 16 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:38.44
74 9 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:38.49
75 424 Onni Harja 2008 Cetus Espoo FIN 1:38.64
76 86 Leo Kervinen 2008 HTU Stadi FIN 1:38.96
77 350 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN 1:41.04
78 409 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:41.44
79 385 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 1:41.90
80 314 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo FIN 1:42.05
81 133 Maxim Sazonov 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 1:42.52
82 63 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:43.64
83 211 Matias Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry FIN 1:44.15
84 77 Ahti Parviainen 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:44.25
85 380 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN 1:44.30
86 375 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo FIN 1:44.92
87 119 Onni Kataja 2007 Riihimäen Uimaseura FIN 1:48.72
88 204 Vladimir Chubiev 2007 Simmis Wanda ry FIN 1:52.00
89 70 Ilkka Itkonen 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:56.18
90 366 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN 1:59.46
91 581 Akseli Leppänen 2004 Cetus Espoo FIN 1:11.96 S
92 605 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo FIN
93 595 Alexander Kaznakov 2006 Stadin Delfiinit FIN LATE
94 191 Nico Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry FIN
95 193 Emil Kokki 2007 Simmis Wanda ry FIN
96 205 Aatu Airaksinen 2007 Simmis Wanda ry FIN
97 10 Benjamin Gullans 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
98 33 Artem Shorokhov 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
99 208 Felix Enqvist 2007 Simmis Wanda ry FIN
100 163 Vertti Stenfors 2007 Simmis Grani FIN
101 281 Casper Kettunen 2006 Cetus Espoo FIN
2020-03-01 17.56.40 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner