2020-05-31   16:20:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Start list
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 15, 100m Rintauinti Pojat
Final 1 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
16:30
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
208 3 Felix Enqvist 2007 SiWa 50m
380 4 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus 50m
565 5 Esa Währn 2008 Vanders 50m
401 6 Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus 50m
7 50m
8 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 2 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:32
281 1 Casper Kettunen 2006 Cetus 50m
366 2 Thomas  Brutel 2008 Cetus 2:04.24 50m
479 3 Eetu Lahtinen 2007 Gladius 2:01.46 50m
552 4 Onni Tuohino 2008 Vanders 1:58.21 50m
275 5 Mikael Suni 2007 Cetus 2:00.08 50m
541 6 Lauri Rantsi 2008 Vanders 2:01.66 50m
410 7 Alex Stickler 2008 Cetus 50m
358 8 Marcus Lash 2008 Cetus 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 3 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:35
204 1 Vladimir Chubiev 2007 SiWa 1:56.31 50m
263 2 Lenni Nevalainen 2007 Cetus 1:55.78 50m
505 3 Ville Tolppala 2007 ORCA 1:54.11 50m
314 4 Henri Koskela 2007 Cetus 1:53.44 50m
424 5 Onni Harja 2008 Cetus 1:54.04 50m
67 6 Rudi Stolt 2007 HSS 1:55.51 50m
70 7 Ilkka Itkonen 2008 HSS 1:55.88 50m
167 8 Joonatan Lipiäinen 2005 SiWa 1:57.60 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 4 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:37
306 1 Akseli Savolainen 2007 Cetus 1:52.76 50m
133 2 Maxim Sazonov 2008 RiUS 1:51.52 50m
27 3 Henri Varsamäki 2007 BS-PU 1:50.24 50m
290 4 Matti Vahtola 2006 Cetus 1:49.31 50m
63 5 Eero Tandefelt-Kauste 2008 HSS 1:49.55 50m
322 6 Eino Lantto 2008 Cetus 1:50.34 50m
211 7 Matias Jääskeläinen 2008 SiWa 1:51.85 50m
385 8 Joona Salminen 2008 Cetus 1:52.81 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 5 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
16:39
Entry time
Pool
Start:
350 1 Atte Malinen 2008 Cetus 1:48.96 50m
266 2 Joonas Keränen 2007 Cetus 1:46.02 50m
305 3 Pauli Rantatupa 2005 Cetus 1:43.48 50m
508 4 Leo Nieminen 2007 ORCA 1:42.06 50m
9 5 Frans Nyström 2008 BS-PU 1:43.18 50m
77 6 Ahti Parviainen 2008 HSS 1:44.32 50m
283 7 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus 1:46.47 50m
483 8 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius 1:49.00 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 6 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:42
137 1 Veikko Kauhanen 2005 SGR 1:41.11 50m
317 2 Eljas Pekkola 2007 Cetus 1:40.31 50m
477 3 Noel Ehrlund 2007 Gladius 1:39.51 50m
92 4 Ville-Veikko Luomala 2007 JUK 1:37.89 50m
146 5 Amos Mäkilä 2007 SGR 1:38.81 50m
142 6 Patrik Ventus 2007 SGR 1:40.17 50m
293 7 Tommi Mosconi 2008 Cetus 1:41.02 50m
47 8 Tuli Hakkarainen 2008 HSS 1:41.35 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 7 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:44
323 1 Roope Liimatainen 2007 Cetus 1:36.45 50m
301 2 Lenni Syvänen 2007 Cetus 1:36.11 50m
352 3 Samu Uljas 2007 Cetus 1:35.14 50m
351 4 Ilmari Nieminen 2007 Cetus 1:33.87 50m
115 5 Tuukka Visto 2007 RiUS 1:34.77 50m
68 6 Adam Isaev 2008 HSS 1:35.52 50m
507 7 Niko Partanen 2005 ORCA 1:36.28 50m
104 8 Jesse Virkkala 2004 RiUS 1:36.46 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 8 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:45
308 1 Olli Järvenpää 2006 Cetus 1:32.22 50m
286 2 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus 1:31.80 50m
581 3 Akseli Leppänen 2004 Cetus 1:31.56 50m
38 4 Riku Koskenvaara 2005 HSS 1:28.27 50m
461 5 Eetu Niemi 2007 Octopus 1:29.36 50m
499 6 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA 1:31.67 50m
152 7 Tomas Lipponen 2005 SGR 1:32.16 50m
525 8 Sampo Nord 2005 Vanders 1:32.94 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 9 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:47
243 1 Samuel Saari 2004 Cetus 1:25.19 50m
312 2 Aarne Nuutinen 2006 Cetus 1:24.34 50m
3 3 Aron Forslund 2005 BS-PU 1:23.07 50m
177 4 Vi Thai Ngô 2004 SiWa 1:22.62 50m
217 5 Martti Karesjoki 2004 TuUS 1:23.06 50m
108 6 Anton Helén 2006 RiUS 1:24.01 50m
265 7 Teo Mattelmäki 2005 Cetus 1:24.53 50m
168 8 Heikki Ianes 2005 SiWa 1:27.63 50m
Event 15, 100m Rintauinti Pojat Final 10 (10)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:49
213 1 Urho Käkelä 2005 TuUS 1:21.37 50m
239 2 Viktor Asklöf 2004 Cetus 1:21.27 50m
457 3 Miska Törmi 2004 Octopus 1:17.47 50m
587 4 Jorven Nopponen 2005 Viimsi 1:13.27 50m
344 5 Boris Minkovski 2006 Cetus 1:14.48 50m
500 6 Arttu Valonen 2004 ORCA 1:18.19 50m
262 7 Eemil Reijonen 2005 Cetus 1:21.27 50m
284 8 Evan Mustonen 2005 Cetus 1:21.48 50m
2020-02-01 15:33:31 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner