2020-05-29   16:01:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kempele-uinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

17_S
Laji 17, 50m RU P11, P16, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
101  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  50 m  31.31  29.81   
100  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  30.30  30.30   
103  Yu Sihan  2003  OU  03A332  50 m  33.32  31.82   
125  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  50 m  34.34  32.84   
123  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  50 m  35.77  34.27   
43  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  50 m  36.95  35.45   
119  Hannuksela Jere  2004  OU  04A877  25 m  38.11  38.11   
247  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  50 m  41.81  40.31   
25  Peltosaari Aleksi  2004  NiSa  04B289  50 m  44.54  43.04   
10  10  Koskela Emil  2008  ViesU  08A434  25 m  43.67  43.67   
11  159  Rantsi Aaron  2009  OU  09A229  50 m  47.21  45.71   
12  224  Helve Miko  2008  KemPy  08A763  50 m  47.40  45.90   
13  223  Hakola Touko  2006  KemPy  06B114  50 m  48.21  46.71   
14  19  Mäkinen Aatu  2005  NiSa  05A920  50 m  48.33  46.83   
15  266  Aula Iipo  2007  KuRy  07A932  50 m  48.84  47.34   
16  171  Järvinen Otto  2008  OU  08A593  50 m  49.02  47.52   
17  146  Nygård Tiitus  2008  OU  08A349  25 m  47.56  47.56   
18  204  Palo Veikka  2009  KemPy  09A201  25 m  47.80  47.80   
19  32  Nissinen Tuomas  2008  KemTU  08A299  25 m  48.65  48.65   
20  68  Rantakeisu Jonne  2008  OuLo  08A643  50 m  53.05  51.55   
21  167  Walter Luka  2008  OU  08A676  25 m  51.67  51.67   
22  160  Väyrynen Veeti  2009  OU  09A277  50 m  53.26  51.76   
23  170  Järvinen Emil  2008  OU  08A594  25 m  51.85  51.85   
24  152  Härkönen Jamie  2007  OU  07A693  50 m  54.09  52.59   
25  12  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  50 m  54.32  52.82   
26  214  Piippo Perttu  2008  KemPy  08A697  25 m  53.32  53.32   
27  219  Hilli Julius  2008  KemPy  08A703  25 m  54.21  54.21   
28  205  Anttonen Jalo  2007  KemPy  07A750  50 m  56.13  54.63   
29  22  Anttila Joona  2006  NiSa  06A866  25 m  54.65  54.65   
30  164  Savola Onni  2009  OU  09A389  50 m  57.25  55.75   
31  222  Rantala Tomi  2009  KemPy  09A465  50 m  1:00.46  58.96   
32  176  Peuhkuri Emil  2010  OU  10A215  25 m  1:00.76  1:00.76   
33  235  Piippo Samuel  2011  KemPy  11A185  25 m  1:03.29  1:03.29   
34  258  Leinonen Matti  2011  HAHE  11A079  25 m  1:03.32  1:03.32   
35  228  Kallio Onni  2008  KemPy  08A824  25 m  1:04.38  1:04.38   
36  210  Sarajärvi Joel  2009  KemPy  09A413  25 m  1:04.48  1:04.48   
37  201  Niku Veikka  2008  KemPy  08A462  50 m  1:06.02  1:04.52   
38  97  Kejonen Kaius  1998  OU  98A451  25 m       
39  234  Salmela Elias  2011  KemPy  11A166  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  13:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner