2020-03-31   19:05:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2019-2020, Falköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 - Lördag 25/1

Document
Startlista
UGP 2 Falköping
Plats: Arrangör: VSSF & Falköpings SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
1 200m Frisim damer
Sponsor: Bowlingstället Falköping
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 81 Ebba Olsson Mariestads Simsällskap 2001 AM7201 25m 2:06.90
2 110 Elsa Dittmer Simklubben S02 2005 BR3805 25m 2:14.53
3 94 Ellen Vråmo Simklubben S02 2004 BF8604 25m 2:16.36
4 118 Clara Sandberg Simklubben 1970 2004 AH6604 25m 2:17.16
5 15 Amanda Böhrén Simklubben Elfsborg 2005 AU8405 25m 2:18.16
6 92 Lia Bromander Simklubben S02 2004 AZ4604 25m 2:18.38
7 123 Matilda Hallman Simklubben 1970 2003 BF7403 25m 2:18.43
8 119 Ella Westerlund Simklubben 1970 2004 AL6604 25m 2:19.00
9 31 Julia Jonsson Falköpings Simsällskap 2004 AR5804 25m 2:19.73
10 17 Hilda Hou Vasiiliagou Simklubben Elfsborg 2006 AM3606 25m 2:20.55
11 300 Tilda Hellström Trollhättans Simsällskap 2002 AX9402 25m 2:20.64
12 18 Alma Strömberg Simklubben Elfsborg 2007 AD0807 25m 2:21.62
13 109 Tova Axelsson Simklubben S02 2007 AY5807 25m 2:21.98
14 6 Linnea Hyvönen Simklubben Elfsborg 2005 AB2405 25m 2:22.33
15 101 Ella Holmqvist Simklubben S02 2005 AY3405 25m 2:22.68
16 36 Anna Maria Jökulsdottir Göteborg Sim 2003 BA4203 25m 2:23.01
17 102 Miray Beybutov Simklubben S02 2005 AY1405 25m 2:23.27
18 84 Ellen Persson Mariestads Simsällskap 2004 AN7804 50m 2:23.37
19 137 Felicia  Kvarnstedt Skövde Simsällskap 2005 AY2805 25m 2:23.53
20 309 Emma Jobe Trollhättans Simsällskap 2003 BP0203 50m 2:23.68
21 21 Ella Flyckt Simklubben Elfsborg 2007 AH7607 25m 2:23.80
22 306 Wilma Andrée Trollhättans Simsällskap 2004 AY2204 25m 2:25.43
23 103 Saga Sillerström Simklubben S02 2006 AO2606 25m 2:25.76
24 140 Ebba Jukic Skövde Simsällskap 2005 BF7205 25m 2:26.01
25 82 Sofia Wallengren Mariestads Simsällskap 2002 AW3202 50m 2:26.05
26 116 Linnea Andersson Simklubben 1970 2003 AU1403 25m 2:26.11
27 136 Linnea Melin Skövde Simsällskap 2005 AX1605 25m 2:27.06
28 45 Elin Sjöberg Göteborg Sim 2005 AY9205 25m 2:29.91
29 303 Elsa Olofsson Trollhättans Simsällskap 2004 AQ9204 25m 2:31.24
30 112 Thea Runnestad Simklubben S02 2003 CC7603 25m 2:31.86
31 78 Clara Westh Lidköpings Gymnastik o SS 2004 BT2404 25m 2:32.16
32 60 Sara Högstedt Göteborg Sim 2005 BR7605 25m 2:32.61
33 7 Elly Sjöberg Simklubben Elfsborg 2005 AE6205 25m 2:33.81
34 105 Elsa Jelvestam Petersson Simklubben S02 2007 AM0207 25m 2:34.14
35 117 Matilda Hörder Simklubben 1970 2004 AH5604 25m 2:34.29
36 120 Filippa Fritzson Simklubben 1970 2005 AE3205 25m 2:34.57
37 37 Amalia Mattisson Göteborg Sim 2004 AQ7804 25m 2:35.10
38 22 Edith Fredriksson Simklubben Elfsborg 2007 AJ7407 25m 2:35.27
39 93 Nelly Gripfors Simklubben S02 2005 AL4605 25m 2:35.77
40 125 Evelina Hallman Simklubben 1970 2006 AG8406 25m 2:36.16
41 72 Rebecka Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2003 BH1803 25m 2:36.21
42 24 Amanda Mankinen Leonkrone Simklubben Elfsborg 2006 AZ0606 25m 2:36.22
43 83 Elsa Olsson Mariestads Simsällskap 2003 AP4803 25m 2:36.46
44 13 Sarah Nilsson Simklubben Elfsborg 2003 BN6603 25m 2:37.82
45 54 Charlize Nyström Göteborg Sim 2005 BN7405 25m 2:38.15
46 50 Selma Hahne Göteborg Sim 2004 BU5604 25m 2:38.41
47 38 Elma Eklund Göteborg Sim 2005 AG5205 25m 2:38.53
48 312 Moa Larsson Trollhättans Simsällskap 2005 BF3805 25m 2:39.23
49 3 Agnes Wahlberg Simklubben Elfsborg 2004 AE3604 25m 2:39.40
50 19 Nirvana Cavka Simklubben Elfsborg 2004 BN3204 25m 2:40.09
51 319 Alice Linnarsson Trollhättans Simsällskap 2006 BM1606 25m 2:40.39
52 9 Saga Nikumaa Simklubben Elfsborg 2004 AP1404 25m 2:40.40
53 66 Livia Ek Göteborg Sim 2007 BF1807 25m 2:44.75
54 43 Nadja Karlsson Göteborg Sim 2004 BK8404 25m 2:44.83
55 58 Elin  Johannesson Göteborg Sim 2007 AX3607 25m 2:45.71
56 42 Alma Mellegård Fastén Göteborg Sim 2006 AM2406 25m 2:47.06
57 59 Tuva Johannesson Göteborg Sim 2007 AX7607 25m 2:48.68
58 124 Agnes Hörder Simklubben 1970 2007 AA4607 25m 2:49.49
59 307 Hanna Carlsson Trollhättans Simsällskap 2006 AD8806 25m 2:50.50
60 315 Linnea Alfredsson Trollhättans Simsällskap 2006 BI4206 25m 2:50.65
61 39 Klara  Rask Göteborg Sim 2005 AL9405 25m 2:51.14
62 11 Svea Klasson Simklubben Elfsborg 2006 AC4406 25m 2:53.71
63 16 Enna Karanovic Simklubben Elfsborg 2006 AM8206 50m 2:55.32
64 428 Sofia Isberg Göteborg Sim 2006 BA8206 25m 2:57.76
65 302 Julia Olsson Trollhättans Simsällskap 2006 AB9206 25m 2:58.65
66 63 Emma Nedholm Göteborg Sim 2005 BS7205 25m 2:59.24
67 61 Sofia Tikotska Göteborg Sim 2007 AZ6207 25m 3:00.84
68 70 Tyra Fredlund Göteborg Sim 2007 BL4007 25m 3:00.91
69 32 Clara Jonsson Falköpings Simsällskap 2006 AD3406 25m 3:03.14
70 67 Beatrice Stucinskas Göteborg Sim 2007 BG4207 25m 3:09.62
71 62 Amanda Ljungberg Göteborg Sim 2005 BS1205 25m 3:10.54
72 429 Alice Wickberg Simklubben S02 2007 BI2807 25m 3:10.80
73 104 Anna-Maria Niemi Simklubben S02 2006 AU6206 25m 3:13.41
74 52 Lina Holmsen Göteborg Sim 2005 BL8205 25m 3:13.43
75 320 Frida Blom Trollhättans Simsällskap 2006 BU4006 25m 3:15.81
76 314 Märta Skogh Trollhättans Simsällskap 2006 BC1206 25m 3:16.65
77 321 Kajsa Lövbrand Trollhättans Simsällskap 2005 BX2605 25m 3:17.10
78 49 Agnes Morelli Göteborg Sim 2006 BA2406 25m 3:22.00
79 108 Selma Holmqvist Simklubben S02 2007 AX2807 25m 3:23.15
80 27 Olivia Järrenfors Simklubben Elfsborg 2006 BP0406 25m 3:25.61
81 145 Lova Johansson Varabygdens Simsällskap 2004 BY1804 25m S3
82 69 Ella L Baudone Göteborg Sim 2005 BW2605 25m
83 111 Ella Pettersson Simklubben S02 2007 AZ1207 25m
2020-01-24 07:58:27 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Falköpings Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner