2020-05-31   16:48:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Start list
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt
Final 1 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
18:01
Entry time
Pool
Start:
1 50m
195 2 Mea Ingram 2008 SiWa 50m
202 3 Irina Karvonen 2008 SiWa 50m
430 4 Elsaliisa Mänttäri 2009 Cetus 4:28.74 50m
425 5 Anjelica Sood 2007 Cetus 50m
198 6 Noora Kuosmanen 2009 SiWa 50m
379 7 Alicia Gültekin 2007 Cetus 50m
8 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 2 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:06
376 1 Helena Kujamo 2008 Cetus 4:08.04 50m
408 2 Kristina Lindroos 2008 Cetus 3:59.35 50m
383 3 Ida Ekman 2006 Cetus 3:58.25 50m
356 4 Raakel Rihte 2008 Cetus 3:54.90 50m
112 5 Vieno Niemi 2007 RiUS 3:57.04 50m
343 6 Fanni Laakkio 2008 Cetus 3:58.73 50m
484 7 Ava Herranen 2009 Gladius 4:04.68 50m
428 8 Sofia Lausala 2008 Cetus 4:14.44 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 3 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:10
560 1 Viivi Vainoniemi 2008 Vanders 3:50.40 50m
124 2 Emma Kaivola 2009 RiUS 3:48.33 50m
159 3 Vanessa Nylund 2009 SGR 3:47.06 50m
359 4 Aada Tuononen 2009 Cetus 3:45.43 50m
332 5 Vilma Päivärinta 2009 Cetus 3:45.92 50m
422 6 Ylva Holmberg 2009 Cetus 3:48.29 50m
522 7 Ella Liimatainen 2009 ORCA 3:48.79 50m
362 8 Ronja Taskinen 2008 Cetus 3:52.55 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 4 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:14
381 1 Jenna Rantanen 2008 Cetus 3:41.06 50m
360 2 Elle Liikkanen 2009 Cetus 3:38.33 50m
121 3 Rosa Perikangas 2007 RiUS 3:35.81 50m
307 4 Minni Kovalainen 2008 Cetus 3:34.71 50m
72 5 Kerttu Kiiski 2009 HSS 3:35.02 50m
388 6 Sonja Aho 2008 Cetus 3:37.82 50m
60 7 Iiris Kostiainen 2008 HSS 3:39.32 50m
65 8 Amelie Hillers 2009 HSS 3:43.09 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 5 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
18:19
Entry time
Pool
Start:
96 1 Susanne Hein 2008 JUK 3:34.37 50m
297 2 Riinu Hotulainen 2008 Cetus 3:29.65 50m
178 3 Aura Haunia 2007 SiWa 3:28.70 50m
192 4 Deniz Keteli 2005 SiWa 3:26.03 50m
194 5 Venla Hoffren 2009 SiWa 3:27.14 50m
514 6 Olga Kaiser 2008 ORCA 3:29.48 50m
324 7 Anna Ryhänen 2008 Cetus 3:31.74 50m
61 8 Nea Hellsten 2009 HSS 3:34.59 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 6 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:22
199 1 alisa myllykoski 2009 SiWa 3:24.56 50m
537 2 Armi Hakkarainen 2008 Vanders 3:23.68 50m
253 3 Saaga Tuominen 2007 Cetus 3:22.85 50m
201 4 Nea Vilén 2007 SiWa 3:21.80 50m
340 5 Liinu Nevalainen 2009 Cetus 3:22.83 50m
561 6 Ilona Kallio 2009 Vanders 3:23.35 50m
189 7 Lotta Jokinen 2009 SiWa 3:24.30 50m
335 8 Lotta Martikainen 2008 Cetus 3:24.66 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 7 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:26
184 1 Viia Tossavainen 2007 SiWa 3:20.72 50m
378 2 Emmi Liukko 2006 Cetus 3:19.71 50m
270 3 Jade Brelo 2008 Cetus 3:19.15 50m
310 4 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus 3:14.15 50m
377 5 Iida Saarikoski 2006 Cetus 3:16.44 50m
175 6 Milma Tammikorpi 2006 SiWa 3:19.45 50m
347 7 Iiris Myllymäki 2008 Cetus 3:19.97 50m
62 8 Olivia Aravirta 2007 HSS 3:21.05 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 8 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:30
128 1 Emma Pellikka 2007 RiUS 3:13.61 50m
257 2 Malla Kostiainen 2006 Cetus 3:12.37 50m
511 3 Kea-Erin Saarinen 2008 ORCA 3:11.09 50m
489 4 Ellen Kivistö 2005 Gladius 3:10.95 50m
187 5 Josefina Vainio 2007 SiWa 3:11.02 50m
130 6 Siiri Attola 2009 RiUS 3:11.30 50m
78 7 Iris Rautiainen 2005 HSS 3:13.08 50m
592 8 Ella Meriläinen 2006 HSS 3:13.64 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 9 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:33
506 1 Peppi Virokannas 2006 ORCA 3:09.66 50m
122 2 Elina Malinen 2009 RiUS 3:08.47 50m
504 3 Laura Lehtoila 2008 ORCA 3:08.13 50m
190 4 Sanni Aarnivuo 2008 SiWa 3:07.18 50m
44 5 Tua Iivanainen 2006 HSS 3:07.77 50m
337 6 Hilma Mannersalo 2008 Cetus 3:08.25 50m
480 7 Ella Haavisto 2007 Gladius 3:08.52 50m
188 8 Jonna Kurki 2008 SiWa 3:10.71 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 10 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:37
224 1 Juulia Lindfors 2005 Cetus 3:05.29 50m
354 2 Anna Lindholm 2007 Cetus 3:02.48 50m
316 3 Saga Linnosaari 2008 Cetus 3:01.76 50m
255 4 Iiris Soilevaara 2006 Cetus 3:01.17 50m
169 5 Susanna Ryynänen 2006 SiWa 3:01.45 50m
319 6 Ida Paaskoski 2007 Cetus 3:02.44 50m
111 7 Helmi Kittelä 2008 RiUS 3:04.88 50m
333 8 Ronja Ristevirta 2005 Cetus 3:06.63 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 11 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:40
517 1 Liina Saario 2006 ORCA 3:00.93 50m
117 2 Veera Mustonen 2008 RiUS 3:00.41 50m
52 3 Anna Bernards 2005 HSS 2:59.14 50m
331 4 Ida Savolainen 2007 Cetus 2:57.74 50m
292 5 Ellen Lindell 2007 Cetus 2:58.19 50m
456 6 Vieno Tikkanen 2007 SWIM 2:59.46 50m
183 7 Emilia Wall 2008 SiWa 3:00.70 50m
46 8 Unna Korja 2006 HSS 3:01.14 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 12 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:44
325 1 Milka Marjakaarto 2007 Cetus 2:56.09 50m
327 2 Ella Kalliokari 2006 Cetus 2:55.76 50m
267 3 Amanda Nilsson 2006 Cetus 2:53.90 50m
529 4 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders 2:52.57 50m
520 5 Siiri Multamäki 2006 ORCA 2:53.19 50m
589 6 Camila Kütt 2007 Viimsi 2:55.00 50m
349 7 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus 2:55.83 50m
43 8 Iina Ekholm 2007 HSS 2:56.86 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 13 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:47
258 1 Anna Salo 2007 Cetus 2:51.58 50m
280 2 Saara Raulos 2005 Cetus 2:49.72 50m
186 3 Oosa Mattila 2006 SiWa 2:46.81 50m
145 4 Sofie Nauklér 2006 SGR 2:46.37 50m
315 5 Cécilia Richard 2006 Cetus 2:46.50 50m
454 6 Meri Elo 2006 SWIM 2:47.91 50m
513 7 Ronja Kero 2005 ORCA 2:51.46 50m
249 8 Matilda Leppänen 2007 Cetus 2:51.72 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 14 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:50
278 1 Helmi Räsänen 2006 Cetus 2:45.00 50m
261 2 Kaarina Rihte 2005 Cetus 2:42.35 50m
245 3 Säde Ryynänen 2005 Cetus 2:42.25 50m
272 4 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus 2:41.87 50m
212 5 Helmi Käkelä 2006 TuUS 2:41.93 50m
174 6 Aino Hankala 2005 SiWa 2:42.31 50m
238 7 Enni Tammilehto 2006 Cetus 2:42.51 50m
274 8 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus 2:45.59 50m
Event 18, 200m Sekauinti Tytöt Final 15 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18:53
252 1 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus 2:39.32 50m
534 2 Milla Kiviranta 2006 Vanders 2:37.47 50m
37 3 Wilma Sundt 2006 HSS 2:29.32 50m
242 4 Louna Kasvio 2006 Cetus 2:26.78 50m
34 5 Ada Hakkarainen 2005 HSS 2:27.17 50m
165 6 Elina Ryynänen 2005 SiWa 2:37.26 50m
226 7 Emmi Nieminen 2006 Cetus 2:38.16 50m
2 8 Malin Lindblom 2006 BS-PU 2:40.79 50m
2020-02-01 15:33:41 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner