2020-05-31   16:22:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Entry List
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
15 100m Rintauinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 587 Jorven Nopponen 2005 Viimsi Veeklubi EST 1:13.27
2 344 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 1:14.48
3 457 Miska Törmi 2004 Octopus Lohja FIN 1:17.47
4 500 Arttu Valonen 2004 ORCA Helsinki FIN 1:18.19
5 239 Viktor Asklöf 2004 Cetus Espoo FIN 1:21.27
6 262 Eemil Reijonen 2005 Cetus Espoo FIN 1:21.27
7 213 Urho Käkelä 2005 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:21.37
8 284 Evan Mustonen 2005 Cetus Espoo FIN 1:21.48
9 177 Vi Thai Ngô 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:22.62
10 217 Martti Karesjoki 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:23.06
11 3 Aron Forslund 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:23.07
12 108 Anton Helén 2006 Riihimäen Uimaseura FIN 1:24.01
13 312 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo FIN 1:24.34
14 265 Teo Mattelmäki 2005 Cetus Espoo FIN 1:24.53
15 243 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo FIN 1:25.19
16 168 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:27.63
17 38 Riku Koskenvaara 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:28.27
18 461 Eetu Niemi 2007 Octopus Lohja FIN 1:29.36
19 581 Akseli Leppänen 2004 Cetus Espoo FIN 1:31.56
20 499 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA Helsinki FIN 1:31.67
21 286 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo FIN 1:31.80
22 152 Tomas Lipponen 2005 Simmis Grani FIN 1:32.16
23 308 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo FIN 1:32.22
24 525 Sampo Nord 2005 Vanders FIN 1:32.94
25 351 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:33.87
26 115 Tuukka Visto 2007 Riihimäen Uimaseura FIN 1:34.77
27 352 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 1:35.14
28 68 Adam Isaev 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:35.52
29 301 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 1:36.11
30 507 Niko Partanen 2005 ORCA Helsinki FIN 1:36.28
31 323 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:36.45
32 104 Jesse Virkkala 2004 Riihimäen Uimaseura FIN 1:36.46
33 92 Ville-Veikko Luomala 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:37.89
34 146 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani FIN 1:38.81
35 477 Noel Ehrlund 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 1:39.51
36 142 Patrik Ventus 2007 Simmis Grani FIN 1:40.17
37 317 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo FIN 1:40.31
38 293 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 1:41.02
39 137 Veikko Kauhanen 2005 Simmis Grani FIN 1:41.11
40 47 Tuli Hakkarainen 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:41.35
41 508 Leo Nieminen 2007 ORCA Helsinki FIN 1:42.06
42 9 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:43.18
43 305 Pauli Rantatupa 2005 Cetus Espoo FIN 1:43.48
44 77 Ahti Parviainen 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:44.32
45 266 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo FIN 1:46.02
46 283 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 1:46.47
47 350 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN 1:48.96
48 483 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 1:49.00
49 290 Matti Vahtola 2006 Cetus Espoo FIN 1:49.31
50 63 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:49.55
51 27 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:50.24
52 322 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 1:50.34
53 133 Maxim Sazonov 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 1:51.52
54 211 Matias Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry FIN 1:51.85
55 306 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:52.76
56 385 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 1:52.81
57 314 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo FIN 1:53.44
58 424 Onni Harja 2008 Cetus Espoo FIN 1:54.04
59 505 Ville Tolppala 2007 ORCA Helsinki FIN 1:54.11
60 67 Rudi Stolt 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:55.51
61 263 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:55.78
62 70 Ilkka Itkonen 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 1:55.88
63 204 Vladimir Chubiev 2007 Simmis Wanda ry FIN 1:56.31
64 167 Joonatan Lipiäinen 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:57.60
65 552 Onni Tuohino 2008 Vanders FIN 1:58.21
66 275 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo FIN 2:00.08
67 479 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 2:01.46
68 541 Lauri Rantsi 2008 Vanders FIN 2:01.66
69 366 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN 2:04.24
70 410 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN
71 281 Casper Kettunen 2006 Cetus Espoo FIN
72 358 Marcus Lash 2008 Cetus Espoo FIN
73 380 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN
74 565 Esa Währn 2008 Vanders FIN
75 208 Felix Enqvist 2007 Simmis Wanda ry FIN
76 401 Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus Espoo FIN
2020-03-01 17.56.42 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner