2020-04-09   00:56:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Entry List
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
2 50m Selkäuinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 351 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 33.42
2 50 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 34.56
3 39 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 34.84
4 301 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 37.08
5 286 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo FIN 38.04
6 299 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo FIN 38.69
7 519 Jaakko Karppinen 2007 ORCA Helsinki FIN 38.86
8 323 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo FIN 39.32
9 263 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo FIN 40.39
10 293 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 40.55
11 266 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo FIN 40.75
12 317 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo FIN 41.01
13 302 Elmeri Lajolinna 2007 Cetus Espoo FIN 42.13
14 304 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 42.29
15 26 Oliver Laitinen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 42.40
16 427 Noah El-Nagdy 2007 Cetus Espoo FIN 42.45
17 283 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 42.90
18 329 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo FIN 43.31
19 71 Niila Tukiala 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 43.62
20 275 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo FIN 43.99
21 306 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 44.09
22 410 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 44.17
23 12 Julius Laitinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 44.72
24 346 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo FIN 44.73
25 604 Kevin Kaznakov 2009 Stadin Delfiinit FIN 44.76 LATE
26 532 Joel Wahlman 2008 Vanders FIN 45.45
27 557 Juho Risto 2008 Vanders FIN 45.49
28 600 Timur Gerasimenko 2009 Stadin Delfiinit FIN 45.61 LATE
29 16 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 45.64
30 602 Adrian Banar 2008 Stadin Delfiinit FIN 46.23 LATE
31 208 Felix Enqvist 2007 Simmis Wanda ry FIN 46.26
32 597 Antony Tran 2009 Stadin Delfiinit FIN 46.29 LATE
33 483 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 46.40
34 132 Joel Kontio 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 46.90
35 369 Mikael Kulay 2007 Cetus Espoo FIN 46.94
36 330 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo FIN 47.06
37 390 Aapeli Fahlur 2007 Cetus Espoo FIN 47.07
38 554 Kaapo Piironen 2008 Vanders FIN 47.20
39 151 Eskil Ehnholm 2007 Simmis Grani FIN 47.29
40 95 Oskar Huotari 2008 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 47.66
41 426 Adam Milczarek 2009 Cetus Espoo FIN 47.80
42 551 Peik Pasanen 2007 Vanders FIN 47.84
43 411 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo FIN 47.92
44 144 Aarni Rahkonen 2009 Simmis Grani FIN 48.55
45 601 Daniel Santala 2009 Stadin Delfiinit FIN 48.67 LATE
46 24 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 48.71
47 419 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo FIN 48.83
48 314 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo FIN 49.65
49 191 Nico Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry FIN 49.90
50 361 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 50.04
51 204 Vladimir Chubiev 2007 Simmis Wanda ry FIN 50.18
52 355 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 50.55
53 205 Aatu Airaksinen 2007 Simmis Wanda ry FIN 50.89
54 479 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 51.22
55 401 Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus Espoo FIN 51.24
56 193 Emil Kokki 2007 Simmis Wanda ry FIN 51.55
57 393 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo FIN 52.63
58 578 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 53.44
59 97 Semen Karhu 2008 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 54.32
60 400 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo FIN 55.71
61 154 Kasper Salmi 2009 Simmis Grani FIN 56.22
62 326 Joona Silander 2009 Cetus Espoo FIN 57.12
63 339 Aaro Ala-Hemmilä 2007 Cetus Espoo FIN 57.33
64 336 Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo FIN 57.75
65 32 Saku Nyman 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:00.40
66 358 Marcus Lash 2008 Cetus Espoo FIN 1:01.84
67 416 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN
68 163 Vertti Stenfors 2007 Simmis Grani FIN
69 433 Joonas Laurikainen 2009 Cetus Espoo FIN
70 158 Artur Hakala 2009 Simmis Grani FIN
71 605 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo FIN LATE
72 27 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
73 449 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku FIN
2020-03-01 17.56.36 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner